Okazion , Shitet toke 4000 m2 Fier

Truall ose Toke Data: 10/09/2019 15:26

4,000,000 Leke

Okazion, Land for sale 4000 m2

4000 sqm land for sale in Fier district

The land is very close to Fier - Tirana highway and only 10 minutes away from the city center.

Geographical position suitable for the development of different businesses but also for housing.

Has a Certificate of Ownership for the entire area

Reasonable and questionable price upon request

Interested parties can be reached by phone at 069 32 16 385.

Thank you!


Pagesa 4,000,000 Leke
Siperfaqa 4.00 Dynym (Ose 4000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Fier - Zone Periferike
Adresa Fier, Albania
Lexime 56

Shitet toke 4000 m2 ne rrethin e Fierit

Toka ndodhet shume prane autostrades Fier - Tirane dhe vetem 10 minuta larg nga qendra e qytetit.

Pozicion gjeografik i pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme por gjithashtu edhe per banim .

Disponon Certifikate Pronesie per te gjithe siperfaqen

Cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem sipas kerkesave

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit .

Faleminderit!