toke ksamil 

 Online 20 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro160,000 Euro Shitet 16000m2 toke prane Universitetit te Durrsit me 10 euro/m2 Shitet 16000m2 toke prane Universitetit te Durrsit. Toka eshte fushe, dhe e lire

Shitet 16000m2 Toke Prane Universitetit Te Durrsit Me 10 Eur

Rruga Aristoteli, Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
16.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet 16000m2 toke prane universitetit te durrsit. toka eshte fushe, dhe e lire. eshte vetem nje kilometer larg nga universiteti i durrsit dhe 3 km larg nga porti i durrsit. po kaq larg eshte edhe nga porto r...Lexo detajet..

160,000 Euro100,000 Euro Toke per shitje ne Farke Toke per shitje 1000 m2 ne Farke. Toka eshte truall me leje ndertimi dhe ndodhet

Toke Per Shitje Ne Farke

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke per shitje 1000 m2 ne farke. toka eshte truall me leje ndertimi dhe ndodhet shume prane liqenit te farkes. toka ndodhet ne nje zone te preferuar me shume komplekse vilash rreth e perqark dhe eshte nje zone...Lexo detajet..

100,000 Euro80,000 Euro Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë - Durrës Toka ndodhet në autostradën Tiranë – Durrës, pranë Kompleks Eifel. 
Info

Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë - Durrës

Autostrada Tirane - Durres,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë – durrës, pranë kompleks eifel. informacion i përgjithshëm mbi token : • sipërfaqe toke : 800 m2. detaje të tjera : • disponon dokumentacion të rregull...Lexo detajet..

80,000 Euro75,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² (Sauk), AL15187 Toka është e pozicionuar në Sauk, në rrugën "Shaqir Palushi". Inf

Tirane, Shes Toke 1.000 M² (sauk), Al15187

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

75,000 Euro270,000 Euro Shitet 3000m2 truall ne Dhermi me 90 euro per m2 Shitet 3000m2 truall ne Dhermi vetem 300 metra nga vija e ujit. Ka pamje te mrek

Shitet 3000m2 Truall Ne Dhermi Me 90 Euro Per M2

Dhërmi, Albania,Zone Periferike | Vlore
Truall Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet 3000m2 truall ne dhermi vetem 300 metra nga vija e ujit. ka pamje te mrekullueshme te gjithe plazhit te dhermiut. eshte e pershtatshme per ndertim hoteli apo vilash. ndodhet prane hotel splendor. shitet ...Lexo detajet..

270,000 Euro260,000 Euro Shitet 2000m2 truall ne Mjull Bathore midis Natyra e Qete dhe Akacia Hill Shitet 2000m2 truall ne Mjull Bathore. Ndodhet midis Natyres se Qete dhe Akacia

Shitet 2000m2 Truall Ne Mjull Bathore Midis Natyra E Qete Dh

Rruga Xhaferruga Shaba, Mjull Bathore, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 2000m2 truall ne mjull bathore. ndodhet midis natyres se qete dhe akacia hill. eshte ne krahun e siperm te rruges se asfaltuar. eshte e pershtatshme per ndertim vilash. shitet me 130 euro/m2. per me sh...Lexo detajet..

260,000 Euro259,000 Euro Shitet 3700m2 truall ne Dhermi me 70 euro/m2 Shitet 3700m2 truall ne rrugen qe zbret ne Plazhin e Dhermiut vetem 800 metra la

Shitet 3700m2 Truall Ne Dhermi Me 70 Euro/m2

Dhërmi, Albania,Zone Periferike | Vlore
Truall Perdorimi
3.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet 3700m2 truall ne rrugen qe zbret ne plazhin e dhermiut vetem 800 metra larg vijes se ujit. trualli eshte ne nje pozicion me pamje shume te bukur te gjithe bregdetit. trualli eshte me dokumente te rregull...Lexo detajet..

259,000 Euro50,000 Euro Shitet 500 m2 truall ne Mjull Bathore prane TEG-ut Shitet 500m2 truall ne Mjull Bathore midis Natyres se Qete dhe Akacia Hill. Ndod

Shitet 500 M2 Truall Ne Mjull Bathore Prane Teg-ut

Rruga Xhaferruga Shaba, Mjull Bathore, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 500m2 truall ne mjull bathore midis natyres se qete dhe akacia hill. ndodhet shume afer teg-ut. ka pamje te bukur dhe ka gjelberim gjithandej. cmimi eshte 100 euro/m2...Lexo detajet..

50,000 Euro175,000 Euro Okazion Shitet 3500m2 truall me 50 euro/m2 ne Qerret, ne Bregdet OKAZION: Shitet 3500m2 truall ne Bregdet ne Qerret te Kavajes. Ndodhet ngjitur m

Okazion Shitet 3500m2 Truall Me 50 Euro/m2 Ne Qerret, Ne Bre

Rruga Qerret Plazh, Kavajë, Albania,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Okazion: shitet 3500m2 truall ne bregdet ne qerret te kavajes. ndodhet ngjitur me portin e vogel te jahteve dhe vetem 300 metra nga vija e ujit. eshte e parashikuar per ndertim vilash dhe hotele deri ne tre kat...Lexo detajet..

175,000 Euro198,000 Euro Shitet,Tokë, TEG, Tiranë PRI+16467 • Toka është e pozicionuar në zonën e TEG .
Informacion mbi Tokën: •

Shitet,tokë, Teg, Tiranë Pri+16467

Teg,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

• toka është e pozicionuar në zonën e teg .
informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokes: 1200m² ne total. • toka është e prshtatshme per vilë• dokumentacioni: me hipotekë. për të vizituar...Lexo detajet..

198,000 Euro585,000 Euro Shitet 4500m2 truall prane TEG, Tirane Shitet nje truall shume prane TEG-ut. Ndodhet ngjitur me rrugen kryesore. Eshte

Shitet 4500m2 Truall Prane Teg, Tirane

Teg,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje truall shume prane teg-ut. ndodhet ngjitur me rrugen kryesore. eshte e pershtatshme per ndertim vilash, hoteli, restorant etj. shitet me 130 euro/m2. per me shume info na telefononi....Lexo detajet..

585,000 Euro520,000 Euro Shitet 4000 m2 toke ne Palase Shitet 4000 m2 toke ne Palase vetem 500 metra larg bregut te detit.Ndodhet ne kr

Shitet 4000 M2 Toke Ne Palase

Palasë, Albania,Dhermi | Himare
Truall Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Shitet 4000 m2 toke ne palase vetem 500 metra larg bregut te detit.ndodhet ne krahe te rruges per te zbritur ne plazh.toka eshte e pershtatshme per ndertim dhe turizem,si dhe zoteron dokumentacione te plota...Lexo detajet..

520,000 Euro121,000 Euro Shitet,Tokë, TEG, Tiranë PRI+16555 • Toka është e pozicionuar në zonën e TEG .
Informacion mbi Tokën: •

Shitet,tokë, Teg, Tiranë Pri+16555

Teg,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

• toka është e pozicionuar në zonën e teg .
informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokes: 1100m² ne total. • toka është e prshtatshme per vilë• dokumentacioni: me hipotekë. për të vizituar...Lexo detajet..

121,000 Euro60,000 Euro Kashar Perballe Mercedesit Ne Koder  500m nga autostrada ne koder shitet toke e peshtatshme per vile. Ajer i paster q

Kashar Perballe Mercedesit Ne Koder

Rruga Dritan Hoxha, Autostrada ,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

500m nga autostrada ne koder shitet toke e peshtatshme per vile. ajer i paster qetesi pamje fantastike. me hipoteke. ...Lexo detajet..

60,000 Euro50,000 Euro Shitet Toke Okazion Vetem Per 10 Dite Shitet Toka Okazion Vetem per 10 Dite Me Kete Cmime

Shitet Toke Okazion Vetem Per 10 Dite

Rruga E Re 2, Durrës, Albania,Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
14.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toka okazion vetem per 10 dite me kete cmime...Lexo detajet..

50,000 Euro55,000 Euro Shitet truall ne Kashar. Truall ne Shitje ne Kashar,rruga Mustafa Lleshi.
Siperfaqja e saj eshte 1200 m2

Shitet Truall Ne Kashar.

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Truall ne shitje ne kashar,rruga mustafa lleshi. siperfaqja e saj eshte 1200 m2 dhe eshte e gjitha e shfrytezueshme. prona ndodhet ne nje zone qe te jep mundesi investimi. toka disponon certifikate pronesie....Lexo detajet..

55,000 Euro480,000 Euro Shitet,Tokë,Autostrada Tiranë-Durrës,Future Home Real Estate(future14312) Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë-Durrës. Ka sipërfaqe totale pre

Shitet,tokë,autostrada Tiranë-durrës,future Home Real Est

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres ,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e autostradës tiranë-durrës. ka sipërfaqe totale prej 6000m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera •e përshtatshme për shumëllojshmëri biznesesh • ...Lexo detajet..

480,000 Euro36,000 Euro TRUALL NDERTIMI ne SHITJE ne SAUK 400m2 shiten 400m2 ne Sauk poshte xhamise se saukut, 3 minuta larg TEG, cmimi i diskut

Truall Ndertimi Ne Shitje Ne Sauk 400m2

Rruga Besim Baxhaku, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 400m2 ne sauk poshte xhamise se saukut, 3 minuta larg teg, cmimi i diskutueshem kontaktoni ne whatsapp...Lexo detajet..

36,000 Euro4,500,000 Leke Lushnje, shes truall 856 m² 4,500,000 Leke (Rrapez) Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga auto

Lushnje, Shes Truall 856 M² 4,500,000 Leke (rrapez)

Rrapëz, Albania,Divjake | Lushnje
Truall Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati rrapez, lushnje, 60 m nga autostrada. shtepia ne gjendje shume te mire dhe e rregulluar. cmimi i diskutueshem. cel. : 0698881623...Lexo detajet..

4,500,000 Leke4,500,000 Leke Shitet truall 3000 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga autostrada. Shitet truall 3000 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga autostrada.


Cmimi

Shitet Truall 3000 M2 , Fshati Rrapez, Lushnje, 60 M Nga Aut

Rrapëz, Albania,Divjake | Lushnje
Truall Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet truall 3000 m2 , fshati rrapez, lushnje, 60 m nga autostrada. cmimi i diskutueshem. ...Lexo detajet..

4,500,000 Leke50,000 Euro Tirane...Shes 1000 m2 toke per ndertim ne Peze Vogel Shitet 1000 m2 toke per ndertim ne Peze Vogel prane rruges kryesore me çertifik

Tirane...shes 1000 M2 Toke Per Ndertim Ne Peze Vogel

Peze E Vogel,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 1000 m2 toke per ndertim ne peze vogel prane rruges kryesore me çertifikate pronesie.cel 0686340091...Lexo detajet..

50,000 Euro60,000 Euro SHITET TOKE PRANE DETIT NE KALLM! Shitet toke ullishte prane detit ne zonen e Kallmit ne Durres. Ndodhet ne rruge

Shitet Toke Prane Detit Ne Kallm!

Kallm,Currilat | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ullishte prane detit ne zonen e kallmit ne durres. ndodhet ne rruge te favorshme ne nje zone qe oftom pamje fantastike nga deti. mundesi e mire investimi per me teper informacion apo vizite ne prone...Lexo detajet..

60,000 Euro270,000 Euro OKAZION Shitet, Tokë, Prush 270,000 € ID: PRI16174 Toka ndodhet në Prush. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e tokës : 3500

Okazion Shitet, Tokë, Prush 270,000 € Id: Pri16174

Prush, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në prush. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 3500 m2 •me dokumentacion te rregull hipotekor. • pozicion i favorshëm gjeografik, ndodhte ne brezin e dytë • buzë rruge • ...Lexo detajet..

270,000 Euro300,000 Euro SHITET TOKE BUZE DETIT TE KEPI I RODONIT! Toka ndodhet ne Drac, te Kepi i Rodonit. Me nje hapsire prej 7300 m2 ofron munde

Shitet Toke Buze Detit Te Kepi I Rodonit!

Rruga Kepi I Rodonit, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
7.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet ne drac, te kepi i rodonit. me nje hapsire prej 7300 m2 ofron mundesine e ndonje investimi, fale dhe pozicionit mjaft te mire vije te pare me detin. zona eshte duke marre nje zhvillim te madh vitet...Lexo detajet..

300,000 Euro25,000 Euro OKAZION PEZÈ,  shes nderroj  1000 m2 tokè prane ILIRIA PALACE OKAZION  SHITET NDERROHET  1000 M2  TOKE PRANE ILIRIA PALACE NE PEZÈ TE VOGEL M

Okazion PezÈ, Shes Nderroj 1000 M2 Tokè Prane Iliria Pal

Peze E Vogel, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet nderrohet 1000 m2 toke prane iliria palace ne pezÈ te vogel me Çertifikate pronesie cel 0686340091...Lexo detajet..

25,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim