toke shitje gjakova 

 Online 9 lexues | 1 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro212,500 Euro Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Durrës mbrapa QTU, Rruga Lura. Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Durrës mbrapa QTU, Rruga Lura.
Disponon nje

Shitet Toke Ne Autostraden Tiranë-durrës Mbrapa Qtu, Rruga

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne autostraden tiranë-durrës mbrapa qtu, rruga lura. disponon nje sipërfaqe totale prej 2500 m2, mundesi blerjej edhe 2500 m2 shtese. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mun...Lexo detajet..

212,500 Euro20,000 Euro Shitet 6000 m2 toke ne Bultice, 10km nga Qendra Tirane Shitet 6000 m2 toke ne ane te rruges kryesore ne Bultice. Ndodhet ne Luginen e E

Shitet 6000 M2 Toke Ne Bultice, 10km Nga Qendra Tirane

Bultice, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 6000 m2 toke ne ane te rruges kryesore ne bultice. ndodhet ne luginen e erzenit dhe ne nje distance vetem 10 km nga qendra e tiranes. toka eshte fushe prane fshatit. ka linje elektrike qe kalon ne mes te...Lexo detajet..

20,000 Euro96,000 Euro Okazion Truall ne shitje Shitet truall 500m.
Toka ndodhet 150m prane rruges Aleksander Goga ne zonen e S

Okazion Truall Ne Shitje

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall 500m. toka ndodhet 150m prane rruges aleksander goga ne zonen e sijakut. e pershatshme per ndertime biznesi ose banimi. toka eshte e rrethuar dhe ka gati projektin per ndrertimin e nje objekti ...Lexo detajet..

96,000 Euro30,000,000 Leke Shes toke ne Farke buze liqenit Shitet toke ne Farke buze liqenit.jane 3500 m2.pozicioni eshte shume i favorshem

Shes Toke Ne Farke Buze Liqenit

Farkë, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne farke buze liqenit.jane 3500 m2.pozicioni eshte shume i favorshem per ndertim vilash dykate...Lexo detajet..

30,000,000 Leke120,000 Euro Shitet 500m2 truall prane Liqenit te Thate Shitet 500 m2 truall prane Liqenit te Thate. Ndodhet ne nje ane te Lugines, mes

Shitet 500m2 Truall Prane Liqenit Te Thate

Rruga Hamdi Garunja, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 500 m2 truall prane liqenit te thate. ndodhet ne nje ane te lugines, mes gjelberimit. ka qetesi absolute dhe ajer te paster. eshte me dokumenta te rregullta. ka infrastrukture ne zhvillim e siper (rruge...Lexo detajet..

120,000 Euro15,000 Euro TEG shiten 15000 tok truall per vila Tok truall te natyr e qet teg.me siperfaqe 15000m2 tel 0677172299.

Teg Shiten 15000 Tok Truall Per Vila

Natyr E Qet Teg,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tok truall te natyr e qet teg.me siperfaqe 15000m2 tel 0677172299....Lexo detajet..

15,000 Euro3,000,000 Leke Shitet truall toke per ndertim me dokumeta zone per ndertim Shite toke truall per ndertim 400m siperfaqe (500m Nga ura e ngushte e paskuqan

Shitet Truall Toke Per Ndertim Me Dokumeta Zone Per Ndertim

Rruga Lidhja E Prizrenit, Tiranë, Shqipëria,Kamez/Paskuqan | Tirane
Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shite toke truall per ndertim 400m siperfaqe (500m nga ura e ngushte e paskuqanit) shitet me cmim okazion i pa diskutushem 30 million lek te vjetra ...Lexo detajet..

3,000,000 Leke80,000 Euro Toke Okazion shitet toke me çertifikatë pfonsie e përshtatëshme për çdo gjë me

Toke

Dritas, Shqipëria,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet toke me çertifikatë pfonsie e përshtatëshme për çdo gjë me uje vadites dhe per te pirë dhe drita ...Lexo detajet..

80,000 Euro110,000 Euro SHITET toke ne Kombinat Ne Tirane ne zonen Kombinat - Sharre SHITET toke me siperfaqe 3.550 m2. Toka ka

Shitet Toke Ne Kombinat

Rruga Konçita Konomi, Tirana, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne tirane ne zonen kombinat - sharre shitet toke me siperfaqe 3.550 m2. toka ka forme te rregullt, eshte e rrethuar, ka dy hyrje dhe eshte e pershtateshme per ndertim shtepie ose magazine. ndodhet ngjitur me nj...Lexo detajet..

110,000 Euro90,000 Euro TRUALL NE SHITJE (ALI DEMI) SHITET TRUALL 216 m2 ,me hipoteke

Truall Ne Shitje (ali Demi)

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall 216 m2 ,me hipoteke ...Lexo detajet..

90,000 Euro75,000 Euro Tirane, shes toke 5.000 m² 75.000 Euro (Peze) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Pezes . Informacion mbi token : •	Siperfaq

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 75.000 Euro (peze)

Peze E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e pezes . informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 5000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • pozicion gjeografik i favors...Lexo detajet..

75,000 Euro30,000 Euro OKAZION SHITET TOKE! Shitet Toke Buze rruge,vend i pershtashem per Biznes ose ndertim shtepie,adresa

Okazion Shitet Toke!

Rruga Nacinonale Vore - Fushkruje Km8,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke buze rruge,vend i pershtashem per biznes ose ndertim shtepie,adresa rruga nacionale vore - fushkruje km 8, uje dhe energji 24ore!...Lexo detajet..

30,000 Euro100,000 Euro OKAZION Truall prane zones me te kerkuar ne Tirane 150 m² i pershtatshem per ndertim shtepie lux Shitet truall i pershtatshem per ndertim ne rrugen Mujo Ulqinaku prane Myslym Sh

Okazion Truall Prane Zones Me Te Kerkuar Ne Tirane 150 M² I

Rruga Mujo Ulqinaku, Tirana, Albania,Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall i pershtatshem per ndertim ne rrugen mujo ulqinaku prane myslym shyrit...Lexo detajet..

100,000 Euro150,000 Euro Tirane, shes truall 3.000 m² 150.000 Euro (Peze) Disponojmë tokë për shitje në Pezë. Toka ka sipërfaqe totale prej 3000 m2,

Tirane, Shes Truall 3.000 M² 150.000 Euro (peze)

Peze Helmes, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në pezë. toka ka sipërfaqe totale prej 3000 m2, është e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. d...Lexo detajet..

150,000 Euro3,000,000 Leke Shitet toke ne fshatin PELLUMBAS TIRANE Shitet 1000 m toke ne fshatin Pellumbas nje zone turistike shume prane Tiranes.

Shitet Toke Ne Fshatin Pellumbas Tirane

Fshati Pellumbas Komuna Berzhite,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 1000 m toke ne fshatin pellumbas nje zone turistike shume prane tiranes. toka eshte e pajisur me certifikat pronesie, me pus uji te bere gati, ndodhet ne hyrje te fshatit e pershtatshme per cdo lloj nde...Lexo detajet..

3,000,000 Leke560,000 Euro Toke- turall dhe magazina ne shitje, Shkozet, Durres. Toke-truall dhe magazina ne shitje me siperfaqe:
- 4,000 m2 truall;
 - 1,000

Toke- Turall Dhe Magazina Ne Shitje, Shkozet, Durres.

Rrotanto Shkozet Shijak Tirane, Durrës, Albania,Plepa | Durres
Truall+Toke Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

toke-truall dhe magazina ne shitje me siperfaqe: - 4,000 m2 truall; - 1,000 m2 ndertim magazina (mbi kete truall). prona shtrihet krah rruges "asti nushi" e rruges "kadri roshi". ndodhet 1 km larg portit ...Lexo detajet..

560,000 Euro1,360,000 Euro Durres, shitet toke 27.512 m² (Porto Romano) Toka është e pozicionuar në Durrës, te Porto Romano. Informacion mbi tokën

Durres, Shitet Toke 27.512 M² (porto Romano)

Porto Romano,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
27.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka është e pozicionuar në durrës, te porto romano. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 27512 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastr...Lexo detajet..

1,360,000 Euro52,000 Euro Tirane, shes truall 500 m² 52.000 Euro (Farke)plus 7285 Toka ndodhet ne afersi te “Komunes Farke”. Ka siperfaqe totale prej 500 m2.

Tirane, Shes Truall 500 M² 52.000 Euro (farke)plus 7285

Farke, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne afersi te “komunes farke”. ka siperfaqe totale prej 500 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne afersi te rruges kryes...Lexo detajet..

52,000 Euro70,000 Euro SHITET 17.000 M2 TOKE TEK LIQENI I FARKES Shitet 17000m2 toke, ne nje prej zonave me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes ,t

Shitet 17.000 M2 Toke Tek Liqeni I Farkes

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
17.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 17000m2 toke, ne nje prej zonave me te kerkuara dhe te qeta te tiranes ,te liqeni i farkes. toka eshte me plan studimor per vila. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per informacion ne lidhje m...Lexo detajet..

70,000 Euro120,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni i Thatë, PRI14501 Shitet tokë tek Liqeni i Thatë • Me sipërfaqe prej 350 m2 sebashku me nje s

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Pri14501

Liqeni Thatë, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë tek liqeni i thatë • me sipërfaqe prej 350 m2 sebashku me nje shtepi me siperfaqe 70m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme per ndertim. • opsion ideal...Lexo detajet..

120,000 Euro100,000 Euro Shitet Truall ne Prush 2000m2  100.000Euro  Shitet toka ne zonen e Prushit ne Tirane. Siperfaqja eshte 2000m2. Ndodhet 30m l

Shitet Truall Ne Prush 2000m2 100.000euro

Prush, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka ne zonen e prushit ne tirane. siperfaqja eshte 2000m2. ndodhet 30m larg rruges se asfaltuar.cmimi eshte 50euro/m2 ne total cmimi arrin vleren 100.000euro.per me shume info mos hezitoni te na kontakt...Lexo detajet..

100,000 Euro130,000 Euro SHITET 5200 m2 TRUALL DHE MAGAZINA NE LEZHE Shitet 5200 m2 truall si dhe 3 magazina,te pershtatshme per cdo lloj biznesi.Ma

Shitet 5200 M2 Truall Dhe Magazina Ne Lezhe

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Truall Perdorimi
5.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet 5200 m2 truall si dhe 3 magazina,te pershtatshme per cdo lloj biznesi.magazinat jane me hidroizolim,kunder lageshtires.jane te shtruara me beton.ndodhen prane rruges kryesore dhe te ofrojne gjith facili...Lexo detajet..

130,000 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro60,000 Euro Shitet toke arre ndodhet ne Linze , Dajt. Shitet toke arre ndodhet ne Linze , Dajt. 
Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 .
Esh

Shitet Toke Arre Ndodhet Ne Linze , Dajt.

Dajt, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke arre ndodhet ne linze , dajt. ka nje siperfaqe prej 1000 m2 . eshte me certifikate pronesie . cmimi i shitjes 60 euro/m2. ...Lexo detajet..

60,000 Euro150,000 Euro Shitet toke arre ndodhet brenda ne sauk. Shitet toke arre ndodhet brenda ne sauk.
Ka nje siperfaqe prej 1000 m2. 
Eshte

Shitet Toke Arre Ndodhet Brenda Ne Sauk.

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke arre ndodhet brenda ne sauk. ka nje siperfaqe prej 1000 m2. eshte me hipoteke . eshte e pershtatshme per ndertim vilash. cmimi i shitjes 150 euro/m2....Lexo detajet..

150,000 Euro165,000 Euro Tirane, shes toke 3.300 m² (Mullet) Toka është e pozicionuar në Mullet. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja

Tirane, Shes Toke 3.300 M² (mullet)

Mullet,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në mullet. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 3300 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge kryesore • i...Lexo detajet..

165,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim