toke ne vaqarr 

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro1,000,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Truall 6,470 M2 Perballe Me Merced

Autostrada Tirane-durres, Km 5, Perball Mercedes-b,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet truall 6,470 m2 perballe me mercedes benz (autostrada tirane-durres, km 5) perfekte per biznes q1253 te dhenat e ndarjes: - truall 6470 m2 karakteristika: - shitet tok...Lexo detajet..

1,000,000 Euro2,600 Euro OKAZION SHITET 8000m2 TOKE ARE ME LETRA TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ 
 AKTIVITETI APO BIZNESI +REZIDENCE+FERME

Okazion Shitet 8000m2 Toke Are Me Letra

Rruga Sokol Olldashi Tale Lezhe,Zone Periferike | Lezhe
Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Toka eshte e pershtaÇme per cdo lloj aktiviteti apo biznesi +rezidence+ferme +leje ndertimi ne ate zone ndollet prane rr:tale lezhe 2.3 km nga #bregdeti_tale + mund te bej ndrrim me obj banimi apo biznes...Lexo detajet..

2,600 Euro55,000 Euro SHITET 1000 M2 TOKE NE PRUSH 55000€ Shitet truall ne Prush me nje siperfaqe 1000 m2. Kjo siperfaqe trualli eshte e p

Shitet 1000 M2 Toke Ne Prush 55000€

Prush, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne prush me nje siperfaqe 1000 m2. kjo siperfaqe trualli eshte e pershtatshme per ambjent banimi pasi ne kete zone ku ndodhet trualli vilat nuk mungojne. por eshte e pershtatshme edhe per ambjente...Lexo detajet..

55,000 Euro50,000 Euro Shitet, toke , 500 m2, Autostrada Tirane-Durres Toka ndodhet në Autostraden Tirane-Durres pas Coca Cola • Informacion mbi tok

Shitet, Toke , 500 M2, Autostrada Tirane-durres

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostraden tirane-durres pas coca cola • informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 500 m2 • me certifikatë pronësie • i përshtatshëm për ndërtim • për ta vizituar na ko...Lexo detajet..

50,000 Euro245,000 Leke Toke truall ne shitje Nese  kerkoni per nje vend ku te hapni nje biznes ose te ndertoni nje shtepi pus

Toke Truall Ne Shitje

Caire Kanine Shqiperi,Zone Periferike | Vlore
Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Nese kerkoni per nje vend ku te hapni nje biznes ose te ndertoni nje shtepi pushimi kjo toke eshte zgjedhja ideale per ju.nje vend ku cdo njeri gjen qetesin shpirterore,ku cdo zhurme e qytetit zhduket direkt m...Lexo detajet..

245,000 Leke35,000 Euro Truall ne shitje ne Ibe! Vetem 5 minuta larg nga autostrada Tirane-Elbasan, ne Ibe shitet truall me siper

Truall Ne Shitje Ne Ibe!

Ibe, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vetem 5 minuta larg nga autostrada tirane-elbasan, ne ibe shitet truall me siperfaqe 1800 m2. toka eshte menjehere e disponueshme. me dokumentacion te rregullt pronesie. per me shume detaje apo viziten ne prone...Lexo detajet..

35,000 Euro3,600,000 Leke shiten 900 m2 toke me qertifikat pronsije ne sektor rinia durres ..ose nderrohet  me pron ne tiran shitet toka ne sektor durres ose nderrohet me pron ne tiran

Shiten 900 M2 Toke Me Qertifikat Pronsije Ne Sektor Rinia Du

Rruga Vath Turja, Rinia, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toka ne sektor durres ose nderrohet me pron ne tiran...Lexo detajet..

3,600,000 Leke16,000 Euro tok ne shitje toke ne shitje  durres sektor rinia me qertifikat pronsije

Tok Ne Shitje

Rruga Vath Turja, Rinia, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toke ne shitje durres sektor rinia me qertifikat pronsije ...Lexo detajet..

16,000 Euro50,000 Euro Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker).

Shitet toke prane rruges kryesore te Gjir

Shitet Toke, 2545 M2 (plus Bunker).

Radë, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). shitet toke prane rruges kryesore te gjirit te lalzit, pak metra distance. toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjeçar, peme frutash, pus, sistem vaditje per ullinjte etj....Lexo detajet..

50,000 Euro100,000 Euro Shitet toke  Shitet toke me siperfaqe 6000 m²
Adresa Kamez- Qereke
Cmimi 100.000 Euro

Shitet Toke

Tirana, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 6000 m² adresa kamez- qereke cmimi 100.000 euro...Lexo detajet..

100,000 Euro170,000 Euro Shitet toke truall 4800 m2 ne Kamez afer rrethrotullimit ne Rruge Kryesore Shitet toke truall ne Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 4800 m2. Toka ndo

Shitet Toke Truall 4800 M2 Ne Kamez Afer Rrethrotullimit Ne

Bulevardi Blu, Tirana, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 4800 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone ne zhvillim.per shume informacion ju lutem na kontaktoni!...Lexo detajet..

170,000 Euro120,000 Euro Shitet toke are ne Gurez Kurbin. Okazion!
Shitet toke are ne Gurez Kurbin ,Toka eshte 2 km larg nga zona e Patok

Shitet Toke Are Ne Gurez Kurbin.

Patok, Albania,Zone Periferike | Kruje
Truall+Toke Perdorimi
12.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Okazion! shitet toke are ne gurez kurbin ,toka eshte 2 km larg nga zona e patokut. toka ka nje siperfaqe prej 12500m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacion ju lutem na kontakt...Lexo detajet..

120,000 Euro180,000 Euro Shitet toka Shitet toka mbrapa casa italia ,më mëzez 1000m2.

Me letra te regullta,me hi

Shitet Toka

Mëzez, Kashar, Shqipëria,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka mbrapa casa italia ,më mëzez 1000m2. me letra te regullta,me hipotek. 180.000.000. (i diskutueshem )...Lexo detajet..

180,000 Euro33,400 Euro SHITET TOKË NË BUBULLIMË, LUSHNJE 
Shitet tokë are në Bubullimë, Lushnje me sipërfaqe 4175 m².
Toka ka loka

Shitet TokË NË BubullimË, Lushnje

Bubullimë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

shitet tokë are në bubullimë, lushnje me sipërfaqe 4175 m². toka ka lokacion të favorshëm afër autostradës lushnje-fier. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. shitet me cmimin prej 800 €...Lexo detajet..

33,400 Euro33,400 Euro SHITET TOKË ARE NË BUBULLIMË, LUSHNJE Shitet tokë are në Bubullimë, Lushnje, me sipërfaqe 4175 m². Toka poziciono

Shitet TokË Are NË BubullimË, Lushnje

Bubullimë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në bubullimë, lushnje, me sipërfaqe 4175 m². toka pozicionohet në dalje të bubullimës pranë autostradës lushnje-fier dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme si fermë b...Lexo detajet..

33,400 Euro70,000 Euro Shitet toke truall, Fier Shitet toke truall ne Fier, prane Policise se Shtetit. 
Ne siperfaqen e tokes e

Shitet Toke Truall, Fier

Rruga Eneriko Veizi, Fier, Albania,Zone Periferike | Fier
Truall+Toke Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet toke truall ne fier, prane policise se shtetit. ne siperfaqen e tokes eshte ndertuar shtepi, vetem karabinaja . siperfaqja e tokes: 1 dynym e 100 m2. me certifikate pronesie. cmimi: 70.000€ tele...Lexo detajet..

70,000 Euro156,000 Euro Tirane, shes toke 1.200 m² 156.000 Euro (Ali Demi) Shitet tokë në zonën e Ali Demit, te Kryegjyshata. Informacion mbi tokën :

Tirane, Shes Toke 1.200 M² 156.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonën e ali demit, te kryegjyshata. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1200 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastruktu...Lexo detajet..

156,000 Euro1,300,000 Euro Tirane, shes toke 20.000 m² 1.300.000 Euro (Rinas) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Rinasit, ngjitur me kolaudimin. Informacion

Tirane, Shes Toke 20.000 M² 1.300.000 Euro (rinas)

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e rinasit, ngjitur me kolaudimin. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 20000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • b...Lexo detajet..

1,300,000 Euro15,000 Euro Shitet ullishte Ulishtja eshte e rrethuar me porte kryesore, me uje vadites ne mes te parceles.

Shitet Ullishte

Sula, Sula, District, Shqipëri, Durrës, Shqipër,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
20.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Ulishtja eshte e rrethuar me porte kryesore, me uje vadites ne mes te parceles. ka 100 rrenje ullinj shekullore dhe 700 ulli i kultivuar spanjoll. me mundesi ndarjeje ne 3 pjese. disponoj certefikate pronesie. ...Lexo detajet..

15,000 Euro15,000 Euro Toke me letra /nderrohet Shiten rreth 200m toke me dokumenta te rregullta ne zonen e Kamzes. Toka eshte e

Toke Me Letra /nderrohet

Rruga Berisha, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten rreth 200m toke me dokumenta te rregullta ne zonen e kamzes. toka eshte e rrethuar me mur dhe kangjella, me dy porta buze rruges kryesore. ka te hedhura 70 m katror themele te llogaritura per 3 kate nder...Lexo detajet..

15,000 Euro50,000 Euro SHITET TOKË ARE + TRUALL NË BUBULLIMË, LUSHNJE Shitet tokë are + truall në Bubullimë, Lushnje. Toka ka sipërfaqe totale 100

Shitet TokË Are + Truall NË BubullimË, Lushnje

Bubullimë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are + truall në bubullimë, lushnje. toka ka sipërfaqe totale 10000 m² nga te cilat 200 m² janë tokë truall dhe 9800 m² janë tokë are. toka ka lokacion të favorshëm afër qëndrës së q...Lexo detajet..

50,000 Euro195,000 Euro Shitet,Toke,Vaqarr Shitet tokë në Prush,ne zonen e Vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.Me s

Shitet,toke,vaqarr

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në prush,ne zonen e vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.me sipërfaqe totale prej 3240 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. opsion...Lexo detajet..

195,000 Euro1,000,000 Euro KERKESE PER BLERJE TOKE OSE TRUALL NE BREGDET INVESTIM I HUAJ DERI NE 1 MILION EURO OSE POUND  KERKESE PER BLERJE TOKE OSE TRUALL NE BREGDET INVESTIM I HUAJ DERI NE 1 MILION E

Kerkese Per Blerje Toke Ose Truall Ne Bregdet Investim I Hua

Durrës, Albania,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall+Toke Perdorimi
9.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Kerkese per blerje toke ose truall ne bregdet investim i huaj deri ne 1 milion euro ose pound kerkese per investime ne vije te pare bregdet , zona qerret , golem , plazh durres , per ndertim hoteli ose ho...Lexo detajet..

1,000,000 Euro10,000 Euro Shitet Toke e mbijelle me ullinj ne Vile-Bashtove Shiten Toke me siperfaqe 9500 m2 ne nje zone e cila po merr zhvillim per turizem

Shitet Toke E Mbijelle Me Ullinj Ne Vile-bashtove

Vile Bashtove ,Zone Periferike | Kavaje
Truall+Toke Perdorimi
9.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shiten toke me siperfaqe 9500 m2 ne nje zone e cila po merr zhvillim per turizem,kufij me karavastane dhe parkun e madh te divjakes, zone turistike pasi ne te ndodhet nje keshtjelle veneciane qe daton nga sheku...Lexo detajet..

10,000 Euro220,000 Euro Toke ne shitje prane Teg! Toke ne shitje ne zonen e Farkes se madhe, shume prane qendres tegtare TEG, 800m

Toke Ne Shitje Prane Teg!

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke ne shitje ne zonen e farkes se madhe, shume prane qendres tegtare teg, 800m larg. sip totale eshte 2700 m2 me akses te menjehershem 30 m largesi nga rruga kryesore gje qe iu jep nje mundesi te mire inves...Lexo detajet..

220,000 Euro1,800,000 Euro Tirane, shes toke 20.000 m² 1.800.000 Euro (Rinas) Shitet tokë në Rinas. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e tokës : 2000

Tirane, Shes Toke 20.000 M² 1.800.000 Euro (rinas)

Rinas,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në rinas. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 20000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • hapësirë e ...Lexo detajet..

1,800,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim