shtepi per shitje ne collak 

 Online 33 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro295,000 Euro Toke, Liqeni I Thate Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Liqenit te Thate tek Rruga e Ullishtes . Inf

Toke, Liqeni I Thate

Liqeni I Thate,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e liqenit te thate tek rruga e ullishtes . informacion mbi token: • siperfaqa e tokes neto : 1500 m2 • lloji i tokes trruall • disponon leje sheshi • me hipoteke . per ...Lexo detajet..

295,000 Euro189,000 Euro Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres, 2700 m2 Toka ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës pranë Kompanisë Neranxi • Info

Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres, 2700 M2

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë-durrës pranë kompanisë neranxi • informacion mbi token: sipërfaqja e tokes: 2700 m2 • me hipotekë • i pershatshem per ndertim • për ta vizituar na kontaktoni...Lexo detajet..

189,000 Euro169,000 Euro Shitet truall ne Manze prane Gjirit te Lalezit me 1600 leke/m2! Shitet truall ne Manze prane Gjirit te Lalezit me 1600 leke/m2!
Per me shume in

Shitet Truall Ne Manze Prane Gjirit Te Lalezit Me 1600 Leke/

Manëza E Vjeter, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
13.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall ne manze prane gjirit te lalezit me 1600 leke/m2! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-truall-manez-durres/[/urlcode]...Lexo detajet..

169,000 Euro288,000 Euro SHITEN ULLISHTE NE KODER VORE Shiten ullishte 36000 m2 ne Koder Vore. Ullishte e pasistemuar (pastruar) . Ne b

Shiten Ullishte Ne Koder Vore

Rruga Kodër Vorë, Vorë, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
36.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten ullishte 36000 m2 ne koder vore. ullishte e pasistemuar (pastruar) . ne brendesi te saj ka edhe lloje te ndryshme druresh te cilet i japin vlere ksaj siperfaqe . vendi eshte i pershtatshem per shfrytezi...Lexo detajet..

288,000 Euro868,000 Euro shitet toke ne autostraden tirane-durres Toka ndodhet ne autostraden tirane - durres ne nje zone industriale shume e pers

Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres

Xhafzotaj, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
31.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne autostraden tirane - durres ne nje zone industriale shume e pershtatshme per cdolloj biznesi. ka certifikate pronesie. ka nje siperfaqe prej 31.000 m2 dhe shitet me nje cmim shume te mire per tr...Lexo detajet..

868,000 Euro1,350,000 Euro Shitet toke 10 000 m2 ne Lunder! Shitet toka-truall me siperfaqe 10,000 m2, me vendndodhje ne Lunder, afer Teg-ut

Shitet Toke 10 000 M2 Ne Lunder!

Lundër, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka-truall me siperfaqe 10,000 m2, me vendndodhje ne lunder, afer teg-ut. prona disponon te gjitha dokumentet hipotekore te pershtatme dhe pa konflikte. per me shume informacion na kontaktoni,...Lexo detajet..

1,350,000 Euro280,000 Euro Tirane, shes toke 4.000 m² 280.000 Euro (Berzhite) Toka ndodhet në afërsi të Palmanova Resort ne Berzhit. Ka sipërfaqe totale p

Tirane, Shes Toke 4.000 M² 280.000 Euro (berzhite)

Berzhite, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

280,000 Euro290,000 Euro  Vlore, shes toke 2.900 m² 290.000 Euro (RADHIME) Toka është e pozicionuar në Radhime. Informacion mbi tokën: • Sipërfaqja

Vlore, Shes Toke 2.900 M² 290.000 Euro (radhime)

+355684004506,Radhime | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
2.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

290,000 Euro150,000 Euro  Tirane, shes toke 3.000 m² 150.000 Euro (Arbane) Disponojmë tokë për shitje në Arbanë buzë rruges. Toka ka sipërfaqe total

Tirane, Shes Toke 3.000 M² 150.000 Euro (arbane)

Arbanë, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në arbanë buzë rruges. toka ka sipërfaqe totale prej 3000 m2, ëhstë e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet...Lexo detajet..

150,000 Euro1,000 Euro

Jepet Toke Me Qera

Lundër, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne lunder, perballe american university of tirana, prane qendres tregtare teg, jepet me qera toke me siperfaqe 2000 metra katrore. e pershtatshme per biznes, magazinim etj. per me shume informacion dhe mundesi ...Lexo detajet..

1,000 Euro425,000 Euro Tirane, shes toke 5.000 m² 425.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) Shitet tokë në Autostraden Tirane-Durres pas Te Stela Resort. Toka ka sipërfa

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 425.000 Euro (autostrada Tirane-

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në autostraden tirane-durres pas te stela resort. toka ka sipërfaqe totale prej 5000 m2. toka është e përshtatshme për investim. toka është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor...Lexo detajet..

425,000 Euro50,000 Euro Shitet, toke , 500 m2, Autostrada Tirane-Durres Toka ndodhet në Autostraden Tirane-Durres pas Coca Cola • Informacion mbi tok

Shitet, Toke , 500 M2, Autostrada Tirane-durres

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostraden tirane-durres pas coca cola • informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 500 m2 • me certifikatë pronësie • i përshtatshëm për ndërtim • për ta vizituar na ko...Lexo detajet..

50,000 Euro775,000 Euro Shitet, Toke, Autostrada Tirane Durres Toka ndodhet në zonen e Autostrades Tirane-Durres,ne Vore  •Informacion mbi t

Shitet, Toke, Autostrada Tirane Durres

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonen e autostrades tirane-durres,ne vore •informacion mbi tokën: •sipërfaqja e tokës : 7900 m2 mundesi deri ne 8000 m2 • buze autostrades • me certifikatë pronësie • e ndare n...Lexo detajet..

775,000 Euro1,260,000 Euro Tirane, shes toke 18.000 m² 1.260.000 Euro (Rinas) Toka ndodhet tek Rruga e Rinasit. • Informacion mbi truallin: Sipërfaqja e to

Tirane, Shes Toke 18.000 M² 1.260.000 Euro (rinas)

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet tek rruga e rinasit. • informacion mbi truallin: sipërfaqja e tokes: 18000m2 • me hipotekë • i pershatshem per ndertim • për ta vizituar na kontaktoni! id:12729 cel. :0692542669...Lexo detajet..

1,260,000 Euro1,200,000 Leke  Shitet Toke   SHITET TOKE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA 3045 m katror ( 3 dynym ) 

Toka ndodhet

Shitet Toke

Rruga Xherijes,Qender | Elbasan
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shitet toke me dokumenta te rregullta 3045 m katror ( 3 dynym ) toka ndodhet ne zone fushore . mund te perdoret edhe per truall ndertimi . adresa: rrethi elbasan , bashkia cerrik , fshati xherije. cm...Lexo detajet..

1,200,000 Leke33,750 Euro  Tirane, shes toke 1.350 m² 33.750 Euro (Kashar) Shitet tokë në Kashar, prapa City Park, afër Autostradës Tiranë-Durrës. In

Tirane, Shes Toke 1.350 M² 33.750 Euro (kashar)

Kashar,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në kashar, prapa city park, afër autostradës tiranë-durrës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1350 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gj...Lexo detajet..

33,750 Euro177,000 Euro Tirane, shes toke 3.555 m² 177.000 Euro (Kashar) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Kasharit, te Hotel Iliada. Informacion mbi t

Tirane, Shes Toke 3.555 M² 177.000 Euro (kashar)

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e kasharit, te hotel iliada. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 3555 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • mundesi te shumta ...Lexo detajet..

177,000 Euro130,000 Euro Tirane, shes toke 2.000 m² 130.000 Euro (Surrel) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Surrelit, te Rruga e Rexhekrit. Informacion

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 130.000 Euro (surrel)

Surrel,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e surrelit, te rruga e rexhekrit. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 2000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • mundesi te sh...Lexo detajet..

130,000 Euro2,720,000 Euro Tirane, shes toke 32.000 m² 2.720.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) Toka eshte e pozicionuar ne Autostraden Tirane-Durres, afer City Park. Informaci

Tirane, Shes Toke 32.000 M² 2.720.000 Euro (autostrada Tira

Autostrada Tirane-elbasan,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne autostraden tirane-durres, afer city park. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 32000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • s...Lexo detajet..

2,720,000 Euro1,708,000 Euro Tirane, shes toke 12.200 m² 1.708.000 Euro (Teg) Toka është e pozicionuar në zonën e Teg-ut te Rolling Hills. Informacion mbi

Tirane, Shes Toke 12.200 M² 1.708.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e teg-ut te rolling hills. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 12200 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik •...Lexo detajet..

1,708,000 Euro52,000 Euro Shitet, Tokë, Liqen i Thate , Tirane,  PRI12932 Toka ndodhet , pranë Liqenit  te Thate ,Rruga Peti. • Informacion mbi tokën:

Shitet, Tokë, Liqen I Thate , Tirane, Pri12932

Rruga Liqeni I Thate, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet , pranë liqenit te thate ,rruga peti. • informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 800 m2 , me hipoteke. cmimi 52000 euro. për ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

52,000 Euro2,500,000 Euro Shitet, Tokë, Rinas, Tiranë, PRI13086 Shitet tokë përball Aeroportit buzë rruge. • Me sipërfaqe totale prej 2400

Shitet, Tokë, Rinas, Tiranë, Pri13086

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë përball aeroportit buzë rruge. • me sipërfaqe totale prej 2400 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme për ndërtime dhe për aktivitete të ndryshme b...Lexo detajet..

2,500,000 Euro6,000 Euro Qera, Tokë, Rinas, Tiranë,  PRI13086 Toka ndodhet përballë Aeroportit buzë rruge. • Me sipërfaqe totale prej 24

Qera, Tokë, Rinas, Tiranë, Pri13086

Rinas, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet përballë aeroportit buzë rruge. • me sipërfaqe totale prej 2400 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme për ndërtime dhe për aktivitete të ndryshme...Lexo detajet..

6,000 Euro2,000,000 Euro TOKE,Kapanon,Autostrada Tirane-Durres Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e Autostrades Tirane-Durres. Sip

Toke,kapanon,autostrada Tirane-durres

Autostrade,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
6.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e autostrades tirane-durres. siperfaqja totale e truallit eshte 6680 m2 ku disponon dhe siperfaqe te ndertuara 930 m2. e gjithe siperfaqja e godines menaxhohet pe...Lexo detajet..

2,000,000 Euro195,000 Euro Shitet,Toke,Vaqarr Shitet tokë në Prush,ne zonen e Vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.Me s

Shitet,toke,vaqarr

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në prush,ne zonen e vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.me sipërfaqe totale prej 3240 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. opsion...Lexo detajet..

195,000 Euro170,000 Euro Tirane, shes toke 1.600 m² (Ngjitur me Billan) Zona/Rruga : Ngjitur me Billan

Shitet Toke me sip,1600m ne rrugen dytesore TR

Tirane, Shes Toke 1.600 M² (ngjitur Me Billan)

Afer Billa Ose Mercedezit,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Zona/rruga : ngjitur me billan shitet toke me sip,1600m ne rrugen dytesore tr-dr afer billa ose benzit,eshte ngjitur me rrugen dytesore. mund te perdoret per magazina ose cfaredolloj biznesi tjeter,dhe esht...Lexo detajet..

170,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim