truall ose toke tek borsh himare 

 Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
165,000 Euro

( Vilat Gjermane) Shtepi Private 87 M2 Me Hipoteke Te Rregul

Rruga Maksim Artioti, Tirana, Albania,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall 300 m2 tek vilat gjermane, me dokumentacion te rregullt q2467 te dhenat e ndarjes: siperfaqe trualli: 296 m2 siperfaqe ndertimi totale: 86.5 m2 siperfaaqe kati perdhe : 64.9 m2 sipe...Lexo detajet..

165,000 Euro216,000 Euro

Okazion Fiks Te Rezidenca Më E Njohur (rolling Hills) - 1,8

Rruga Xixi, Lundër, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

[i][/i]mundesi investimi: tokË në shitje me çmim okazion fiks te rezidenca më e njohur "rolling hills" q2565 - hipotekË: po - sip bruto (totale): 1800 m2 - sip në hipotekË : 1800 m2 - k...Lexo detajet..

216,000 Euro150,000 Euro OKAZION!!  SHITET TOKA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES Shitet Toka ne Autostraden Tirane-Durres.
Toka ka dokumenta te rregulta, e pers

Okazion!! Shitet Toka Ne Autostraden Tirane-durres

41 341201515714175, 19 49116265326027,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toka ne autostraden tirane-durres. toka ka dokumenta te rregulta, e pershtatshme per biznes, ndertim dhe banim. ndodhet buze autostrades rreth 50m per ne dalje te saj cmimi: 50€ m2...Lexo detajet..

150,000 Euro270,000 Euro Shitet toke ne Kamez per 75 euro/m2 Shitet toke ne rruge kryesore ne Kamez. Toka ka nje siperfaqe prej 3600 m2 dhe n

Shitet Toke Ne Kamez Per 75 Euro/m2

Kamez,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne rruge kryesore ne kamez. toka ka nje siperfaqe prej 3600 m2 dhe ndodhet ne buze te rruges kryesore. toka mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi. toka eshte e pajisuar me dokumentacio...Lexo detajet..

270,000 Euro273,000 Euro SHITET TOKE NE LUNDER ME MUNDESI PER NDERTIM VILE, 2100 M2, Ndodhet prane qendres tregtare TEG dhe kompleksit te vilave Joy. Ndodhet mes nje

Shitet Toke Ne Lunder Me Mundesi Per Ndertim Vile, 2100 M2,

Lundër, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ndodhet prane qendres tregtare teg dhe kompleksit te vilave joy. ndodhet mes nje kompleksi vilash dhe ka nje reliev mjaft te pershtatshem per ndertim vilash. ndodhe ne nje zone te qete dhe te mbrojtur. toka ka ...Lexo detajet..

273,000 Euro150,000 Euro Shitet Truall + Apartament në Shkozet Shiten 6000m2 truall + 110m2 apartament në lagjen nr.14 Shkozet, Durrës. Trual

Shitet Truall + Apartament Në Shkozet

Shkozet, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
6.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shiten 6000m2 truall + 110m2 apartament në lagjen nr.14 shkozet, durrës. trualli ka një pozicion strategjik vetëm 300m larg autostradës tiranë-durrës dhe buzë liqenit.për këto arsye toka është ideal...Lexo detajet..

150,000 Euro65,000 Euro Shitet Truall me Çertifikate Pronesie ne Rrugen Kryesore te Kamzes Shitet truall 800m2 me çertifikate pronesie buze rruges kryesore te kamzes. Tr

Shitet Truall Me Çertifikate Pronesie Ne Rrugen Kryesore Te

Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall 800m2 me çertifikate pronesie buze rruges kryesore te kamzes. trualli eshte i rrethuar dhe ka nje pozicion strategjik vetem pak metra larg rruges kryesore te kamzes. per me shume informacion jen...Lexo detajet..

65,000 Euro2,080,000 Euro Shitet toke ne breg te detit, me hipoteke.Adresa : Gjiri i Lalzit Shitet toke me hipoteke ne breg te detit ,me siperfaqe 16.000 m2 . 
Toka eshte

Shitet Toke Ne Breg Te Detit, Me Hipoteke.adresa : Gjiri I L

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall+Toke Perdorimi
16.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke me hipoteke ne breg te detit ,me siperfaqe 16.000 m2 . toka eshte me hipoteke dhe e paisur me leje ndertimi . per me shume informacion , kontaktoni ne numrin e telefonit. adresa : gjiri i lalzi...Lexo detajet..

2,080,000 Euro110,000 Euro Shitet siperfae ndertimji ne Golem. Shitet siperfaqe ndertimi 210 metra katror ,ne Golem,70 metra larg nga deti.
Es

Shitet Siperfae Ndertimji Ne Golem.

Mali I Robit,Plepa | Durres
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet siperfaqe ndertimi 210 metra katror ,ne golem,70 metra larg nga deti. eshte e pershtatshme per banim ose per biznes.eshte e pajisur me certifikate pronesie. cmimi:110.000 metra katror. per me shum in...Lexo detajet..

110,000 Euro1,495,000 Euro Shitet Toke ne zonen e Yzberisht Prane Bulevardit te Ri (ID 4191030) Property ID : 4191030

Ne zonen e Yzberishit Prane Bulevardit te Ri shitet tok

Shitet Toke Ne Zonen E Yzberisht Prane Bulevardit Te Ri (id

Yzberisht, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
11.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Property id : 4191030 ne zonen e yzberishit prane bulevardit te ri shitet toke me siperfaqe 11,500 m², toka ndodhet fare prane rruges kryesore, cmimi total i shitjes eshte 1,495,000 euro. ( 130 euro m²) i ...Lexo detajet..

1,495,000 Euro220,000 Euro Lezhe, shes toke 5.256 m² 220.000 Euro (Lezhe) Toka ndodhet ne Lezhe.
 Siperfaqe truall 5256 m2 
Siperfaqe objekti 635
 Toka

Lezhe, Shes Toke 5.256 M² 220.000 Euro (lezhe)

Lezhë, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Truall Perdorimi
5.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Toka ndodhet ne lezhe. siperfaqe truall 5256 m2 siperfaqe objekti 635 toka dhe objekti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacion na kontktoni!...Lexo detajet..

220,000 Euro384,000 Euro Truall 🗺SHITET super pronë e përshtatshme për ndërtime Vila & Resorte te nd

Truall

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

🗺shitet super pronë e përshtatshme për ndërtime vila dhe resorte te ndryshme 📐 sipërfaqe:3200 🗺 vëndndodhja: 📍farkë 💶Çmimi:120 € ✔️ me hipotekë 📲 0692884322 ...Lexo detajet..

384,000 Euro1,062,000 Euro Truall 🗺SHITET super pronë e përshtatshme për ndërtime Vila & Resorte te nd

Truall

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
11.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

🗺shitet super pronë e përshtatshme për ndërtime vila dhe resorte te ndryshme 📐 sipërfaqe: 11800m2 🗺 vëndndodhja: 📍farkë 💶Çmimi:90€m2 ✔️ me hipotekë 📲 06928843...Lexo detajet..

1,062,000 Euro300,000 Euro Tirane, shes toke me leje ndertimi per kapanon, 2.500 m² 300.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) Shitet toke pas City Park me siperfaqe 2500 m2 me projekt dhe leje ndertimi per

Tirane, Shes Toke Me Leje Ndertimi Per Kapanon, 2.500 M² 30

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke pas city park me siperfaqe 2500 m2 me projekt dhe leje ndertimi per kapanon. projekti i kapanonit eshte 3-kate dhe me lartesi 10 m. objekti do te kete siperfaqe te njolles se ndertimit (kati perdhe...Lexo detajet..

300,000 Euro180,000 Euro Shitet toke ne Vore Shitet tokë në Vorë.
Toka ka një sipërfaqe prej 5167 m2. Disponon dokument

Shitet Toke Ne Vore

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në vorë. toka ka një sipërfaqe prej 5167 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. zona ku ndodhet ofron mundësi shfrytëzimi të ndryshme si ndërtimi ose tokë bujqësore. ...Lexo detajet..

180,000 Euro900,000 Euro shitet toka me siperfaqe 12000 m2 shitet toka me siperfaqe 12000 m2 deri ne 36000 m2 cmimi 25 euro m2.per me shum

Shitet Toka Me Siperfaqe 12000 M2

Xhafzotaj Shijak,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
36.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toka me siperfaqe 12000 m2 deri ne 36000 m2 cmimi 25 euro m2.per me shum informacion kontaktoni ne numrin 0697008323....Lexo detajet..

900,000 Euro160,000 Euro Shitet Truall ndertimi ne Surrel , prane Chateaux Rexhekri. Shitet Truall ndertimi ne Surrel , prane Chateaux Rexhekri.

Truall me siperfa

Shitet Truall Ndertimi Ne Surrel , Prane Chateaux Rexhekri.

Rruga E Rexhekrit, Surrel, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ndertimi ne surrel , prane chateaux rexhekri. truall me siperfaqe prej 4000 m2 ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik dhe eshte i pershtatshem per ndertim vilash ose ferma . ne afer...Lexo detajet..

160,000 Euro176,000 Euro Toke per shitje ne Sauk te Vjeter. Toke per shitje ne nje nga zonat me te preferuara sic eshte zona e ullishtes ne

Toke Per Shitje Ne Sauk Te Vjeter.

Rruga Sulo Klosi, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke per shitje ne nje nga zonat me te preferuara sic eshte zona e ullishtes ne sauk te vjeter. toka eshte e vendosur ne nje siperfaqe kodrinore ne kete zone dhe eshte e gjitha e mbjelle me ullinj. pamje fantas...Lexo detajet..

176,000 Euro195,000 Euro Shitet, Tokë-Truall, Sauk, Tiranë PRI19611 Toka ndodhet në zonën e Saukut.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e t

Shitet, Tokë-truall, Sauk, Tiranë Pri19611

Sauk, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e saukut. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1770 m2 • dokumentacioni: me certifikatë pronësie. • e përshtatshme për investim. • mundësi të ndryshme shf...Lexo detajet..

195,000 Euro370,000 Euro Shitet, Toke, Teg, Tirane PRI15208 Toka eshte e pozicionuar ne zonën e Teg-ut. Informacion mbi tokën : • Sipër

Shitet, Toke, Teg, Tirane Pri15208

Teg,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonën e teg-ut. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 3700 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mir...Lexo detajet..

370,000 Euro450,770 Euro 10,000 m2 land plot for sale in Vlore, Orikum A 10,000 m2 agricultural land plot is available for sale in the Orikum area, Vlo

10,000 M2 Land Plot For Sale In Vlore, Orikum

Orikum, Albania,Orikum | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

A 10,000 m2 agricultural land plot is available for sale in the orikum area, vlorë. it is situated 350m away the main road and 500 m away from the orikum marina. ...Lexo detajet..

450,770 Euro80,000 Euro Shitet toke 1000 m2 me hipoteke ne Jale,Himare. Shitet toke me siperfaqe 1000 m2 .
Toka disponon certifikate pronesie .
Per m

Shitet Toke 1000 M2 Me Hipoteke Ne Jale,himare.

Jalë, Albania,Jale | Himare
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 1000 m2 . toka disponon certifikate pronesie . per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit. adresa : jale,himare. cmimi : 80 euro/m2...Lexo detajet..

80,000 Euro62,000 Euro Aeroporti Vlores shitet  Truall Ndertimi Aeroporti Vlores Shitet Truall ndertimi 7000 m2 
Pran vip Saloti
Trualli esht

Aeroporti Vlores Shitet Truall Ndertimi

Pran Vip Saloti,Zone Periferike | Vlore
Truall Perdorimi
7.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

aeroporti vlores shitet truall ndertimi 7000 m2 pran vip saloti trualli esht me certifikat pronsie truall gati per ndertim per me shume info dhe cemimin tel 00355 69 56 12 140. thoma....Lexo detajet..

62,000 Euro339,500 Euro Shitet Toke me Certifikate Pronesie,Adresa : Nikel Shitet tokë me sipërfaqe 4850 m2.
Toka është me çertifikatë pronësie.

Shitet Toke Me Certifikate Pronesie,adresa : Nikel

Nikël, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë me sipërfaqe 4850 m2. toka është me çertifikatë pronësie. toka ndodhet prane rruges kryesore cmimi 70 euro/m2 adresa : nikel ...Lexo detajet..

339,500 Euro3,500,000 Euro toke buze detit(77000m²),kalaja e Turres,ngjit me Porto Albania Super lokacion per investim!
Magjia e ujerave te kristalta te Jonit te misherua

Toke Buze Detit(77000m²),kalaja E Turres,ngjit Me Porto Alb

Afer Porto Albania,Zone Periferike | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
49.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Super lokacion per investim! magjia e ujerave te kristalta te jonit te misheruara ne kete pjese te adriatikut! nje zone e virgjer,por me infrastrukture deri te toka!ngjitur me porto albania,ose porti i jahtev...Lexo detajet..

3,500,000 Euro210,000 Euro SHITET TOKE NE VORE ! SIPERFAQJA 3098m2 .MUNDESI E MIRE INVESTIMI PER KAPANON
PER ME SHUME INFORMACIO

Shitet Toke Ne Vore !

Rruga E Serave, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Siperfaqja 3098m2 .mundesi e mire investimi per kapanon per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !! ...Lexo detajet..

210,000 Euro65,000 Euro Shes toke ne Gjirin e Lalezit Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m , ndodhet 10 min larg nga bregdeti i Gjirit te

Shes Toke Ne Gjirin E Lalezit

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Shqipëria,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m , ndodhet 10 min larg nga bregdeti i gjirit te lalezit , eshte i pershtatshem per te ndertuar shtepi pushimi , biznese etj...cmimi per token eshte 65.000€ i diskutueshem . pr...Lexo detajet..

65,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim