toke per shitje ne mjull bathore 

 Online 36 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro50,000 Euro

📌 Shitet Toke Me Prespektive Zhvillimi/ Whatsupp: 068291

Sukth, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

📣 shitet toke me dokumentacion te rregullt. 👉🏻toka ka nje siperfaqe prej 10000 m2. 👉🏻eshte truall shume i pershtatshem me prespektive zhvillimi: • bujqesie; • stalle; • fabr...Lexo detajet..

50,000 Euro305,292 Euro

⚜️shitet Toke Me Prespektive Zhvillimi / Tirane⚜️

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

📣toke ne shitje 🔸shitet toke me nje siperfaqe prej 7828 m2. 📍toka ndodhet ne damjan, vaqarr. ✅e ofrur me nje siperfaqe te bollshme ka mundesi shfrytezime me prespektive zhvillimi si buqesor ...Lexo detajet..

305,292 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro80,000 Euro Toke Shitet okazin e përshtatëshme për çdo gjë . Me uj drita

Toke

Dritas, Shqipëria,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet okazin e përshtatëshme për çdo gjë . me uj drita ...Lexo detajet..

80,000 Euro36,000 Euro Tirane, shes toke 900 m² 36.000 Euro (Dajt) Shitet, Toke ne Dajt, 900m2. Toka kufizohet direkt me rrugen kryesore. Ndodhet 5

Tirane, Shes Toke 900 M² 36.000 Euro (dajt)

Dajt, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet, toke ne dajt, 900m2. toka kufizohet direkt me rrugen kryesore. ndodhet 50 m para hyrjes ne surrel. vendodhja gjeografike i jep mundesine per shumellojshmeri shfrytezimi si: hoteleri, restorant, karburan...Lexo detajet..

36,000 Euro65,000 Euro shitet toke ne Vore 1300m2/nderrohet me apartament ,makine Vore,fshati Mucaj shitet toke me siperfaqe 1300m2 ,buze rruge lagje ,550 metra l

Shitet Toke Ne Vore 1300m2/nderrohet Me Apartament ,makine

Vorë E Vjetër, Albanie,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore,fshati mucaj shitet toke me siperfaqe 1300m2 ,buze rruge lagje ,550 metra larg nga autostrada ,prone e pershtatshme per ndertim shtepie/vile,magazine,mundesi nderrimi me apartament ne tirane ne zonen e ast...Lexo detajet..

65,000 Euro65,000 Euro Prona ne Vore,nderrohen me apartament/dyqan Vore,shiten prona te ndryshme si:toke per ndertime te ndryshme industriale,toke

Prona Ne Vore,nderrohen Me Apartament/dyqan

Vore,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore,shiten prona te ndryshme si:toke per ndertime te ndryshme industriale,toke per ndertim shtepie/vile,ullishte,shtepi private,mundesi per nderrim me dyqane/apartamente ne tirane,marim dhe makina per cmim,per...Lexo detajet..

65,000 Euro50,000 Euro shitet toke ne Vore 1000m2/nderrohet me makine Vore,shitet toke me siperfaqe 1000m2,
( behet dhe me shume)buze rruge lagje,550

Shitet Toke Ne Vore 1000m2/nderrohet Me Makine

Vorë E Vjetër, Albanie,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore,shitet toke me siperfaqe 1000m2, ( behet dhe me shume)buze rruge lagje,550 metra larg nga autostrada ,prone e pershtatshme per ndertim shtepi/vile,magazine,cmimi 50 000euro i padiskutueshem,mundesi nderri...Lexo detajet..

50,000 Euro50,000 Euro OKAZION SHITET PRONA 25000 METRA ME ÇERTEFIKAT PRONESIE OKAZION

SHITET PRONA MBI 25000m2 TOKE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE
E PERSHTACME P

Okazion Shitet Prona 25000 Metra Me Çertefikat Pronesie

Rruga E Torovicës, Balldreni, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
25.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Okazion shitet prona mbi 25000m2 toke me Çertefikat pronesie e pershtacme per ferme sera ose pemtore ose kapanone punishte cmimi 2€ metri okazion info wcap ose tel.. 00355 682647397...Lexo detajet..

50,000 Euro84,000 Euro Okazion shitet toke ne zonen e Spitalles Okazion shitet toke ne zonen e Spitalles, pranë varrezave të vjetra.

Toka k

Okazion Shitet Toke Ne Zonen E Spitalles

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
12.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Okazion shitet toke ne zonen e spitalles, pranë varrezave të vjetra. toka ka një sipërfaqe prej 1200 m2 dhe gjithashtu është brezi i dytë , buzë rruge....Lexo detajet..

84,000 Euro1,500,000 Euro Okazion shitet tokë në spitall Durres Okazion shitet tokë në spitall Durres,pranë zonës industriale.

Toka ka nj

Okazion Shitet Tokë Në Spitall Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Okazion shitet tokë në spitall durres,pranë zonës industriale. toka ka një sipërfaqe prej 60 dynym brez i dytë. e përshtatshme për fabrika , magazina etj. 25.000 euro dynymi....Lexo detajet..

1,500,000 Euro250,000 Euro Shitet vil 3 katshe;mbrapa Ambasades Turke;perball restorant sofra e ariut;Rruga 3 vellezerit kondi 👀OKAZION 👀...
Shitet Vile 3- kateshe
Tek Vilat Gjermane ,
Rruga 3 Velle

Shitet Vil 3 Katshe;mbrapa Ambasades Turke;perball Restorant

Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Tirana, Albanie,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

👀okazion 👀... shitet vile 3- kateshe tek vilat gjermane , rruga 3 vellezrit kondi . (vendndodhja me e afert rruga e elbasanit mbrapa ambasades turke ose perball restorant sofra e ariut tek liqeni art...Lexo detajet..

250,000 Euro60,000 Euro Shitet, Tokë, Kashar, Tiranë 60,000 € ID: PRI+17641 Toka ndodhet në Kashar.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e tokës : 7

Shitet, Tokë, Kashar, Tiranë 60,000 € Id: Pri+17641

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në kashar. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 750 m2 • dokumentacioni: me certifikatë pronësie • e përshtatshme për investim • mundësi të ndryshme shfrytëzimi. ...Lexo detajet..

60,000 Euro290,000 Euro Shitet, Tokë, Shkëmbi i Kavajës Cmimi: 290,000 € ID: plus12800 Shitet tokë tek Shkëmbi i Kavajës pranë rrugës kryesore tek mbikalimi. •

Shitet, Tokë, Shkëmbi I Kavajës Cmimi: 290,000 € Id: Pl

Kavajë, Albania,Qender | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shitet tokë tek shkëmbi i kavajës pranë rrugës kryesore tek mbikalimi. • me sipërfaqe totale prej 2000 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme për ndërtime dhe ...Lexo detajet..

290,000 Euro800,000 Euro Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë Shitet tokë në Farkë . Toka ka sipërfaqe totale prej 10 000 m2. Buzë rruge.

Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në farkë . toka ka sipërfaqe totale prej 10 000 m2. buzë rruge. mundësi shumë e mirë investimi. zona ofron infrastukturë shum te mire. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt ...Lexo detajet..

800,000 Euro170,000 Euro Shitet toke + njesi banimi , Adresa : Prane Ish Sheshit Shqiponja . Toke ne shitje me siperfaqe 500 m2 , dhe njolle ndertimi me siperfaqe 120 m2 .

Shitet Toke + Njesi Banimi , Adresa : Prane Ish Sheshit Shqi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania,Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke ne shitje me siperfaqe 500 m2 , dhe njolle ndertimi me siperfaqe 120 m2 . ndertesa eshte 1- kateshe. per nje vizite ne prone dhe per informacion me te detajuar iu lutem kontaktoni ne numrin e telefoni...Lexo detajet..

170,000 Euro65,000 Euro Shitet,Tokë,Bërzhitë,Future Home Real Estate(UNA17645) Toka ndodhet në Bërzhitë,pranë Palma Renova Resort. Informacion mbi tokën :

Shitet,tokë,bërzhitë,future Home Real Estate(una17645)

Bërzhitë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në bërzhitë,pranë palma renova resort. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 810m2 • dokumentacioni: me certifikatë pronësie • e përshtatshme për investim • mundësi të...Lexo detajet..

65,000 Euro675,000 Euro Ofrohet truall ne shitje  Toka ndodhet ne Astir dhe eshte e pershtatshme per tu investuar . .
Toka eshte

Ofrohet Truall Ne Shitje

Rruga Onufri, Tirana, Republic Of Albania,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne astir dhe eshte e pershtatshme per tu investuar . . toka eshte 4500 m2 dhe ndodhet prane rruges se yzberishtit zona ne te cilen ndodhet eshte zone e qete e gjelberuar dhe eshte e pershtatshme ...Lexo detajet..

675,000 Euro55,000 Euro Durres shitet Truall 427m2 dhe ndertim 90m2 55.000€ ● DURRES NE LAGJEN 13 PLAZH SHITET 1 KAT 
     NDERTIM 90M2 I PAPEFUNDUAR TOT

Durres Shitet Truall 427m2 Dhe Ndertim 90m2 55.000€

Lagjia 13, Manëza E Re (kucok), Durrës, Albania,Plepa | Durres
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

● durres ne lagjen 13 plazh shitet 1 kat ndertim 90m2 i papefunduar totalisht. siperfaqe trualli 427m2 ● zone e qete dhe shume e mire. dokumentacion i rregullt hipotekore!!! per...Lexo detajet..

55,000 Euro67,500 Euro Toke ne shitje tek myslym shyri cmim 450 euro /m2  E pershtatshme per ndertim shtepie 2 kateshe, cmimi 450 euro metri katrore toka,

Toke Ne Shitje Tek Myslym Shyri Cmim 450 Euro /m2

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania,Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
Truall Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

E pershtatshme per ndertim shtepie 2 kateshe, cmimi 450 euro metri katrore toka, bashkepunojme dhe me agjensi imobiliare....Lexo detajet..

67,500 Euro75,000 Euro SHITET TOKË ARE NË KËMISHTAJ, LUSHNJE Shitet tokë are në Këmishtaj, Lushnje.
Toka ka sipërfaqe 4880 m² dhe mund

Shitet TokË Are NË KËmishtaj, Lushnje

Këmishtaj, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në këmishtaj, lushnje. toka ka sipërfaqe 4880 m² dhe mund të përdoret për aktivitete të ndryshme bujqësore. shitet me çmimin prej 75000 € / total. për më shumë informacione ose...Lexo detajet..

75,000 Euro130,000 Euro Okazion Shitet toke ne zone Industriale  Toka ndodhet ne Fllake, Bisht Kamez. Zona eshte Industriale kur mund te meret le

Okazion Shitet Toke Ne Zone Industriale

Fllakë, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
13.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet ne fllake, bisht kamez. zona eshte industriale kur mund te meret leja per ndertim industrial. toka nuk eshte ne rruge kryesore por lidhet me disa rruge. me zonen prane jane ndertuar kapanone. parce...Lexo detajet..

130,000 Euro273,000 Euro SHITET TOKE NE LUNDER ME MUNDESI PER NDERTIM VILE Shitet toke ne Lunder me siperfaqe prej 2.100 m2, ne nje super zone me interes p

Shitet Toke Ne Lunder Me Mundesi Per Ndertim Vile

Lundër, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne lunder me siperfaqe prej 2.100 m2, ne nje super zone me interes per ndertim vile. toka ndodhet fare prane qendres tregtare teg, dhe kompleksit te vilave joy. toka ka nje forme kuadtratike me nje ...Lexo detajet..

273,000 Euro305,292 Euro ⚜️Shitet toke me prespektive zhvillimi / Tirane⚜️ 📣Toke ne shitje

🔸Shitet toke me nje siperfaqe prej 7828 m2.

📍Toka

⚜️shitet Toke Me Prespektive Zhvillimi / Tirane⚜️

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

📣toke ne shitje 🔸shitet toke me nje siperfaqe prej 7828 m2. 📍toka ndodhet ne damjan, vaqarr. ✅e ofrur me nje siperfaqe te bollshme ka mundesi shfrytezime me prespektive zhvillimi si buqesor ...Lexo detajet..

305,292 Euro9,000,000 Leke 16 Dylym Toke Bujqesore, e gjitha e mbjelle Ullinj 10-Vjecare Shiten 16-dylym toke bujqesore, e gjitha e mbjelle ullinj 10-vjecare.
Prona ndo

16 Dylym Toke Bujqesore, E Gjitha E Mbjelle Ullinj 10-vjecar

Belsh, Albania,Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
16.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shiten 16-dylym toke bujqesore, e gjitha e mbjelle ullinj 10-vjecare. prona ndodhet ne cestije, te belshit. eshte ne prodhim, e gjithe si prone e thurur me rrjete, ka mundesi vaditje nga kanali kullues dhe ...Lexo detajet..

9,000,000 Leke1,200,000 Euro Toke ne shitje , siperfaqe 20000 m2  + , prane Aeroportit te Rinasit. Shitet toke me siperfaqe 20000 m2 +  siperfaqe shtese , ne forme te rregullt kua

Toke Ne Shitje , Siperfaqe 20000 M2 + , Prane Aeroportit Te

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 20000 m2 + siperfaqe shtese , ne forme te rregullt kuadrat . ndodhet paralel me rrugen e aeroportit , shume prane aeroportit "nene tereza" . disponon dokumentacion te rregullt hipot...Lexo detajet..

1,200,000 Euro265,000 Euro OKAZION !!! SHITET TOKE PRANE DETIT 1225 METRA OKAZION !!! SHITET TOKE PRANE DETIT 1225 METRA E PERSHTASHME PER CDO LLOJI BIZNE

Okazion !!! Shitet Toke Prane Detit 1225 Metra

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Okazion !!! shitet toke prane detit 1225 metra e pershtashme per cdo lloji biznesi ...Lexo detajet..

265,000 Euro59,000 Euro OKAZION!!! SHITET TOKE 600 METRA  OKAZION!!! SHITET TOKE 600 METRA

Okazion!!! Shitet Toke 600 Metra

Sarand Borsh,Borsh | Himare
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Okazion!!! shitet toke 600 metra ...Lexo detajet..

59,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim