toke ne akerni vlore 

 Online 20 lexues | 1 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro35,000 Euro Tirane, shes toke 1.400 m² 35.000 Euro (berzhite) Shitet tokë në fshatin "Ibë", Bërzhitë pranë autostradës Tiran

Tirane, Shes Toke 1.400 M² 35.000 Euro (berzhite)

Bërzhitë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në fshatin "ibë", bërzhitë pranë autostradës tiranë-elbasan.toka ka sipërfaqe totale 1400 m2 . prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. mund të shfrytëzohet për n...Lexo detajet..

35,000 Euro200,000 Euro Tirane, shes toke 1.500 m² 200 Euro/m2 (Rr. E Ullishtes, Liqeni i Thate) Shitet Toke
Çmimi: 200 euro/m²
Rr. E Ullishtes, Liqeni i Thate
Siperfaqe:15

Tirane, Shes Toke 1.500 M² 200 Euro/m2 (rr. E Ullishtes, L

Rruga E Ullishtes, Liqeni I Thatë,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke Çmimi: 200 euro/m² rr. e ullishtes, liqeni i thate siperfaqe:1500 m² hipoteke •toka ndodhet ne zone vilash me studim per 3+1 kate....Lexo detajet..

200,000 Euro510,000 Euro SHITET TOKE NE FSHATIN “PRUSH” Shitet toke ne fshatin Prush,afer Vaqarrit. Siperfaqja e tokes eshte 17000 m2. P

Shitet Toke Ne Fshatin “prush”

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
17.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne fshatin prush,afer vaqarrit. siperfaqja e tokes eshte 17000 m2. prane kesaj prone po konsolidohet nje zone e mirefillte biznesi dhe industriale. shitet per nje cmim shume te leverdisshem,per vet...Lexo detajet..

510,000 Euro85,000 Euro Shitet, Toke, Liqeni I Thate, Tirane.PRI+ 10301 Toka eshte pozicionuar ne zonen e Liqenit te Thate. Informacion mbi token: • S

Shitet, Toke, Liqeni I Thate, Tirane.pri+ 10301

Liqeni Thatë, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte pozicionuar ne zonen e liqenit te thate. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes: 800 m2 • shperndan: • mundesi te shumta shfrytezimi • siperfaqe te bollshme • toka eshte ideale per cfa...Lexo detajet..

85,000 Euro8,000 Euro Shitet toke super okazion 2350 m Toka ndodhet ne vendin e quajtuar shamogjil anes hekurudhes nga autostrada e nda

Shitet Toke Super Okazion 2350 M

Midis Rruges Nazionale Dhe Autostrade 100 Vjetori ,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Toka ndodhet ne vendin e quajtuar shamogjil anes hekurudhes nga autostrada e ndan hekurudha dhe 30 metra largesi toke cemimi eshte 8000 euro 2350 mt...Lexo detajet..

8,000 Euro190,000 Euro Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres, 4400 m2 Toka eshte pozicionuar ne Autostraden Tirane - Durres. Informacion mbi token:

Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres, 4400 M2

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte pozicionuar ne autostraden tirane - durres. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes: 4400 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • hapesira e bollsh...Lexo detajet..

190,000 Euro1,800,000 Euro Shitet,Tokë, Sauk, PRI 10601 Shitet tokë në Sauk (shumë pranë Teg-ut). Informacion mbi tokën : • Sipë

Shitet,tokë, Sauk, Pri 10601

Sauk, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në sauk (shumë pranë teg-ut). informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 6000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mi...Lexo detajet..

1,800,000 Euro232,900 Euro Shitet, Tokë, Marikaj,PRI 7539 Toka ndodhet pranë autstradës Tiranë-Durrës në MarikajKa sipërfaqe totale

Shitet, Tokë, Marikaj,pri 7539

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet pranë autstradës tiranë-durrës në marikajka sipërfaqe totale prej 2740 m2, shitet me 85 euro/m2 toka disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera•ndodhet buzë rruge•e ...Lexo detajet..

232,900 Euro220,000 Euro Shitet, Tokë, Teg, Tiranë. PRI13505 Toka është e pozicionuar në Fresk. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e

Shitet, Tokë, Teg, Tiranë. Pri13505

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në fresk. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1600 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • ...Lexo detajet..

220,000 Euro2,700,000 Leke SHITET TOKË ARE NË NGURRËZ, LUSHNJE Shitet tokë are në Ngurrëz e Vogël, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 89

Shitet TokË Are NË NgurrËz, Lushnje

Ngurrëz E Madhe, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
8.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

2,700,000 Leke220,000 Euro Shitet toke 2200m2 me hipoteke ne Ali Dem 220000Euro! Shitet toke 2200m2 me hipoteke ne Ali Dem 220000Euro! 
Toka ka nje hapesire pre

Shitet Toke 2200m2 Me Hipoteke Ne Ali Dem 220000euro!

Ali Demi, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
2.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 2200m2 me hipoteke ne ali dem 220000euro! toka ka nje hapesire prej 2200 m2 dhe ndodhet ne zonen e ali demit afer kryegjyshates. cmimi eshte okazion per zonen. ka mundesi per tu perdorur per ndert...Lexo detajet..

220,000 Euro60,000 Euro #Shitet 🏡Shtepi + Truall ne Golem #Shitet 🏡Shtepi + Truall ne Golem
📐Siperfaqja
>Shtepi 110m2
>Toke

#shitet 🏡shtepi + Truall Ne Golem

Kryemëdhenj, Albania,Zone Periferike | Kavaje
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

#shitet 🏡shtepi + truall ne golem 📐siperfaqja >shtepi 110m2 >toke 1500m2 disponon 💧uje te pishem dhe ⚡️elektricitet 🌊ofron pamje te detit 🛣rruga e shtuar me asfalt 📍adresa: kryemd...Lexo detajet..

60,000 Euro32,000 Euro shitet truall tek ardeno shitet 320 m tok me hipotek dhe e rrethuar me avlli

Shitet Truall

Rruga Ardeno, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tek ardeno shitet 320 m tok me hipotek dhe e rrethuar me avlli...Lexo detajet..

32,000 Euro94,500 Euro SHITET TOKE NE BREGDET TE SEKTORI RINIA DURRES SHITET TOKE ne bregdet ne rruge kryesore tek SEKTORI RINIA NE DURRES. Siperf

Shitet Toke Ne Bregdet Te Sektori Rinia Durres

Spitall Sektori Rinia,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne bregdet ne rruge kryesore tek sektori rinia ne durres. siperfaqja e tokes eshte 2.100 m2,. prona eshte e kuadratuar dhe e rrethuar me mure,ne nje siperfaqe te rrafshet. kjo prone mund te p...Lexo detajet..

94,500 Euro121,800 Euro SHITET TOKE NE SAUK Shitet toke ne Sauk, me siperfaqe 840 m2. Vendodhja eshte 100m larg rreth rrotul

Shitet Toke Ne Sauk

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne sauk, me siperfaqe 840 m2. vendodhja eshte 100m larg rreth rrotullimit te saukut te vjeter. prona eshte e kuadruar me plan zhvillimi per vila ose pallate 5+ 1 kate. nje vend i mrekullueshem per ...Lexo detajet..

121,800 Euro33,000 Euro Shitet, Toke, 475 m2, 33.000 Euro, Sauk, Tirane. Toka ndodhet ne Sauk. • Informacion mbi token: Siperfaqja e tokes: 475 m2 •

Shitet, Toke, 475 M2, 33.000 Euro, Sauk, Tirane.

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne sauk. • informacion mbi token: siperfaqja e tokes: 475 m2 • e pershtatshme per vile. • per ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

33,000 Euro111,000 Euro Shitet toke ne kashar Shtet toke ne kashar 1850 m2 
Toka eshte e rregullt me letra. Eshte shum e favo

Shitet Toke Ne Kashar

Hajdar Valis,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shtet toke ne kashar 1850 m2 toka eshte e rregullt me letra. eshte shum e favorshme per shtepi. cmimi: 60 € m2 ...Lexo detajet..

111,000 Euro650,000 Euro SHITET Toke,Yrshek Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Yrshekut,buze rruge.Se bashku me token eshte

Shitet Toke,yrshek

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e yrshekut,buze rruge.se bashku me token eshte e perfshire edhe nje vile 2 kateshe dhe nje ambjent biznesi qe funksionon si kalceto. informacion mbi pronen : • 3350 m2 truall...Lexo detajet..

650,000 Euro250,000 Euro Shitet toke per ndertim ne Farke Shitet toke per ndertim 5000m2.

Me certifikate pronesie te rregullt dhe pa ko

Shitet Toke Per Ndertim Ne Farke

Liqeni I Farkes,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke per ndertim 5000m2. me certifikate pronesie te rregullt dhe pa konflikte. cmimi:50 euro m2. 📍liqeni i farkes , rruga "collakve" (perballe me fondacionin e femijeve autik) vend i qete, rr...Lexo detajet..

250,000 Euro35,000 Euro Tirane, shes toke 425 m² 35.000 Euro (Sauk) Shitet tokë në Sauk, përballë Akademisë së Policisë. Informacion mbi tok

Tirane, Shes Toke 425 M² 35.000 Euro (sauk)

Sauk,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në sauk, përballë akademisë së policisë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 425 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infast...Lexo detajet..

35,000 Euro195,000 Euro Shitet,Toke,Vaqarr Shitet tokë në Prush,ne zonen e Vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.Me s

Shitet,toke,vaqarr

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në prush,ne zonen e vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.me sipërfaqe totale prej 3240 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. opsion...Lexo detajet..

195,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas Shitet Toke 12,180 m2 ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro40,300 Euro Shitet, Tokë, Babrru Cmimi: 40,300 € ID: plus 9100 Toka ndodhet në zonën e Babrrusë. Me sipërfaqe totale prej 400 m2 është tr

Shitet, Tokë, Babrru Cmimi: 40,300 € Id: Plus 9100

Babrru, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e babrrusë. me sipërfaqe totale prej 400 m2 është truall dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. për më tepër na ko...Lexo detajet..

40,300 Euro250,000 Euro shitet 10 dynym toke ne fshatin picalle (tirane) toka eshte fushe me hipoteke 2500 (leke te reja) shitet 10 dynym toke ne fshatin picalle (tirane)
toka eshte fushe 
me hipoteke

Shitet 10 Dynym Toke Ne Fshatin Picalle (tirane) Toka Eshte

Rruga Picalle, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 10 dynym toke ne fshatin picalle (tirane) toka eshte fushe me hipoteke 2500 (leke te reja) m2. 0685740320...Lexo detajet..

250,000 Euro140,000 Euro Tirane, shes truall  831 m², 140.000 Euro(Porcelan) Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcel

Tirane, Shes Truall 831 M², 140.000 Euro(porcelan)

Porcelan,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e kokonozeve, pas porcelanit. trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertim...Lexo detajet..

140,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim