truall bisht kamez  

 Online 13 lexues | 1 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro300,000 Euro Shitet,Tokë,Sauk Toka ndodhet në Sauk.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e tokës : 200

Shitet,tokë,sauk

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

300,000 Euro375,000 Euro Shitet toke 2.500 m² 375.000 Euro (Sauk) Toka ndodhet ne Sauk buze rruges kryesore.
Informacion mbi token:
• Siperfaq

Shitet Toke 2.500 M² 375.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne sauk buze rruges kryesore. informacion mbi token: • siperfaqe 2500 m2 • me certificate pronsie • buze rruges kryesore • pozicion i favorshem gjeografik. per nje vizit ne prone na k...Lexo detajet..

375,000 Euro1,950,000 Euro Shitet, Tokë, City Park, Tiranë Pro+14565
Shitet tokë prane, City Park. 
Sipërfaqje totale : 30000 m2.
 Dis

Shitet, Tokë, City Park, Tiranë

City Park,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
30.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pro+14565 shitet tokë prane, city park. sipërfaqje totale : 30000 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. opsion ideal investimi. për një vizitë në prone na kontaktoni!...Lexo detajet..

1,950,000 Euro500,000 Euro  Tirane, shes toke 5.000 m² 100 Euro/m2 (Paskuqan) Toka ndodhet te ne Paskuqan.
Informacion mbi tokën: • Sipërfaqja e tokës :

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 100 Euro/m2 (paskuqan)

Paskuqan, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet te ne paskuqan. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi. toka shtet me cmimin 100 euro/ m2. për ta vizitu...Lexo detajet..

500,000 Euro2,005,900 Euro Toke,Kashar Toka është e pozicionuar në zonën e Kasharit, prane City Park . Informacion

Toke,kashar

Kashar,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
15.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e kasharit, prane city park . informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 15430 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • sipërfaqe të bollshme • mundë...Lexo detajet..

2,005,900 Euro545,000 Euro Shitet toke me siperfaqe 45.000 ne Fushe - Kruje Toka ndodhet ne afersi te Fushe Krujes dhe ka nje siperfaqe 45.000 m2. 
Siperfa

Shitet Toke Me Siperfaqe 45.000 Ne Fushe - Kruje

Fushë-krujë, Albania,Zone Periferike | Kruje
Toke Bujqesore Perdorimi
45.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Toka ndodhet ne afersi te fushe krujes dhe ka nje siperfaqe 45.000 m2. siperfaqja e madhe favorizon investime, si p.sh per ndertim kapanoni apo fabrike prodhuese. ka nje cmim te favorshem prej 12 euro/m2. ...Lexo detajet..

545,000 Euro8,000,000 Leke SHITET TOKË ARE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE Shitet tokë are në Karbunarë e Poshtme, Lushnje.
Sipërfaqja e tokës ësht

Shitet TokË Are NË KarbunarË E Poshtme, Lushnje

KarbunarË E Poshtme,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
9.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

8,000,000 Leke210,000 Euro Truall per shitje me siperfaqe 840m2 ne dalje te Kombinatit Toka ndodhet ne dalje te ish Kombinatit Tekstil.
Ka nje siperfaqe prej 840m2 dh

Truall Per Shitje Me Siperfaqe 840m2 Ne Dalje Te Kombinatit

Kombinat, Tirana, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne dalje te ish kombinatit tekstil. ka nje siperfaqe prej 840m2 dhe mund te perdoret per ndertim. eshte e pajisur me certifikate pronesie. per informacion apo detaje mbi pronen, ju lutem na kon...Lexo detajet..

210,000 Euro90,000 Euro Shitet Toke, Laknas, Tiranë. PERSHKRIMI I PRONES:
● Toka ndodhet prane QTU .
● Sipërfaqja: 3000 m2 .

Shitet Toke, Laknas, Tiranë.

Laknas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pershkrimi i prones: ● toka ndodhet prane qtu . ● sipërfaqja: 3000 m2 . ● ndodhet buze rruge. ● ofron mundesi shume te mira investimi. ● disponon certifiktë pronësie . ● cmimi: 30€ / m2. ...Lexo detajet..

90,000 Euro1,600,000 Euro Shitet, Tokë, Jalë, Vlorë. PERSHKRIMI I PRONES:
● Toka ndodhet në Jalë, prane detit . 
● Sipërfaqj

Shitet, Tokë, Jalë, Vlorë.

Jalë, Albania,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
16.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Pershkrimi i prones: ● toka ndodhet në jalë, prane detit . ● sipërfaqja e tokës : 16000 m2 ● me certifikatë pronësie ● mundësi të shumta shfrytëzimi buze bregedetit shqiptar . ● cmimi...Lexo detajet..

1,600,000 Euro180,000 Euro Shitet toke 756m ne Ksamil Vendodhja Ksamil,perball parkut te lojrave, 50-70 metra larg nga rruga kryesore

Shitet Toke 756m Ne Ksamil

Ksamil, Albania Parku I Lojrave,Ksamil | Sarande
Truall+Toke Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Vendodhja ksamil,perball parkut te lojrave, 50-70 metra larg nga rruga kryesore , 756 meter katror me certifikat pronesie.Çmimi i diskutueshem. ...Lexo detajet..

180,000 Euro93,750 Euro  Durres, shes truall 6.250 m² 93.750 Euro (Durres)plus10584 Shitet tokë në Romanat Durrës, 200m larg rrugës së vjetër Tiranë-Durrës.

Durres, Shes Truall 6.250 M² 93.750 Euro (durres)plus10584

Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
6.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë në romanat durrës, 200m larg rrugës së vjetër tiranë-durrës. me sipërfaqe totale prej 6250 m2 me çertifikatë pronësie. toka është e përshtatshme për ndërtime dhe për aktivitete të...Lexo detajet..

93,750 Euro48,000 Euro  Tirane, shes truall 1.000 m² 48.000 Euro (Kamez) plus10553 Shitet tokë në Kamëz, buzë rruge. Me sipërfaqe totale prej 1000 m2 e pajisu

Tirane, Shes Truall 1.000 M² 48.000 Euro (kamez) Plus10553

Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në kamëz, buzë rruge. me sipërfaqe totale prej 1000 m2 e pajisur me çertifikatë pronësie. toka është e përshtatshme për ndërtim. opsion ideal investimi. për më tepër na kontaktoni! p...Lexo detajet..

48,000 Euro750,000 Euro Tirane, shes truall 9.370 m² 750.000 Euro (Fresku) ID: plus 7525 Toka ndodhet ne zonen e Freskut ne afersi te “Liqenit te Linzes”. Ka siperfa

Tirane, Shes Truall 9.370 M² 750.000 Euro (fresku) Id: Plus

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e freskut ne afersi te “liqenit te linzes”. ka siperfaqe totale prej 9370m2 nga ku 5280m2 jane toke are dhe 4090 m2 jane ullishte. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te g...Lexo detajet..

750,000 Euro70,000 Euro  Tirane, shes toke 1.000 m² 70.000 Euro (Autostrada Tirane Durres)plus 7140 Toka ndodhet ne afersi te autostrades “Tirane-Durres ”. Ka siperfaqe totale

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 70.000 Euro (autostrada Tirane

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne afersi te autostrades “tirane-durres ”. ka siperfaqe totale prej 1000 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne afersi t...Lexo detajet..

70,000 Euro675,000 Euro Toke ne shitje te Kepi i Rodonit Shitet toke te kepi i Rodonit. Toka eshte are me nje siperfaqe 11208m2. Per me t

Toke Ne Shitje Te Kepi I Rodonit

Rruga Kepi I Rodonit, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
11.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke te kepi i rodonit. toka eshte are me nje siperfaqe 11208m2. per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone. cmimi i tokes eshte 60euro/m2...Lexo detajet..

675,000 Euro660,000 Euro shitet toke shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeograf

Shitet Toke

Rruga Nene Tereza Berxulle Tirane,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
13.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeografike 41382105/19714064. siperfaqa nga 2930 m2 deri ne 13200 m2 (sipas nevojes se klientit). çmimi 50 euro/m2. info cel 0682287643...Lexo detajet..

660,000 Euro560,000 Euro Okazion! Shitet toke prane "Palmanoves"! Shitet toke me siperfaqe 8000m2 ne autostraden Tirane - Elbasan , prane "Pa

Okazion! Shitet Toke Prane "palmanoves"!

Tirana??elbasan Highway, Tiranë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 8000m2 ne autostraden tirane - elbasan , prane "palmanoves" , 2 minuta larg qendres tregtare "teg". toke me mundesi zhvillimi!...Lexo detajet..

560,000 Euro130,000 Euro Shitet Toke, 2000 m2, prane Tegut Prane Tegut, tek Hotel Eklips
Buze rruges kryesore,
Shitet Toke,
Sip 2000 m2.

Shitet Toke, 2000 M2, Prane Tegut

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Prane tegut, tek hotel eklips buze rruges kryesore, shitet toke, sip 2000 m2. me hipoteke. shitet ose kembehet me 2 apartamente. ...Lexo detajet..

130,000 Euro400,000 Euro 🏘Shitet toke ne mbikalimin e Fllakes 🏘Shitet toke ne mbikalimin e Fllakes

👉Toke me siperfaqe 12 500 m2

🏘shitet Toke Ne Mbikalimin E Fllakes

Mbikalimi Fllakes,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

🏘shitet toke ne mbikalimin e fllakes 👉toke me siperfaqe 12 500 m2 💶cmimi: 32 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim!...Lexo detajet..

400,000 Euro62,000 Euro 👉Shitet Truall 440 m2 dhe ndertese 80m2, Plazh 👉Shitet Truall 440 m2 dhe ndertese 80m2, Plazh

🏘Truall me siperfaqe 440

👉shitet Truall 440 M2 Dhe Ndertese 80m2, Plazh

Hekurdha, Plazh,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

👉shitet truall 440 m2 dhe ndertese 80m2, plazh 🏘truall me siperfaqe 440m2 dhe ndertesa me siperfaqe 80 m2 te cilat ndodhen ne rruge dytesore, prane shkolles kasa, hekurudha plazh 💶cmimi 62 000 eu...Lexo detajet..

62,000 Euro88,800 Euro 🏘Shitet toke ne Arapaj, Durres 🏘Shitet toke ne Arapaj, Durres

👉Toke me siperfaqe 1480 m2

💶Cmimi:

🏘shitet Toke Ne Arapaj, Durres

Arapaj, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

🏘shitet toke ne arapaj, durres 👉toke me siperfaqe 1480 m2 💶cmimi: 60 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim! ...Lexo detajet..

88,800 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro117,000 Euro 🏘Shitet toke ne Spitalle, Durres 🏘Shitet toke ne Spitalle, Durres

👉Toke me siperfaqe 3900 m2

💶Cmim

🏘shitet Toke Ne Spitalle, Durres

Spitalle,durres,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
3.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

🏘shitet toke ne spitalle, durres 👉toke me siperfaqe 3900 m2 💶cmimi: 30 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim!...Lexo detajet..

117,000 Euro1,300,000 Euro Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Elbasan ne Berzhite prane Palma Nova. Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Elbasan ne Berzhite prane Palma Nova.
Dispon

Shitet Toke Ne Autostraden Tiranë-elbasan Ne Berzhite Prane

Berzhite,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
15.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne autostraden tiranë-elbasan ne berzhite prane palma nova. disponon nje sipërfaqe totale prej 15000 m2, buze rruge kryesore. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi të...Lexo detajet..

1,300,000 Euro50,000 Euro Toka ndodhet ne fshatin Verri, Fier. Toka ndodhet ne fshatin Verri, Fier.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tok

Toka Ndodhet Ne Fshatin Verri, Fier.

Fier,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Toka ndodhet ne fshatin verri, fier. informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 5500 m2, prane rruges kryesore. mundesi shfrytezimi te ndryshme si ndertimi ose toke bujqesore me mundesi vaditjeje. per me s...Lexo detajet..

50,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim