tretesira izotonike 

 Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro20,000,000 Leke Toke ne shitje Shitet 10000 m2 ose 10 dylym toke are ne Ishull-Lezhe,Lezhe.Toka eshte e pershta

Toke Ne Shitje

Ishull Lezhë, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet 10000 m2 ose 10 dylym toke are ne ishull-lezhe,lezhe.toka eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.shitet me nje çmim prej 2 000 000 leke/dylymi (i diskutueshem).toka eshte me hipoteke dhe me gjithe...Lexo detajet..

20,000,000 Leke55,000 Euro Shitet, Toke, Kodra e Priftit, TiraneID: plus14670 Shitet toke Kodra e Priftit, Rruga e Kokonozeve. Me siperfaqe totale prej 265m2.

Shitet, Toke, Kodra E Priftit, Tiraneid: Plus14670

Rruga Kodra E Priftit, Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke kodra e priftit, rruga e kokonozeve. me siperfaqe totale prej 265m2. e pershtatshme per ndertim dhe aktivitete te ndryshme biznesi. disponon çerfitikate pronesie. e aksesueshme lehtesisht nga rruga...Lexo detajet..

55,000 Euro115,500 Euro SHITET TOKE NE BREGDET TE SEKTORI RINIA DURRES SHITET TOKE ne bregdet ne rruge kryesore tek SEKTORI RINIA NE DURRES. Siperf

Shitet Toke Ne Bregdet Te Sektori Rinia Durres

Sektori Rinia,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne bregdet ne rruge kryesore tek sektori rinia ne durres. siperfaqja e tokes eshte 2.100 m2,. prona eshte e kuadratuar dhe e rrethuar me mure,ne nje siperfaqe te rrafshet. kjo prone mund te p...Lexo detajet..

115,500 Euro75,000 Euro SHITET TOKE NE RROGOZHINE NE AUTOSTRAD Shitet toke ne Rrogozhine me siperfaqe 5.000m2. Toka ndodhet ngjitur me autostra

Shitet Toke Ne Rrogozhine Ne Autostrad

Rrogozhinë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet toke ne rrogozhine me siperfaqe 5.000m2. toka ndodhet ngjitur me autostraden qe shkon ne jugut te shqiperis. toka mund te perdoret per cfaredolloje biznesi. toka shitet vetem per 15 euro per m2. na ...Lexo detajet..

75,000 Euro92,000 Euro Shitet Toke ne Koder Kashar Toka ndodhet në zonën e Kodër Kashar.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfa

Shitet Toke Ne Koder Kashar

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e kodër kashar. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1840 m2 • me hipotekë. • pozicion i favorshëm gjeografik për ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

92,000 Euro375,000 Euro Shitet toke 2.500 m² 375.000 Euro (Sauk) Toka ndodhet ne Sauk buze rruges kryesore.
Informacion mbi token:
• Siperfaq

Shitet Toke 2.500 M² 375.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne sauk buze rruges kryesore. informacion mbi token: • siperfaqe 2500 m2 • me certificate pronsie • buze rruges kryesore • pozicion i favorshem gjeografik. per nje vizit ne prone na k...Lexo detajet..

375,000 Euro250,000 Euro Shitet toke në Vishaj Shitet toke në Vishaj.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 6128 m2.

Shitet Toke Në Vishaj

Vishaj, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke në vishaj. informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 6128 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi të shumta zhvillimi si kompleks vilash, magazina etj. për më ...Lexo detajet..

250,000 Euro2,700,000 Leke SHITET TOKË TRUALL NË MBROSTAR , FIER Shitet 1800 m² tokë truall në Mbrostar , Fier . Toka është e përshtatshme

Shitet TokË Truall NË Mbrostar , Fier

Mbrostar,Zone Periferike | Fier
Truall Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet 1800 m² tokë truall në mbrostar , fier . toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti . shitet me një çmim prej 1500 lek/ m² . për më shumë informacion ose për një vizitë në pron...Lexo detajet..

2,700,000 Leke130,000 Euro Shitet,Toke,Liqeni I Thate,Tirane PRI+16110 Toka është e pozicionuar në zonën e Liqenit te Thate, Rruga Hamdi Garunja. I

Shitet,toke,liqeni I Thate,tirane Pri+16110

Rruga Liqeni I Thate, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e liqenit te thate, rruga hamdi garunja. informacion mbi token: • toka eshte ullishte, ka nje koeficenti ndertimi 0.3. • sipërfaqja e tokes: 1075 m² • dokumentacion...Lexo detajet..

130,000 Euro65,000 Euro Shitet,Toke,Mezez,Tirane PRI+16092 Toka ndodhet ne Mezez,prane Top Channel.
• Me sipërfaqe prej 500 m2 • E p

Shitet,toke,mezez,tirane Pri+16092

Mezez, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

65,000 Euro3,500 Euro Shitet prone ne rrugen e dibres Shitet prone per biznes ose zhvillim ne rrugen e dibres!me dokumenta te rregullt

Shitet Prone Ne Rrugen E Dibres

Rruga E Dibrës,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet prone per biznes ose zhvillim ne rrugen e dibres!me dokumenta te rregullta hipotekore! buze rruges kryesore,ne vije te pare!ofron mundesi te shumta zhvillimi dhe biznesi!sip totale 162 m2 ....Lexo detajet..

3,500 Euro750,000 Euro Tirane, shes truall 9.370 m² 750.000 Euro (Fresku) ID: plus 7525 Toka ndodhet ne zonen e Freskut ne afersi te “Liqenit te Linzes”. Ka siperfa

Tirane, Shes Truall 9.370 M² 750.000 Euro (fresku) Id: Plus

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e freskut ne afersi te “liqenit te linzes”. ka siperfaqe totale prej 9370m2 nga ku 5280m2 jane toke are dhe 4090 m2 jane ullishte. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te g...Lexo detajet..

750,000 Euro70,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 70.000 Euro (Autostrada Tirane Durres)plus 7140 Toka ndodhet ne afersi te autostrades “Tirane-Durres ”. Ka siperfaqe totale

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 70.000 Euro (autostrada Tirane

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne afersi te autostrades “tirane-durres ”. ka siperfaqe totale prej 1000 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne afersi t...Lexo detajet..

70,000 Euro48,000 Euro Tirane, shes truall 1.000 m² 48.000 Euro (Kamez) plus10553 Shitet tokë në Kamëz, buzë rruge. Me sipërfaqe totale prej 1000 m2 e pajisu

Tirane, Shes Truall 1.000 M² 48.000 Euro (kamez) Plus10553

Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në kamëz, buzë rruge. me sipërfaqe totale prej 1000 m2 e pajisur me çertifikatë pronësie. toka është e përshtatshme për ndërtim. opsion ideal investimi. për më tepër na kontaktoni! p...Lexo detajet..

48,000 Euro93,750 Euro Durres, shes truall 6.250 m² 93.750 Euro (Durres)plus10584 Shitet tokë në Romanat Durrës, 200m larg rrugës së vjetër Tiranë-Durrës.

Durres, Shes Truall 6.250 M² 93.750 Euro (durres)plus10584

Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
6.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë në romanat durrës, 200m larg rrugës së vjetër tiranë-durrës. me sipërfaqe totale prej 6250 m2 me çertifikatë pronësie. toka është e përshtatshme për ndërtime dhe për aktivitete të...Lexo detajet..

93,750 Euro60,000 Euro TOKE TRUALL NE SARANDE Toke me Siperfaqe Totale 380 m2 ne Sarande. Eshte e germuar dhe gati per Ndertim

Toke Truall Ne Sarande

Turizem Kanali Cukes,Qender | Sarande
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Toke me siperfaqe totale 380 m2 ne sarande. eshte e germuar dhe gati per ndertim. prona ndodhet ne zonen turizem - kanali cukes dhe nderrohet me nje apartament 2+1. ndodhet ne nje zone te frekuentuar dhe te per...Lexo detajet..

60,000 Euro529,000 Euro TOKE NE SHITJE PRANE REZIDENCES ROLLING HILLS Shitet toke ne majen e kodres me siperfaqe 4600m2, e pershtatshme per ndertim v

Toke Ne Shitje Prane Rezidences Rolling Hills

Rolling Hills, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
4.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne majen e kodres me siperfaqe 4600m2, e pershtatshme per ndertim vilash. 115 euro /m2 ...Lexo detajet..

529,000 Euro4,500,000 Leke Shitet toke ne Kamez! Shitet toke me nje siperfaqe prej 1500 m2 ne Berxulle, Kamez.
Toka disponon dok

Shitet Toke Ne Kamez!

Rruga Berxulle, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me nje siperfaqe prej 1500 m2 ne berxulle, kamez. toka disponon dokumentacion te rregullt. per me shume informacion mos hezitoni te me kontaktoni!...Lexo detajet..

4,500,000 Leke675,000 Euro Toke ne shitje te Kepi i Rodonit Shitet toke te kepi i Rodonit. Toka eshte are me nje siperfaqe 11208m2. Per me t

Toke Ne Shitje Te Kepi I Rodonit

Rruga Kepi I Rodonit, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
11.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke te kepi i rodonit. toka eshte are me nje siperfaqe 11208m2. per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone. cmimi i tokes eshte 60euro/m2...Lexo detajet..

675,000 Euro130,000 Euro Toke per shitje ne Spille! Toke me siperfaqe 1000m2 ne zonen e Spillese. Toka eshte e pozicionuar ne vije t

Toke Per Shitje Ne Spille!

Spille, Albania,Spille | Kavaje
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Toke me siperfaqe 1000m2 ne zonen e spillese. toka eshte e pozicionuar ne vije te pare, e pershtatshme per ndertim....Lexo detajet..

130,000 Euro75,000 Euro Shitet, Tokë ,Farkë Toka ndodhet në zonën e Farkës .Me sipërfaqe totale prej 750 m2 toka ka pers

Shitet, Tokë ,farkë

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e farkës .me sipërfaqe totale prej 750 m2 toka ka perspektivë zhvillimi.disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe eshte e pershtatshme per vile. për më tepër na kontaktoni!...Lexo detajet..

75,000 Euro110,000 Euro Shitet,Toke,Vore PRI+16094 Toka ndodhet ne Vore.
• Me sipërfaqe prej 2000 m2 • E pajisur me çertifi

Shitet,toke,vore Pri+16094

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne vore.
• me sipërfaqe prej 2000 m2 • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme per ndertim.• opsion ideal investimi.
• për më tepër na kontaktoni! ...Lexo detajet..

110,000 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro64,000 Euro 🏘Shitet toke ne Spitalle, Durres (Afer Rruges Kryesore, Perball Varrezave te reja) 🏘Shitet toke ne Spitalle, Durres
(Afer Rruges Kryesore, Perball Varrezave te

🏘shitet Toke Ne Spitalle, Durres (afer Rruges Kryesore, P

(afer Rruges Kryesore, Perball Varrezave Te Reja),Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

🏘shitet toke ne spitalle, durres (afer rruges kryesore, perball varrezave te reja) 👉e pershtashme per ambiente biznesi te ndryshme 👉toke me siperfaqe 4000 m2 💶cmimi: 16 euro m2 per me shu...Lexo detajet..

64,000 Euro50,000 Euro Toka ndodhet ne fshatin Verri, Fier. Toka ndodhet ne fshatin Verri, Fier.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tok

Toka Ndodhet Ne Fshatin Verri, Fier.

Fier,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Toka ndodhet ne fshatin verri, fier. informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 5500 m2, prane rruges kryesore. mundesi shfrytezimi te ndryshme si ndertimi ose toke bujqesore me mundesi vaditjeje. per me s...Lexo detajet..

50,000 Euro260,000 Euro Shitet 2000m2 truall ne Mjull Bathore midis Natyra e Qete dhe Akacia Hill Shitet 2000m2 truall ne Mjull Bathore. Ndodhet midis Natyres se Qete dhe Akacia

Shitet 2000m2 Truall Ne Mjull Bathore Midis Natyra E Qete Dh

Rruga Xhaferruga Shaba, Mjull Bathore, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 2000m2 truall ne mjull bathore. ndodhet midis natyres se qete dhe akacia hill. eshte ne krahun e siperm te rruges se asfaltuar. eshte e pershtatshme per ndertim vilash. shitet me 130 euro/m2. per me sh...Lexo detajet..

260,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim