toke ne shitje ne kashar ne tirane 

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro1,000,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Truall 6,470 M2 Perballe Me Merced

Autostrada Tirane-durres, Km 5, Perball Mercedes-b,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet truall 6,470 m2 perballe me mercedes benz (autostrada tirane-durres, km 5) perfekte per biznes q1253 te dhenat e ndarjes: - truall 6470 m2 karakteristika: - shitet tok...Lexo detajet..

1,000,000 Euro100,000 Euro Shitet TOKA  Shiten 6500m2 tok bashk me kapanone te rruga kolaudimit ne Shkozet

Shitet Toka

Shkozet, Albania,Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shiten 6500m2 tok bashk me kapanone te rruga kolaudimit ne shkozet ...Lexo detajet..

100,000 Euro170,000 Euro Shitet toke truall 4800 m2 ne Kamez afer rrethrotullimit ne Rruge Kryesore Shitet toke truall ne Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 4800 m2. Toka ndo

Shitet Toke Truall 4800 M2 Ne Kamez Afer Rrethrotullimit Ne

Bulevardi Blu, Tirana, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 4800 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone ne zhvillim.per shume informacion ju lutem na kontaktoni!...Lexo detajet..

170,000 Euro179,000 Euro Shitet toke truall ne Kamez.  Shitet toke truall ne Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 4800 m2. Toka ndo

Shitet Toke Truall Ne Kamez.

Bulevardi Blu, Tirana, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
4.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 4800 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone ne zhvillim.,per shume informacion ju lutem na kontaktoni! 0682770111...Lexo detajet..

179,000 Euro35,000 Euro SHITET TRUALL NE CERKEZ Shitet truall ne Cerkez.
I pershtatshem per investim per banim .Disponon te gji

Shitet Truall Ne Cerkez

Çerkez-morinë, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne cerkez. i pershtatshem per investim per banim .disponon te gjitha dokumentazionet e duhura....Lexo detajet..

35,000 Euro350,000 Euro Shitet shtepi 1000 m2 Shitet nje shtepi private me truall 1000 m2 ne lagjen nr 1 
Sarande ose lagjja

Shitet Shtepi 1000 M2

Rruga Fejzo Mehmeti, Sarandë, Albania,Qender | Sarande
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shitet nje shtepi private me truall 1000 m2 ne lagjen nr 1 sarande ose lagjja e amerikanit dokumentacion i rregullt vendodhja rruga fejzo mehmeti poshte rruges 5 cmimi 350000 eur i pershtatshem dhe per nde...Lexo detajet..

350,000 Euro140,000 Euro Tirane, shes truall 831 m² 140.000 Euro (Porcelan) Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcel

Tirane, Shes Truall 831 M² 140.000 Euro (porcelan)

Porcelan,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e kokonozeve, pas porcelanit. trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertim...Lexo detajet..

140,000 Euro15,000 Euro Tirane, shes toke 623 m² 15.000 Euro (Farke) Toka ndodhet ne zonen e Farkes . Me siperfaqe totale prej 623 m2 eshte toke are

Tirane, Shes Toke 623 M² 15.000 Euro (farke)

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e farkes . me siperfaqe totale prej 623 m2 eshte toke are dhe me perspektive zhvillimi. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. per me teper na kontaktoni! ...Lexo detajet..

15,000 Euro20,000 Euro Toke ne shitje Shes 5 dynym toke. Me dokumenta . Nje pjese e tokes eshte e mjell me ullinj . Ja

Toke Ne Shitje

Rruga E Plykut, Fier, Albania,Zone Periferike | Fier
Truall+Toke Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shes 5 dynym toke. me dokumenta . nje pjese e tokes eshte e mjell me ullinj . jane 20 renj qe kane 20 vjet qe jan mbjell jane shekullore . pjesa tjeter perdoret dhe per ndertim apo per cfardo...Lexo detajet..

20,000 Euro89,000 Euro Okazion: 216 m2 Truall + 75m2 shtepi 3+1 me Hipoteke | Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete Mundesi e Vecante:  Shitet 216 m2 me Hipoteke (ALI DEMI - Rr. Dhimiter Kamarda)

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro186,000 Euro SHITET TRUALL BUZE RRUGES PRANE '' XIBRAKUT '' Shitet TRUALL ne nje nga zonat me te kerkura ne TIRANE,prane XIBRAKUT dhe SENATO

Shitet Truall Buze Rruges Prane '' Xibrakut '

Prane Xibrakut,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne nje nga zonat me te kerkura ne tirane,prane xibrakut dhe senatoriumit. trualli ndodhet ne mes te ndertimeve te tjera dhe eshte e rrethuar me mure. trualli ndodhet buze rruge cka e ben te shih...Lexo detajet..

186,000 Euro150,000 Euro Shitet ullishte Ulishtja eshte e rrethuar me porte kryesore, me uje vadites ne mes te parceles.

Shitet Ullishte

Sula,sula, District, Shqiperi, Durres, Shqiperia,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Ulishtja eshte e rrethuar me porte kryesore, me uje vadites ne mes te parceles. ka 100 rrenje ullinj shekullore dhe 700 ulli i kultivuar spanjoll. me mundesi ndarjeje ne 3 pjese. disponoj certefikate pronesie. ...Lexo detajet..

150,000 Euro18,000,000 Leke Shitet 6 hektar toke bujqesore Shitet 6 hektar toke bujqesore ne Rrapez te Lushnjes. Toka eshte e mbjelle me jo

Shitet 6 Hektar Toke Bujqesore

Rrapez, Lushnje,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
60.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet 6 hektar toke bujqesore ne rrapez te lushnjes. toka eshte e mbjelle me jonxhe. eshte toke e drenazhuar, me kanal vadites dhe kanal kullues. eshte 800 metra larg nga rruga nacionale. zona eshte shume miqe...Lexo detajet..

18,000,000 Leke55,000 Euro Shitet toke ne Linze Shitet 1500 m2 toke ne Linze, Dajt. Toka eshte gjysem shesh dhe gjysem e pjerret

Shitet Toke Ne Linze

Linzë, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 1500 m2 toke ne linze, dajt. toka eshte gjysem shesh dhe gjysem e pjerret. ka pamje nga tirana dhe nga pjesa tjeter e dajtit. cmimi i negociushem...Lexo detajet..

55,000 Euro104,000 Euro Tirane, shes truall 6.500 m² 104.000 Euro (Marikaj) Disponojmë ullisht për shitje në “Marikaj”. Toka ka sipërfaqe totale pre

Tirane, Shes Truall 6.500 M² 104.000 Euro (marikaj)

Marikaj, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojmë ullisht për shitje në “marikaj”. toka ka sipërfaqe totale prej 6500 m2 dhe shitet me 16euro/m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet pranë rrugës krye...Lexo detajet..

104,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas  Shitet Toke 12,180 m2  ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro50,000 Euro okazion shitet tok per arsye migrimi projekt per pallat te interesuarit te kontaktojne t

Okazion

Rruga Fabrika E Qelqit, Tirana, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tok per arsye migrimi projekt per pallat te interesuarit te kontaktojne telefon cmimi me marrveshje dhe i arsyeshem ...Lexo detajet..

50,000 Euro35,000 Euro Tirane, shes toke 1.400 m² 35.000 Euro (berzhite) Shitet tokë në fshatin "Ibë", Bërzhitë pranë autostradës Tiran

Tirane, Shes Toke 1.400 M² 35.000 Euro (berzhite)

Bërzhitë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në fshatin "ibë", bërzhitë pranë autostradës tiranë-elbasan.toka ka sipërfaqe totale 1400 m2 . prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. mund të shfrytëzohet për n...Lexo detajet..

35,000 Euro170,000 Euro Shitet Toke ne Autostraden Tirane-Durres, Afer Billa Shitet Toke me sip,1600m ne rrugen dytesore TR-DR afer Billa ose Benzit,eshte ng

Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres, Afer Billa

Egnatia, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me sip,1600m ne rrugen dytesore tr-dr afer billa ose benzit,eshte ngjitur me rrugen dytesore. mund te perdoret per magazina ose cfaredolloj biznesi tjeter. eshte e pajisur me certifikate pronesie....Lexo detajet..

170,000 Euro120,000 Euro Tirane, shes toke, 3000 m² 120000 Euro,(Paskuqan)  Disponojme toke per shitje ne Paskuqan, rruga “Mustafa Lita” Toka ka siperfa

Tirane, Shes Toke, 3000 M² 120000 Euro,(paskuqan)

Paskuqan, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojme toke per shitje ne paskuqan, rruga “mustafa lita” toka ka siperfaqe totale prej 3000 m2 dhe mund te shfrytezohet per te ndertuar kapanon, shtepi, etj.. prona eshte e pajisur me dokumentacion te r...Lexo detajet..

120,000 Euro36,000 Euro SHITET TOKE NE SAUK Shitet toke ne Suak me siperfaqe prej 475m2, e gjitha me hipoteke. Toka ndodhet

Shitet Toke Ne Sauk

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne suak me siperfaqe prej 475m2, e gjitha me hipoteke. toka ndodhet ne nje zone te banuar dhe te qete, vetem 50m larg nga rruga kryesore. zona eshte ne zhvillim, ku ndertohet, gjithashtu toka eshte ...Lexo detajet..

36,000 Euro33,000 Euro Shitet, Tokë, 475 m2, 33.000 Euro, Sauk, Tiranë. Toka ndodhet në Sauk. • Informacion mbi tokën: Sipërfaqja e tokës: 475 m2

Shitet, Tokë, 475 M2, 33.000 Euro, Sauk, Tiranë.

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në sauk. • informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës: 475 m2 • e përshtatshme për vilë. • për ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

33,000 Euro550,000 Euro Shitet toke ne Dajt, Tirane Buze rruges per ne Dajt ne Lanabregas shitet toke 10.000 m2 . Toka eshte afer re

Shitet Toke Ne Dajt, Tirane

Lanabregas, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Buze rruges per ne dajt ne lanabregas shitet toke 10.000 m2 . toka eshte afer restorant ‘ceren’ dhe me pamje nga tirana. me certifikat pronesie. cmimi i negociushem...Lexo detajet..

550,000 Euro550,000 Euro #Shitet Toke 📐Siperfaqja 5000m2 Qerret, Kavaje #Shitet Toke
📐Siperfaqja 5000m2

✅Posedon certifikate pronesie.

💶

#shitet Toke 📐siperfaqja 5000m2 Qerret, Kavaje

Qerret, Kavajë, Albania,Qerret | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

#shitet toke 📐siperfaqja 5000m2 ✅posedon certifikate pronesie. 💶Çmimi: €110 m2 ☎️na kontaktoni ne: 0695509143 ju mirepresim!...Lexo detajet..

550,000 Euro200,000 Euro Shitet 600 m2 truall prane shkolles Bajram Curri, Shitet 600 m2 truall prane shkolles Bajram Curri,tek rruga Niko Avrami.Toka esht

Shitet 600 M2 Truall Prane Shkolles Bajram Curri,

Rruga Niko Avrami, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 600 m2 truall prane shkolles bajram curri,tek rruga niko avrami.toka eshte me hipoteke.toka mund te sherbeje per ndertimin e ndonje objekti biznesi,vile,apo per ndertimin e ndonje pallati,pasi ndodhet ne...Lexo detajet..

200,000 Euro320,000 Euro shitet toke 40000m2 °Farke prane restorant "Nari"
°Sip: 40.000 m²
°E pershtatshme pe

Shitet Toke 40000m2

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
40.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

°farke prane restorant "nari" °sip: 40.000 m² °e pershtatshme per ndertim vilash me nje pamje shume te bukur °cmimi: 80€ m² °per info na kontaktoni 0692040124 ose 0684021358...Lexo detajet..

320,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim