shitje toke mushqeta 

 Online 20 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro630,000 Euro Toke ne shitje, Paskuqan, Tirane Toka ndodhet ne Paskuqan.
Siperfaqe 4200 m2 me dokumentacion te rregullt hipot

Toke Ne Shitje, Paskuqan, Tirane

Paskuqan, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne paskuqan. siperfaqe 4200 m2 me dokumentacion te rregullt hipotekr. toka eshte e poziciouar buze rruges. zona te ofron facilitet pasi eshte e aksesushme me rruget kryesre te qytetit. pe...Lexo detajet..

630,000 Euro550,000 Euro SHITET Toke,Yrshek,3400m2 Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Yrshekut,buze rruge.Se bashku me token eshte

Shitet Toke,yrshek,3400m2

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e yrshekut,buze rruge.se bashku me token eshte e perfshire edhe nje vile 2 kateshe dhe nje ambjent biznesi qe funksionon si kalceto. informacion mbi pronen : • 3350 m2 truall...Lexo detajet..

550,000 Euro45,000 Euro Shitet tokë te Gjiri i Lalzit. Shitet tokë 700 m2 e pozicionuar 200 m larg bregut të detit.Ndodhet ngjitur me

Shitet Tokë Te Gjiri I Lalzit.

Gjiri I Lalzit,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë 700 m2 e pozicionuar 200 m larg bregut të detit.ndodhet ngjitur me vilat elitare të kësaj zone.për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni!...Lexo detajet..

45,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas Shitet Toke 12,180 m2 ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro140,000 Euro Shitet toke Jan 4 dynym toke bujqesore ne sheq te vogel ne periferi te fierit me cmim 140mij

Shitet Toke

Sheq I Vogel,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Jan 4 dynym toke bujqesore ne sheq te vogel ne periferi te fierit me cmim 140mij euro....Lexo detajet..

140,000 Euro60,000 Euro Kashar prapa mobileri ajax ne koder shitet toke e pershtatshme per shtepi. Me certifikate pronesie hipoteke

Kashar Prapa Mobileri Ajax Ne Koder

Autostrada Tirane - Durres Km 7, Kashar, α,Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke e pershtatshme per shtepi. me certifikate pronesie hipoteke...Lexo detajet..

60,000 Euro65,000 Euro shitet toke ne Vore1200m2 /mundesi nderrimi me makine Vore,shitet toke me siperfaqe 1200m2,buze rruge lagje,prone e pershtatshme per n

Shitet Toke Ne Vore1200m2 /mundesi Nderrimi Me Makine

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore,shitet toke me siperfaqe 1200m2,buze rruge lagje,prone e pershtatshme per ndertim shtepi/vile,magazine,cmimi 65 000euro i padiskutueshem,mundesi nderrimi me makine me vlere deri ne 20 000euro + diferencen ...Lexo detajet..

65,000 Euro80,000 Euro Toke Shitet okazin 13km larg qendres tirones e pershtateshme per cdo gje me uj dhe dr

Toke

Dritas, Shqipëria,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet okazin 13km larg qendres tirones e pershtateshme per cdo gje me uj dhe drita çertifikate pronsie. per me shum mund te vini ta shikoni vet....Lexo detajet..

80,000 Euro65,000 Euro Tirane, shes toke 3.000 m² 65.000 Euro (Tufine) Shitet tokë në Tufin prej një sipërfaqeje 3000 m2 .Kjo tokë ndodhet në nj

Tirane, Shes Toke 3.000 M² 65.000 Euro (tufine)

Tufine, Tirana, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në tufin prej një sipërfaqeje 3000 m2 .kjo tokë ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar, pranë rrugëve kryesore, shërbimeve dhe faciliteteve.disponon çertifikat pronësie, mundësi ndërt...Lexo detajet..

65,000 Euro168,000,000 Leke Toke ne Shkoze Toke e pershtatshme per ndertim sipas PDV deri 3 kt.
Me çertifikate pronesie

Toke Ne Shkoze

Rruga Agush Gjergjevica, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke e pershtatshme per ndertim sipas pdv deri 3 kt. me çertifikate pronesie...Lexo detajet..

168,000,000 Leke40,000 Euro SHITET TOKË ARE NË KARBUNARE E POSHTME, LUSHNJE Shitet tokë are në Karbunarë e Poshtme, Lushnje.
Sipërfaqja e tokës ësht

Shitet TokË Are NË Karbunare E Poshtme, Lushnje

Lush,Qender | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në karbunarë e poshtme, lushnje. sipërfaqja e tokës është 320 m² ku mund të përdoret për çdo lloj biznesi. shitet me çmimin prej 40 000 €/total. për më shumë informacione os...Lexo detajet..

40,000 Euro89,000 Euro Tirane, shes toke 500 m² 89.000 Euro (Teg) Toke per ndertim, 500 m2, ka kaluar te gjitha fazat e verifikimit te pdv dhe esh

Tirane, Shes Toke 500 M² 89.000 Euro (teg)

Teg,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke per ndertim, 500 m2, ka kaluar te gjitha fazat e verifikimit te pdv dhe eshte gati per leje ndertimi , ndodhet prane teg-ut ,toka eshte e pozicionuar midis dy rrugeve , ka intensitet 0.6 , koeficient shfry...Lexo detajet..

89,000 Euro105,000 Euro Peze shitet toke - 1050 m2 Në Pezë, një prej zonave më atraktive në periferi të Tiranës, shitet toke

Peze Shitet Toke - 1050 M2

Peze,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Në pezë, një prej zonave më atraktive në periferi të tiranës, shitet toke me siperfaqe 1050 m2 me cmim 100 euro/m2. pasuria disponon çertifikate pronësie dhe për informacione të mëtejshme ose pë...Lexo detajet..

105,000 Euro429,000 Euro Shitet TOKE!Prane DOGANES SE TIRANES A jeni i interesuar per te blere toke prane kryeqytetit,portit te Durresit dhe D

Shitet Toke!prane Doganes Se Tiranes

Preze,vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

429,000 Euro35,000 Euro Okazion - Shitet Toke Are 1000 m2 per 35,000 Euro Ne rrugen Vore-Marikaj shitet toka e llojit are me siperfaqje 1,000 m2. Prona di

Okazion - Shitet Toke Are 1000 M2 Per 35,000 Euro

Rruga Vore Marikaj, Albania,Vore | Tirane
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne rrugen vore-marikaj shitet toka e llojit are me siperfaqje 1,000 m2. prona disponon çertifikate te rregullt pronesie. pozicionimi i saj dhe aksesi me rrugen kryesore e ben ate nje mundesi te pershtatshme pe...Lexo detajet..

35,000 Euro38,000,000 Leke Shes truall ne Korce Shes truall 6.000 m2 (200m x 30m) ne Korce, Rruga Nacionale Korce-Tirane km1 ngj

Shes Truall Ne Korce

Rruga Nacionale Korce Tirane Km 1,Zone Periferike | Korce
Truall+Toke Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shes truall 6.000 m2 (200m x 30m) ne korce, rruga nacionale korce-tirane km1 ngjitur me blu eye. toka ndodhet buze rruges dhe eshte e pershtatshem per ndertim dhe ngjitur me ndertime/biznese, cmimi i diskutuesh...Lexo detajet..

38,000,000 Leke40,000 Euro Okazion Toke Truall & Banes Shitet ne qytetin e Fierit Toke fushe dhe truall anes rruges kryesore ku kalon b

Okazion Toke Truall & Banes

Dermenas, Albania,Zone Periferike | Fier
Truall+Toke Perdorimi
2.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet ne qytetin e fierit toke fushe dhe truall anes rruges kryesore ku kalon bypass ne hoxhare te vjeter (fier)2650 m2 .toka ka 2 puse peme te ndryshme rreth e qark edhe nje banes me 2 dhoma dhe nje banjo te ...Lexo detajet..

40,000 Euro127,500 Euro SHITET: Truall / Bregdet/ SHITET: Truall / zona: Bregdet/ "Shëngjin"

▪︎️Trualli pozici

Shitet: Truall / Bregdet/

Shëngjin, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet: truall / zona: bregdet/ "shëngjin" ▪︎️trualli pozicionohet shumë mirë në plan të parë të bregdetit në zonën shëngjin-kune, me një sipërfaqe totale prej 15240 m2,, ndërsa truall-pyl...Lexo detajet..

127,500 Euro800,000 Euro Tirane, shes truall 8.000 m² (Vore) Shitet tokë në "Vorë". Toka ka sipërfaqe totale prej 8000 m2. Toka

Tirane, Shes Truall 8.000 M² (vore)

Vorë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në "vorë". toka ka sipërfaqe totale prej 8000 m2. toka është e përshtatshme për investim pasi ndodhet në zonhë industriale. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor ...Lexo detajet..

800,000 Euro1,955,000 Euro SHITET: Truall / zona/ Ali Demi  SHITET: Truall / zona/ Ali Demi

▪︎Trualli ka sipërfaqe prej 23000 m2, nd

Shitet: Truall / Zona/ Ali Demi

Rruga Agush Gjergjevica, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet: truall / zona/ ali demi ▪︎trualli ka sipërfaqe prej 23000 m2, ndodhet 500 metra mbi kryegjyshatën botërore bektashiane, lehtësisht i arritshëm nëpërmjet rr. “agush gjergjevica”, e cila...Lexo detajet..

1,955,000 Euro500,000 Euro SHITET TRUALL NE KAMEZ (qender) ME LEJE NDERTIMI  3.484 m2. Shitet  TRUALL, ne qender te Kamzes me nje siperfaqe prej 3.484m2. PER KET

Shitet Truall Ne Kamez (qender) Me Leje Ndertimi 3.484

Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall, ne qender te kamzes me nje siperfaqe prej 3.484m2. per kete truall eshte marre nje leje ndertimi per ndertim pallati dhe i ka mbaruar afati tani kerkon vetem rinovim te lejes se marre. ...Lexo detajet..

500,000 Euro177,540 Euro SHITET TOKE NE TUFINE  TEK RRUGA E ARBERIT Shitet toke ne TUFINE 2730 m2, aty ku fillon rruga e Arberit nga Tirana. Toka

Shitet Toke Ne Tufine Tek Rruga E Arberit

Tufine, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne tufine 2730 m2, aty ku fillon rruga e arberit nga tirana. toka eshte e kuadratuar dhe ndodhet 50 m larg rruges se arberit. toka eshte ne nje vend te gjelberuar dhe mjaft piktoresk. toka mund...Lexo detajet..

177,540 Euro239,500 Euro SHITET: Truall/ zona: Autostrada Tiranë-Durrës  SHITET: Truall/ zona: Autostrada Tiranë-Durrës

▪︎Trualli ka një sipër

Shitet: Truall/ Zona: Autostrada Tiranë-durrës

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet: truall/ zona: autostrada tiranë-durrës ▪︎trualli ka një sipërfaqe prej 4790 m2, dhe ndodhet përballë metrin motors, km 6. ▪︎ zonë industriale, mundësi të shumta shfrytëzimi, pozici...Lexo detajet..

239,500 Euro7,577,600 Euro SHITET: Truall/ zona: SHITET: Truall/ zona: "Kashar"
▪︎Trualli ka një sipërfaqe prej

Shitet: Truall/ Zona:

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet: truall/ zona: "kashar" ▪︎trualli ka një sipërfaqe prej 47360 m2, parcela tjeter prej 33000 m2. mundësi shitje secila më vete ose sëbashku. ▪︎ zonë industriale, mundësi të shumta shfryt...Lexo detajet..

7,577,600 Euro95,000 Euro Shitet toke,prane Liqenit te Thate Shitet toke ullishte,prane Liqenit te Thate,zona Sauk me sip 1000 m2.
Ndodhet p

Shitet Toke,prane Liqenit Te Thate

Rruga Ullishtes, Sauk 2, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ullishte,prane liqenit te thate,zona sauk me sip 1000 m2. ndodhet prane rruges kryesore, dhe eshte i pershtatshem per ndertim tip vilash pasi dhe rreth zones qe ndodhet te tilla ndertime ka. dispo...Lexo detajet..

95,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim