Qera,Kapanon,Autostrada Tirane -Durres Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 20/02/2020 11:01

195,000 Leke

  • Qera,Kapanon,Autostrada Tirane -Durres

Rent, Kapano, Tirana-Durres Highway

The captain is positioned on the Tirana-Durres Highway, near "City Park". Information on Captain: • 1500 m2 surface • 3.5m height • 24h water and light • Favorable geographical position • Good infrastructure • Spacious space • Various use options • Parking options • Three-phase line • Access to vehicles from the main road • Green spaces.!


Pagesa 195,000 Leke
Siperfaqa 3.20 Dynym (Ose 3200 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 805

Kapanoni eshte i pozicionuar ne Autostraden Tirane-Durres,prane "City Park". Informacion mbi Kapanonin : • Siperfaqja 1500 m2 • Lartesi 3.5m •Uje dhe drita 24 ore • Pozicion i favorshem gjeografik • Infastrukture e mire • Hapesire e bollshme • Mundesi te ndryshme shfytezimi • Mundesi parkimi • Linje trefazore • Akses per automjetet nga rruga kryesore • Hapesira te gjelberuara.!