toke truall konvertim ne ndertim pallat llogaritja e perfitimit 

 Online 8 lexues | 1 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro40,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 40.000 Euro (Farke) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Farkes. Informacion mbi token : • Siperfaq

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 40.000 Euro (farke)

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e farkes. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • buze rruge • elektricite...Lexo detajet..

40,000 Euro33,750 Euro  Tirane, shes toke 1.350 m² 33.750 Euro (Kashar) Shitet tokë në Kashar, prapa City Park, afër Autostradës Tiranë-Durrës. In

Tirane, Shes Toke 1.350 M² 33.750 Euro (kashar)

Kashar,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në kashar, prapa city park, afër autostradës tiranë-durrës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1350 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gj...Lexo detajet..

33,750 Euro10,000 Euro Shitet toke ne bregdetin e divjakes  Shitet   toke ne bregdetin e divjakes toka esht ne perdorim prej 20 vjetesh  nuk

Shitet Toke Ne Bregdetin E Divjakes

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania,Don Bosko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne bregdetin e divjakes toka esht ne perdorim prej 20 vjetesh nuk ka letra ashtu siq nuk ka asnje letera ne divjake por esht ne perdorim per vitet e ardhshme mundsi per biznes te besh camping p...Lexo detajet..

10,000 Euro78,000 Euro Shitet Truall 475m2, te Liqeni Thate Shitet truall prane Liqenit te Thate 475 m2 per 

Shitet truall prane Liqenit

Shitet Truall 475m2, Te Liqeni Thate

Rruga Ullishtes, Sauk 2, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall prane liqenit te thate 475 m2 per shitet truall prane liqenit te thate, ne rrugen e ullishtes, ne nje zone ku ka ndertime vilash . trualli ndodhet direkt mbi rruge, dhe eshte i pershtatshe pe...Lexo detajet..

78,000 Euro200,000 Euro Shitet vil 3 katshe + toka:Afer Ambasades Amerikane : Rruga 3 Vellezerit Kondi 👀OKAZION 👀...
Shitet Vile 3- kateshe
Tek Vilat Gjermane ,
Rruga 3 Velle

Shitet Vil 3 Katshe + Toka:afer Ambasades Amerikane : Rruga

Rruga 3 Velleizrit Kondi ,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
5+1 Perdorimi
1000.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

👀okazion 👀... shitet vile 3- kateshe tek vilat gjermane , rruga 3 vellezrit kondi . (vendndodhja me e afert rruga e elbasanit mbrapa ambasades turke ose perball restorant sofra e ariut tek liqeni art...Lexo detajet..

200,000 Euro110,000 Euro Shitet, Toke 1900 m2, Surrel , Dajt Toka eshte e pozicionuar ne Surrel, Dajt. 
Informacion mbi token : 
• Siperf

Shitet, Toke 1900 M2, Surrel , Dajt

Surrel, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne surrel, dajt. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1900 m2 • dokumentacion : me certifikate pronesie. disponon : • pozicion i favorshem gjeografik. • mu...Lexo detajet..

110,000 Euro200,000 Euro Shitet vil 3 katshe;mbrapa Ambasades Turke;perball restorant sofra e ariut;Rruga 3 vellezerit kondi 👀OKAZION 👀...
Shitet Vile 3- kateshe
Tek Vilat Gjermane ,
Rruga 3 Velle

Shitet Vil 3 Katshe;mbrapa Ambasades Turke;perball Restorant

Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Tirana, Albanie,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

👀okazion 👀... shitet vile 3- kateshe tek vilat gjermane , rruga 3 vellezrit kondi . (vendndodhja me e afert rruga e elbasanit mbrapa ambasades turke ose perball restorant sofra e ariut tek liqeni art...Lexo detajet..

200,000 Euro90,000 Euro Toke ne shitje FARKE Shitet toke ne FARKE. 

-> Vendndodhja : Farke

-> Terreni : Gjysme ko

Toke Ne Shitje Farke

Rruga Turdive, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne farke. -> vendndodhja : farke -> terreni : gjysme kodrinor -> akses ne rruge te asfaltuar : rruga e turdive -> siperfaqja : 1100 meter katrore -> dokumentacioni : cerfikate prone...Lexo detajet..

90,000 Euro35,000 Euro shitet tok shitet tok e pershtatshme dhe per shtepi eshte ne cep te rruges kryesore esht af

Shitet Tok

Rruga Asllan Kerciku, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tok e pershtatshme dhe per shtepi eshte ne cep te rruges kryesore esht afer me panto resort...Lexo detajet..

35,000 Euro50,000 Euro Tirane, shes toke 2.000 m² 50.000 Euro (Gurrë e Vogël) Shitet tokë te Gurra e Vogël, në zonën e Teg-ut. Informacion mbi tokën :

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 50.000 Euro (gurrë E Vogël)

Gurrë E Vogël, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë te gurra e vogël, në zonën e teg-ut. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 2000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastruktur...Lexo detajet..

50,000 Euro89,000 Euro Okazion: Vile private ( 216 m2 Trull+ 75m2 Vile) Ali dem | Vendodhje Fantastike | Lagje e Qete Mundesi e Vecante:  Shitet 216 m2 me Hipoteke (ALI DEMI - Rr. Dhimiter Kamarda)

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro10,000,000 Leke ullishte ne Vore 6200m2 Vore
Ne kodrat e fshatit Muçaj shitet ullishte me siperfaqe 6200m2 ,me çertif

Ullishte Ne Vore 6200m2

Muçaj, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
6.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore ne kodrat e fshatit muçaj shitet ullishte me siperfaqe 6200m2 ,me çertifikate pronesie,pamje nga autostrada,prone e pershtatshme per ndertim vile,komplekse te ndryshme etj cmimi 100 milion leke i padisk...Lexo detajet..

10,000,000 Leke1,300,000 Euro Tiranë Tokë Truall për Shitje Rruga Kavajës Tiranë Truall për Shitje Rruga Kavajës.
Lumi lanës, sipërfaqe totale trual

Tiranë Tokë Truall Për Shitje Rruga Kavajës

Rruga E Kavajës, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Truall Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tiranë truall për shitje rruga kavajës. lumi lanës, sipërfaqe totale truall 3.500m2. zonë e miratuar për ndërtime pallate 9 katëshe. trualli lidhet nga 3 anët me rrugët kryesore, dhe me rrugën e re...Lexo detajet..

1,300,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas  Shitet Toke 12,180 m2  ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro500,000 Euro Tirane, shes toke 5.000 m² 500.000 Euro (Farke e Madhe) Toka është e pozicionuar në Farkë të Madhe. Informacion mbi tokën : • Si

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 500.000 Euro (farke E Madhe)

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në farkë të madhe. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e...Lexo detajet..

500,000 Euro89,000 Euro Okazion: Vile private ( 216 m2 Trull+ 75m2 Vile) Ali dem | Vendodhje Fantastike | Lagje e Qete Mundesi e Vecante:  Shitet 216 m2 me Hipoteke (ALI DEMI - Rr. Dhimiter Kamarda)

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro500,000 Euro Tirane, shes toke 5.000 m² 500.000 Euro (Farke) Toka është e pozicionuar në Farkë. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 500.000 Euro (farke)

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në farkë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë •...Lexo detajet..

500,000 Euro27,224,000 Leke SHITET TOKË ARË NË KORÇË Shitet tokë arë në Korçë. Sipërfaqa e tokës është 3403 m², dispononë

Shitet TokË ArË NË KorÇË

Korçë, Albania,Zone Periferike | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
3.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet tokë arë në korçë. sipërfaqa e tokës është 3403 m², dispononë dokumentacion të rregullt hipotekorë. shitet me çmimin 8000 lekë/m². për më shumë informacione ose një vizitë në pronë...Lexo detajet..

27,224,000 Leke126,000 Euro SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN 1, KORÇË Shitet tokë truall në lagjen 1 të qytetit të Korçës Sipërfaqa e truallit

Shitet TokË Truall NË Lagjen 1, KorÇË

Korçë, Albania,Qender | Korce
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet tokë truall në lagjen 1 të qytetit të korçës sipërfaqa e truallit është 422.09 m² buzë rrugës. shitet me çmimin prej 300€/m². për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na k...Lexo detajet..

126,000 Euro126,600 Euro SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN 1, KORÇË Shitet tokë truall në lagjen 1 të qytetit të Korçës Sipërfaqa e truallit

Shitet TokË Truall NË Lagjen 1, KorÇË

Rruga Llazo Opingari, Korçë, Albania,Qender | Korce
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet tokë truall në lagjen 1 të qytetit të korçës sipërfaqa e truallit është 422.09 m² buzë rrugës. shitet me çmimin prej 300€/m². për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na k...Lexo detajet..

126,600 Euro290,000 Euro Shitet, Tokë, Shkëmbi i Kavajës Cmimi: 290,000 € ID: plus12800 Shitet tokë tek Shkëmbi i Kavajës pranë rrugës kryesore tek mbikalimi. •

Shitet, Tokë, Shkëmbi I Kavajës Cmimi: 290,000 € Id: Pl

Kavajë, Albania,Qender | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shitet tokë tek shkëmbi i kavajës pranë rrugës kryesore tek mbikalimi. • me sipërfaqe totale prej 2000 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme për ndërtime dhe ...Lexo detajet..

290,000 Euro470,000 Euro Shitet toke truall ne Fshatin Daias Tirane  Shitet toke truall ne Daias Tirane. Toka truall ka nje siperfaqe prej 10.000 m2.

Shitet Toke Truall Ne Fshatin Daias Tirane

Rruga Fshatit Daias Tirane,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne daias tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 10.000 m2. toka eshte e pozicionuar afer rruges se fshatit daias ne nje zone me pamje fantastike, toka eshte ne nje zone me zhvillim te shpe...Lexo detajet..

470,000 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro40,000 Euro SHITET TOKE NE KAMEZ TIRANE Shitet toke truall ne Rrugen "Azem Hajdari" Kamez. Toka truall ka nje

Shitet Toke Ne Kamez Tirane

Rruga Azem Hajdari, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen "azem hajdari" kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 1000 m2. toka ndodhet buze rruges ne nje zone me ndertime vilash dhe pallate ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka k...Lexo detajet..

40,000 Euro1,100,000 Euro Toke , Autostrada Tirane Durres Toka ndodhet ne zonen e Autostrada Tirane Durres prane mbikalimit te Rinasit . K

Toke , Autostrada Tirane Durres

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
11.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e autostrada tirane durres prane mbikalimit te rinasit . ka siperfaqe totale prej 11000 m2, shitet me 100 euro/m2 disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.. detaje te tjera • e persh...Lexo detajet..

1,100,000 Euro195,000 Euro Shitet toke me 60 euro metri katror, ne Mullet Shitet toke 3250 m2, Okazion me 60 euro metri katror, e pershtatshme per vila. N

Shitet Toke Me 60 Euro Metri Katror, Ne Mullet

Mullet, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 3250 m2, okazion me 60 euro metri katror, e pershtatshme per vila. ne zonen e mulletit, 50 metra nga rruga kryesore. zone e qete dhe e pershtatshme per vila...Lexo detajet..

195,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim