tokat ne shitje ne prizren 

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro37,000 Euro Toke ne shitje ne Sauk Shiten 400m2 per ndertim ne Sauk, trualli ndodhet 200 metra posht xhamise se Sau

Toke Ne Shitje Ne Sauk

Rruga Besim Baxhaku, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 400m2 per ndertim ne sauk, trualli ndodhet 200 metra posht xhamise se saukut, 2 minuta larg teg-ut dhe 5 minuta larg qendres se tiranes, preferohet kontakti vetem me whatsapp ose email per arsye se ndodh...Lexo detajet..

37,000 Euro120,000 Euro Shitet 500m2 truall prane Liqenit te Thate Shitet 500 m2 truall prane Liqenit te Thate. Ndodhet ne nje ane te Lugines, mes

Shitet 500m2 Truall Prane Liqenit Te Thate

Rruga Hamdi Garunja, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 500 m2 truall prane liqenit te thate. ndodhet ne nje ane te lugines, mes gjelberimit. ka qetesi absolute dhe ajer te paster. eshte me dokumenta te rregullta. ka infrastrukture ne zhvillim e siper (rruge...Lexo detajet..

120,000 Euro45,000 Euro Toke tek Liqeni i Paskuqanit Shitet-Toke tek Liqeni i Paskuqanit!
Siperfaqa Totale-4500 m2
Me Certifikat Po

Toke Tek Liqeni I Paskuqanit

Paskuqan, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet-toke tek liqeni i paskuqanit! siperfaqa totale-4500 m2 me certifikat pornesie dhe me te gjitha dokumentat e rregullta,toka me pozicion buz liqenit te paskuqanit dhe ngjitur parkut kombetar te paskuqani...Lexo detajet..

45,000 Euro500,000 Euro Shitet 2000 m2 truall mbi Liqenin e Thate Shitet 2000 m2 truall dhe toke ne kodren mbi Liqenin e Thate ne krahun e majte.

Shitet 2000 M2 Truall Mbi Liqenin E Thate

Rruga Xhebrahimi, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 2000 m2 truall dhe toke ne kodren mbi liqenin e thate ne krahun e majte. ndodhet ne nje pozicion me pamje te mrekullueshme te tiranes. eshte ne ane te rruges se asfaltuar. ka dokumenta te rregullta. esht...Lexo detajet..

500,000 Euro95,000 Euro Shitet 680 m2 truall ne kodrat mbi Liqenin e Thate Shitet nje truall 680 m2 ne kodren mbi Liqenin e Thate, ne krahun e majte. Ne tr

Shitet 680 M2 Truall Ne Kodrat Mbi Liqenin E Thate

Rruga E Garunjes, Sauk 2, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje truall 680 m2 ne kodren mbi liqenin e thate, ne krahun e majte. ne truall jane bere punime me mure mbajtese betoni per te eleminuar pjerresine. ka nje pamje fantastike te tiranes. shite 95 mije euro....Lexo detajet..

95,000 Euro70,000 Euro Shitet 700m2 truall prane Liqenit te Thate Shitet 700m2 truall prane Liqenit te Thate. Ndodhet ne nje koder te bute ne mes

Shitet 700m2 Truall Prane Liqenit Te Thate

Rruga Hamdi Garunja, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 700m2 truall prane liqenit te thate. ndodhet ne nje koder te bute ne mes gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise absolute. eshte me dokumenta te rregullta. ka mundesi te merret edhe me shume siperfaqe,...Lexo detajet..

70,000 Euro200,000 Euro Shitet truall after zogut te zi 273 m2 truall me dokumenta , i pershtatshem per ndertim

Shitet Truall After Zogut Te Zi

Rruga Teodor A Ipen, Tirana, Albania,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

273 m2 truall me dokumenta , i pershtatshem per ndertim ...Lexo detajet..

200,000 Euro20,416 Euro Tirane, shes truall 500 m² 20.416 Euro (Kamez) Shitet tokë në "Kamëz". Toka ka sipërfaqe totale 500 m2. Toka ësh

Tirane, Shes Truall 500 M² 20.416 Euro (kamez)

Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në "kamëz". toka ka sipërfaqe totale 500 m2. toka është e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. toka shitet 41 e...Lexo detajet..

20,416 Euro36,000 Euro SHITET TOKE NE SAUK Shitet toke ne Suak me siperfaqe prej 475m2, e gjitha me hipoteke. Toka ndodhet

Shitet Toke Ne Sauk

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne suak me siperfaqe prej 475m2, e gjitha me hipoteke. toka ndodhet ne nje zone te banuar dhe te qete, vetem 50m larg nga rruga kryesore. zona eshte ne zhvillim, ku ndertohet, gjithashtu toka eshte ...Lexo detajet..

36,000 Euro84,000 Euro Toke ne shitje ne Komunen Berzhit ne Fshatin Hekal Property ID :4191012

Komuna Berzhit, Fshati Hekal, shtitet Toke e mbjell me p

Toke Ne Shitje Ne Komunen Berzhit Ne Fshatin Hekal

Komuna Berzhit,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Property id :4191012 komuna berzhit, fshati hekal, shtitet toke e mbjell me pemtari vresht, me hipoteke, siperfaqe 2400 m². shitet 4600 leke metri...Lexo detajet..

84,000 Euro45,000 Euro Toke ne shitje ne zonen e Spilles Kavaje (ID 4191011 ) Property ID : 4191011

Spille, Grethi i Mesem, shtitet Toke Vresht, me Hipotek

Toke Ne Shitje Ne Zonen E Spilles Kavaje (id 4191011 )

Spille, Albania,Spille | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
6.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Property id : 4191011 spille, grethi i mesem, shtitet toke vresht, me hipoteke, siperfaqe 6200 m², ne pjese kodre dhe pamje nga deti, vend shume i pershtatshem per investime te ndryshme. shitet 45000 eur...Lexo detajet..

45,000 Euro35,000 Euro shittet tok me dekomenta te rregullta sektor rinia durres tok e paisur me qertifikat pronsije ne sektor rinia afer detit toka eshte e rr

Shittet Tok Me Dekomenta Te Rregullta Sektor Rinia Durres

Rruga Vath Turja, Albania,Zone Periferike | Durres
Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Tok e paisur me qertifikat pronsije ne sektor rinia afer detit toka eshte e rrethuar me avulli dhe aty jan 970 m2 uj te pishum drita ..shitet e gjitha ose e ndar ne 2 pjese qmimi per te gjithen eshte 350...Lexo detajet..

35,000 Euro1,500,000 Euro (Future Home Opportunity +)Shitet, Tokë, Liqeni i Thatë ID: plus14152 Shitet tokë tek Liqeni i Thatë. Me sipërfaqe totale prej 10000m2. E përshtat

(future Home Opportunity +)shitet, Tokë, Liqeni I Thatë

Rruga Liqeni I Thate, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë tek liqeni i thatë. me sipërfaqe totale prej 10000m2. e përshtatshme për ndërtim e aktivitete të ndryshme biznesi si ndërtim vilash, komplekse, bujtinë, vila, azil, hoteleri. disponon çerf...Lexo detajet..

1,500,000 Euro17,000 Euro Tok me certifikate pronesie Shitet 1 truall ne sektor rinia , 500 m2  ,me qertifikat pronsie €17000 ..

Tok Me Certifikate Pronesie

Sektor Rinia,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet 1 truall ne sektor rinia , 500 m2 ,me qertifikat pronsie €17000 .. nje zon shum e qet dhe afer nga detit...Lexo detajet..

17,000 Euro220,000 Euro Shitet, Tokë, Teg, Tiranë, 220000 Euro PRI13505 Toka është e pozicionuar në Fresk. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e

Shitet, Tokë, Teg, Tiranë, 220000 Euro Pri13505

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në fresk. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1600 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • ...Lexo detajet..

220,000 Euro5,500 Euro Shitet toke osè nderohet me Apartament ne Tirana. OKZION,me certefikate pronesie..shitet ose nderohet me apartament ne Tirane.

Shitet Toke Osè Nderohet Me Apartament Ne Tirana.

Rruga Durresit Km5 Domje ,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okzion,me certefikate pronesie..shitet ose nderohet me apartament ne tirane....Lexo detajet..

5,500 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas Shitet Toke 12,180 m2 ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro660,000 Euro toke ne shitje shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeograf

Toke Ne Shitje

Rruga Nene Tereza Berxulle Tirane,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
13.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeografike 41382105/19714064. siperfaqa nga 2930 m2 deri ne 13000 m2 (sipas nevojes se klientit). çmimi 50 euro/m2. info cel 0682287643...Lexo detajet..

660,000 Euro37,000 Euro Super Okazion/ Shitet Truall Ne Paskuqan, prane shkolles se mesme Isa Boletini
dhe Qendres Shendetesore, shi

Super Okazion/ Shitet Truall

Prane Unazes Se Madhe, Paskuqan,Kamez/Paskuqan | Tirane
Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne paskuqan, prane shkolles se mesme isa boletini dhe qendres shendetesore, shitet 840m2 truall me certifikate pronesie, me perspektive te jashtezakoshme per shkak te projektit te lumit te tiranes, i cili tani...Lexo detajet..

37,000 Euro2,000,000 Euro Kapanon,Autostrada Tirane-Durres Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e Autostrades Tirane-Durres. Sip

Kapanon,autostrada Tirane-durres

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e autostrades tirane-durres. siperfaqja totale e truallit eshte 9000 m2 ku disponon dhe siperfaqe te ndertuara 930 m2. e gjithe siperfaqja e godines menaxhohet pe...Lexo detajet..

2,000,000 Euro125,000 Euro Toke per shitje ne Astir ne Tirane ( 4191010 ) Property ID : 4191010

Astire, Tirane , shitet toke Truall, siperfaqe 500 m²,

Toke Per Shitje Ne Astir Ne Tirane ( 4191010 )

Astire,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Property id : 4191010 astire, tirane , shitet toke truall, siperfaqe 500 m², me hipoteke , buze rruge, vend i pershtatshem per ndertim si dhe per investime te ndryshme si hotel, vile, magazine etj shitet...Lexo detajet..

125,000 Euro3,600,000 Leke SHITET TOKË-TRUALL NË FERRAS, DAJT Shitet tokë-truall në Ferras, Dajt. Shiten 18000 m² tokë në Ferras një tok

Shitet TokË-truall NË Ferras, Dajt

Ferras, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
18.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë-truall në ferras, dajt. shiten 18000 m² tokë në ferras një tokë me prespektivë për te ardhmen pasi buzë sajë kalon rruga e arbërit e cila është në ndërtim e sipër. për më shumë i...Lexo detajet..

3,600,000 Leke180,000 Euro Truall ne qender Truall 303m ne qender te Qytetit, ne zonat me levizshmerine me te larte ne qytet

Truall Ne Qender

Rruga Egnatia, Durrës, Albania,Qender | Durres
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Truall 303m ne qender te qytetit, ne zonat me levizshmerine me te larte ne qytet. hapesira te lejon te ndertosh deri ne 3 kate duke e perdorur per banim por edhe per biznes per ambjente zyrash, klinikash, stud...Lexo detajet..

180,000 Euro149,000 Euro Magazine dhe toke ne shitje Ne Xhafzotaj prane Aibes shitet toke dhe magazine sebashku e cila ka hyrje te li

Magazine Dhe Toke Ne Shitje

Xhafzotaj, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Ne xhafzotaj prane aibes shitet toke dhe magazine sebashku e cila ka hyrje te lire ne dy rruge. prona ka toke te lire rreth 4000m dhe dy magazina nje te mbuluar 160m dhe nje tjeter 400m e pa mbuluar. toka esh...Lexo detajet..

149,000 Euro150,000 Euro Shitet truall Shitet truall 200 m larg autostrades Fier-Vlore. Zone komerciale ne zhvillim dhe

Shitet Truall

Autostrada Fier- Vlore,Zone Periferike | Fier
Truall Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet truall 200 m larg autostrades fier-vlore. zone komerciale ne zhvillim dhe shume e kerkuar per aktivitete tregetare. shitet per arsye emigrimi. siperfaqja 3000 m3. cmimi 50 euro / m2...Lexo detajet..

150,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim