shpi ne akerni  

 Online 146 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro609,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

609,000 Euro90,000 Euro Toke ne shitje ne Kashar Shitet toke bujqesore,me letra te rregullta dhe certifikate pronesie,e ndare gje

Toke Ne Shitje Ne Kashar

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke bujqesore,me letra te rregullta dhe certifikate pronesie,e ndare gjeografikisht me topograf. 1500 metra,60 euro metri katror,i diskutueshem dhe ne dakordesi te perbashket! 500 metra larg nga autos...Lexo detajet..

90,000 Euro1,160,000 Euro Shitet,Tokë, Sauk.Cmimi 1.160.000 Euro Shitet tokë në Sauk. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e tokës : 11600

Shitet,tokë, Sauk.cmimi 1.160.000 Euro

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në sauk. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 11600 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • infastrukturë e mirë • pozicion i favorshëm gjeografik • hapësirë e b...Lexo detajet..

1,160,000 Euro94,000 Euro Shitet toke ne peze buze rruge Toka ndodhet shume prane rruges kryesore dhe shume prane lapidarit ka nje siperf

Shitet Toke Ne Peze Buze Rruge

Peze E Vogel, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet shume prane rruges kryesore dhe shume prane lapidarit ka nje siperfaqen 1550 m2. disponon certifikate pronesie. per detaje kontaktoni...Lexo detajet..

94,000 Euro128,000 Euro Shitet toke prane Lagunes se Patokut Shitet toke per cdo lloj ndertimi me HIPOTEKE , Siperfaqja 12.500 m2, ndodhet Fs

Shitet Toke Prane Lagunes Se Patokut

Fushe Gurez Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
12.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke per cdo lloj ndertimi me hipoteke , siperfaqja 12.500 m2, ndodhet fshati gurez, rreth 3 km larg nga laguna e patokut dhe 2 km larg nga vendi ku bashkohet rruga e kombit me autostraden tirane -shkode...Lexo detajet..

128,000 Euro110,000 Euro Shitet toke/truall me ndertese brenda ne Dhermi Shitet toke/truall me nje ndertese shtepi ne Dhermi, prona ndodhet buze rruge dh

Shitet Toke/truall Me Ndertese Brenda Ne Dhermi

Dhërmi, Albania,Zone Periferike | Vlore
Truall+Toke Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke/truall me nje ndertese shtepi ne dhermi, prona ndodhet buze rruge dhe shume kollaj i gjendshem ne zone. trualli ka nje siperfaqe 184 m2 dhe ndertesa ne te ka njolle 76 m2. prona ka nevoje per nje ri...Lexo detajet..

110,000 Euro200,000 Euro (ULJE CMIMI) Shitet toke ullishte, 4000m2 Shitet toke ullishte, 4000 m2. 

Toka eshte e pershtatshme per tu kthyer ne tr

(ulje Cmimi) Shitet Toke Ullishte, 4000m2

Qafe Kashar,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ullishte, 4000 m2. toka eshte e pershtatshme per tu kthyer ne truall e per tu ndertuar. mjaft e pershtatshme per shtepi private, vila, kapanone, ferme, agroturizem etj. toka gjithashtu mund t...Lexo detajet..

200,000 Euro85,000 Euro Shitet toke ne Ishull Shengjin buze rruge Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. Siperfaja e tokes

Shitet Toke Ne Ishull Shengjin Buze Rruge

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. siperfaja e tokes eshte 60x25 dhe ndodhet 15 metra larg rruges ekzistuese, nuk pranohen oferta per nderrim vetem telefonata serioze. cmimi 85000 eu...Lexo detajet..

85,000 Euro140,000 Euro Spiten shitet toke buze rruge Shiten 4000 m2 toke buze rruges lezhe tirane kilometri i 7. Toka eshte me certif

Spiten Shitet Toke Buze Rruge

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shiten 4000 m2 toke buze rruges lezhe tirane kilometri i 7. toka eshte me certifikat pronesie gjatesia 150 metra gjeresia afersisht 30 metra. cmimi 35 euro m2 tel 0696902341...Lexo detajet..

140,000 Euro2,200,000 Leke Shes Ullishte Shitet ose nderrohet me apartament, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane

Shes Ullishte

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet ose nderrohet me apartament, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 5 vjecar,eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte me certifikat pronesie ndodhet ne fshatin troshan afer ...Lexo detajet..

2,200,000 Leke144,000 Euro Okazion shitet toke 8000 m2 ne Lezhe Adresa: 1 km distance nga kryqezimi i Ishull Shengjinit. Akses direkt ne rruge d

Okazion Shitet Toke 8000 M2 Ne Lezhe

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Adresa: 1 km distance nga kryqezimi i ishull shengjinit. akses direkt ne rruge dytesore te asfaltuar, shtrirja e siperfaqes eshte 40x200, çmimi 18 €uro m2. me çertifikat pronesie , mundesi nderrimi me apart...Lexo detajet..

144,000 Euro247,500 Euro SHITET TRUALL NE BIZE '' DURRES '' Shitet Truall ne BIZE,Durres.
Siperfaqja eshte 4950m2 me certifikat te rregullt

Shitet Truall Ne Bize '' Durres ''

Bizë, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall Perdorimi
4.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall ne bize,durres. siperfaqja eshte 4950m2 me certifikat te rregullt pronesie. cmimi eshte vetem 247,500 euro ose ndryshe 50 euro per m2. per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni....Lexo detajet..

247,500 Euro1,072,000 Euro SHITET TOKE PRANE QENDRES TREGTARE '' TEG '' Shitet TOKE ne nje nga zona me te kerkuara ne TIRANE,prane QENDRES TREGTARE 

Shitet Toke Prane Qendres Tregtare '' Teg '&#

Prane Qendres Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
13.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne nje nga zona me te kerkuara ne tirane,prane qendres tregtare '' teg '' . toka ndodhet midis vilave te rolling hills dhe vilave akacia cka e ben edhe me te kerkuar si toke. toka eshte e pershtat...Lexo detajet..

1,072,000 Euro780,000 Euro SHITET TOKE PRANE PORTIT TE JAHTEVE NE ' LALZ ' Shitet TOKE ne nje nga zona me te kerkuara tek GJIRI I LALZIT ,prane ''

Shitet Toke Prane Portit Te Jahteve Ne ' Lalz '

Prane Portit Te Jahteve,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
13.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne nje nga zona me te kerkuara tek gjiri i lalzit ,prane '' portit te jahteve '' . toka eshte e pershtatshme per resort turistik etj. mund te shihet si investim shume i mire prandaj nxitoni. sipe...Lexo detajet..

780,000 Euro22,000 Euro Truall per shitje ne Gjirin e Lalezit Toke per shitje shume prane plazhit. Toka ka nje siperfaqe 880 m2 dhe ndodhet ve

Truall Per Shitje Ne Gjirin E Lalezit

Gjiri Lalezit ,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toke per shitje shume prane plazhit. toka ka nje siperfaqe 880 m2 dhe ndodhet vetem pak metra nga bregu i detit. ajo pozicionohet ne afersi te rruges kryesore dhe me pamnje nga deti. gjiri i lalezit eshte bere ...Lexo detajet..

22,000 Euro400,000 Euro Shitet Toke Okazion Per Ndertim Tek Liqeni Farkes  Shitet toke me siperfaqe 3 dylym, me pamje fantastike dhe jo me larg se 100 m ng

Shitet Toke Okazion Per Ndertim Tek Liqeni Farkes

Liqeni Farkes,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 3 dylym, me pamje fantastike dhe jo me larg se 100 m nga liqeni i farkes,reliev i rrafshet .vendodhja prane rruges kryesore,dhe gjatesia prej 60 m paralel me rrugen e bejne teper te per...Lexo detajet..

400,000 Euro160,000 Euro shitet 18000m2 toke ne Hamil Fier Toka ndodhet prane bajpasit te fierit, rreth 100 m larg dhe ka rruge lidhese me

Shitet 18000m2 Toke Ne Hamil Fier

Hamil, Fier, Albania,Patos | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
18.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Toka ndodhet prane bajpasit te fierit, rreth 100 m larg dhe ka rruge lidhese me bajpasin. eshte e ndare ne 2 parcela njera 6000 m2 dhe tjetra 12000 m2, ngjitur me njera-tjetren te cilat shiten se bashku ose vec...Lexo detajet..

160,000 Euro15,000 Euro Toke me letra ne Tirane Okazion ❌ Shiten rreth 200m toke me dokumenta te rregullta ne zonen e Kamzes. Toka eshte e

Toke Me Letra Ne Tirane Okazion ❌

Rruga Berisha, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten rreth 200m toke me dokumenta te rregullta ne zonen e kamzes. toka eshte e rrethuar me mur dhe kangjella, me dy porta buze rruges kryesore. ka te hedhura 70 m katror themele te llogaritura per 3 kate nder...Lexo detajet..

15,000 Euro145,000 Euro Okazion shtepi + toke ( pematari 1000 rrenje ullinje ne prodhim) 30,000M Shitet Shtepia edhe Toka (Pemtari ullinje )
Shtepia:
Siperfaqa e Truallit te s

Okazion Shtepi + Toke ( Pematari 1000 Rrenje Ullinje Ne Prod

Skilaj,lushnje,Zone Periferike | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
30.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet shtepia edhe toka (pemtari ullinje ) shtepia: siperfaqa e truallit te stepise eshte 300 m2 e cila eshte nje ndertese e re nje kateshe sip 95me dhe nje ndertese e vjeter 60 m2 pjesa tjeter eshte e lire....Lexo detajet..

145,000 Euro5,000,000 Leke shes token bujqesore 4 dylym Shes 4  dylym  toke  bujqesore ne aksin Klubi i Shoferit Bishqethem-Kemishtaj.50

Shes Token Bujqesore 4 Dylym

Aksi Bishqethem -kemishtaj 500 M Larg Klubit Te S,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shes 4 dylym toke bujqesore ne aksin klubi i shoferit bishqethem-kemishtaj.500m larg klubit te shoferit. toka esht buze rruges perspektiv per truall ndertimi dhe bisnes me certifikat te rregullt.cmimi total ...Lexo detajet..

5,000,000 Leke180,000 Euro Shitet Truall (shesh ndertimi )Kolonje Lushnje Shitet  trualli 2200 metra katror ne  Kolonje, Lushnje

Shitet Truall (shesh Ndertimi )kolonje Lushnje

Kolonjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet trualli 2200 metra katror ne kolonje, lushnje ...Lexo detajet..

180,000 Euro80,000 Euro Toke Vore Toka ndodhet në një zonë të zhvilluar, me pozicion fantastik ne zonen e Vore

Toke Vore

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në një zonë të zhvilluar, me pozicion fantastik ne zonen e vores ne kuc . trualli ka një sipërfaqe prej 10000 m2 . Është e përshtatshme për ndertim kompleksi vilash kapanonesh apo për bi...Lexo detajet..

80,000 Euro5,600,000 Euro Shitet,Toke, Sauk. Shitet toke ne Sauk. Informacion mbi token : • Siperfaqja e tokes : 80000 m2

Shitet,toke, Sauk.

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne sauk. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 80000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • infastrukture e mire • pozicion i favorshem gjeografik • hapesire e bollshme •...Lexo detajet..

5,600,000 Euro85,000 Euro Shitet, Tokë, TEG, Tiranë. Toka ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës. Informacion mbi tokën: • Sipë

Shitet, Tokë, Teg, Tiranë.

Sauk,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë-durrës. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 1000 m2 • buzë rruge • me certifikatë pronësie •zonë e studiuar për ndërtim vilash. për ta vizituar...Lexo detajet..

85,000 Euro85,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë. Toka është pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion mbi tokën

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë.

Liqeni Thatë, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është pozicionuar në zonën e liqenit të thatë. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës: 800 m2 • shpërndan: • mundësi të shumta shfrytëzimi • sipërfaqe të bollshme • toka ësht...Lexo detajet..

85,000 Euro3,430,000 Euro Tirane, shes toke 50.000 m² 3.430.000 Euro (Rinas) Shitet, toke në rrugen eaeroportit, buze rruge.
Ka sipërfaqe totale prej 50.0

Tirane, Shes Toke 50.000 M² 3.430.000 Euro (rinas)

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

3,430,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim