toke ne shitje ne durres 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 25 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
1,000,000 Leke

Ullishte Ne Vore 6200m2

Rruga E Ullishtes, Tirana, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore,ne kodrat e fshatit muçaj shitet ullishte me siperfaqe 6200m2 me çertifikate pronesie pamje nga autostrada e pershtatshme per ndertim vile azile shkolla private komplekse te ndryshme etj çmimi 100milion...Lexo detajet..

1,000,000 Leke105,000 Euro

Tirane, Shes Truall 770 M² 105.000 Euro (rruga Agush Gjergj

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne rrugen “agush gjergjovica”. ka siperfaqe totale prej 770 m2 . disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne buze rruge. • e pe...Lexo detajet..

105,000 Euro850,000 Euro

Tirane, Shes Truall 1.800 M² 850.000 Euro (gjiri I Lalzit)

Lalez Beach, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Trualli ndodhet ne zonen e gjirit te lalzit ka siperfaqe totale prej 1800 m2, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet zone e pershtatshme per ndertim dhe biznes si dhe lokacion shu...Lexo detajet..

850,000 Euro750,000 Euro

Tirane, Shes Truall 9.370 M² 750.000 Euro (fresku)

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e freskut ne afersi te “liqenit te linzes”. ka siperfaqe totale prej 9370m2 nga ku 5280m2 jane toke are dhe 4090 m2 jane ullishte. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te g...Lexo detajet..

750,000 Euro120,000 Euro

Tirane, Shes Toke 600 M² 120.000 Euro (fresku)

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e freskut midis rruges se “thesarit” dhe rruges se “dajtit”. ka siperfaqe totale prej 600 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim dhe e pers...Lexo detajet..

120,000 Euro45,000 Euro

Durres, Shes Toke 1.300 M² 45.000 Euro

Rruga Gjiri I Lalzit, Durres, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

45,000 Euro35,000 Euro

Durres, Shes Toke 1.000 M² 35.000 Euro (gjiri I Lalzit)

Gjiri I Lalzit ,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

35,000 Euro104,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.300 M² 104.000 Euro (linze)

Linze,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne “linze” prane teleferikut, ne ane te liqenit te linzes. ka siperfaqe totale prej 1300 m2, shitet me 80 euro/m2 disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. de...Lexo detajet..

104,000 Euro350,000 Euro

Durres, Shes Toke Ne Bregdet 7.000 M² 350.000 Euro (gjiri I

Rruga Gjiri I Lalzit, Durres, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet në “gjirin e lalzit” 300m larg bregdetit . ka sipërfaqe totale prej 7000 m2, shitet me 50 euro/m2 disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. zonë e projektuar për ndërtim. detaje të t...Lexo detajet..

350,000 Euro1,500 Euro

Shiten Ullinj.

Rruga Argjinatura, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 7 rrenje ulliri 20-vjecar. ...Lexo detajet..

1,500 Euro4,000,000 Leke

Okazion Shitet Toka 500m2 Ne Laknas Cmimi I Diskutueshem Shi

Rruga Ramadan Sino , Laknas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka 500 m2 ne laknas cmimi i diskutueshem rruga ramadan sino . te kethesa e coca cola...Lexo detajet..

4,000,000 Leke350,000 Euro

Tirane, Shes Toke+ Vile 500 M² 350.000 Euro (parku Autobus

Ish Parku I Autobuzave,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e ish parkut te autobuzave. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • sipërfaqe të bollshme • pozicion i...Lexo detajet..

350,000 Euro172,000 Euro

Shitet Toke Ne Kryezi

Kryezi, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne fshatin kryezi prane “panto resort” ne autostraden tirane-elbasan ka siperfaqe totale prej 34400 m2 dhe shitet me 5 euro/m2 toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. detaje te tjera...Lexo detajet..

172,000 Euro4,500,000 Leke

Shesim Toke 400 M Ne Shkozet Lagjia 14 15 2 Km Larg Plazhit

Lagjia 14 Shkozet,Plepa | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shesim toke ne durres ne shinavlash due ne shkozet toka ne shinavlash este 2000 m dhe ne shkozet eshte 400 m te rrethuara te interesuarit te na kontaktojne crime te diskutueshme...Lexo detajet..

4,500,000 Leke60,000 Euro

Tirane, Shes Toke 350 M² 60.000 Euro (uzina Traktori)

Uzina Traktori,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar te uzina traktori. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 350 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • hapësirë e bollsh...Lexo detajet..

60,000 Euro130,000 Euro

Standart Tirane, Shes Truall 480 M² 130.000 Euro (kinostudi

Kinostudio, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojme toke per shitje ne kinostudio toka ka siperfaqe totale prej 480 m2 nga te cilat 120 m2 eshte ndertim. ne çmim eshte e perfshire edhe nje shtepi private me siperfaqe 120 m2, e mobiluar dhe funksional...Lexo detajet..

130,000 Euro100,000 Euro

Shes Toke, 7342 M2, 100000 Euro, Rruga Tirane-ndroq

Ndroq, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojme toke per shitje ne fshatin rromanat prane rruges tirane-ndroq. toka ka siperfaqe totale prej 7342 m2, shitet me 13.6 euro/m2. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe gjendet ...Lexo detajet..

100,000 Euro75,000 Euro

Tirane, Shes Toke 3.610 M² 75.000 Euro (laknas)

Laknas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në rrugën që lidh laknas me rrugën "nënë tereza" që të dërgon në rinas . informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 3610 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. dispon...Lexo detajet..

75,000 Euro15,000 Euro

Shitet Toka Me Siperfaqe 3400m2 Me Tapi 10€ M2 I Diskutues

Bashkim, Albania,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
3.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet toka , ne fshatin bashkim te fierit , toka shume pjellore 3400 m2 buze rruges kryesore me cmim te arsyeshem , mund te perdoret per investime te ndryshme , cmimi 10 € m2 i diskutueshem me tapi . per me...Lexo detajet..

15,000 Euro140,000 Euro

Toke E Pozicionuar Ne Durres Ne Zonen E Fllakes

Fllake,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne durres ne zonen e fllakes . informacion mbi token: • siperfaqja e tokes total : 40000 m2 • per shitje : 7000 m2 • lloji i tokes : are • buze rruge• me hipoteke • e persht...Lexo detajet..

140,000 Euro256,100 Euro

Shes Toke 394m2 ,100 Metra Nga Xhamlliku

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke tek ish profarma siperfaqja 394m2 kushton 650 metri e gjitha 256100 euro rruga qemal stafa 100 metra nga xhamlliku...Lexo detajet..

256,100 Euro256,100 Euro

Shes Toke 100 M Nga Xhamlliku

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 394m2 cmimi:650 euro m2 adresa:perballe ish profarmes,100 metra nga xhamlliku...Lexo detajet..

256,100 Euro39,400 Euro

Jepet Per Ndertim/shes/e Nderroj Me Apartamente Toke

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Jepet per ndertim/shes toke 394m2.e posacme per ndertim pallati ose vile.ndodhet perballe ish profarmes ,rruga qemal stafa. 0698998464...Lexo detajet..

39,400 Euro256,100 Euro

Jepet Per Ndertim/shes Toke

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
5+1 Perdorimi
394.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Jepet per ndertim/shitet toke ne zonen e xhamllikut perballe ish profarmes 20m nga rruga kryesore. toke eshte 394m2 ne cmimin e 650euro m2. preferohet firme ndertimi per pallat. ...Lexo detajet..

256,100 Euro200,000 Euro

Shitet Toke Ne Vore

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vora eshte nje nga zonat me te mira per industrite dhe biznese te ndryshme, sidomos per faktin qe ndodhet afer kompanive me te medha dhe me me teper emer ne shqiperi. ne rrugen dytesore te vores, shitet toke a...Lexo detajet..

200,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim