Shitet 5000 m2 toke per ndertim ne laprake Tirane

Truall ose Toke Data: 11/09/2019 16:57

750,000 Euro

For sale 5000 m2 of land for construction in pens

The land is on the side of the road and the area is more perspective than the development plan for construction. Land area 5000m2 and has certificate of ownership. Contact 0682074113 for details


Pagesa 750,000 Euro
Siperfaqa 5.00 Dynym (Ose 5000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania
Lexime 56

Toka ndodhet buze rruge dhe zona eshte me prespektive nga plani i zhvillimit per ndertim. Siperfaqe e tokes 5000m2 dhe ka certifikate pronesie. Per detaje kontaktoni