Tirane, shes truall 10.000 m2 450.000 Euro (Fresku) Tirane

Truall ose Toke Data: 19/09/2019 18:03

450,000 Euro

  • Tirane, shes truall 10.000 m2 450.000 Euro (Fresku)

Tirana, Sell Land 10,000 m² 450.000 Euro (Refresh)

Land for sale in Fresk on Dajti street. • With a total surface of 10000 m2. • Equipped with a certificate of ownership. • The land is suitable for agrotourism, construction and various business activities. • Exit to the small Dajti Lake. • Ideal investment option. Contact us for more! plus12063


Pagesa 450,000 Euro
Siperfaqa 10.00 Dynym (Ose 10000 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 150

Shitet toke ne Fresk ne rrugen e Dajtit. • Me siperfaqe totale prej 10000 m2 . • E pajisur me certifikate pronesie. • Toka eshte e pershtatshme per agroturizem, ndertime dhe per aktivitete te ndryshme biznesi. • Dalje ne liqenin e vogel te Dajtit. • Opsion ideal investimi. Per me teper na kontaktoni! plus12063