ULET CMIMI ,OKAZION Shitet 17300 m2 toke me leje ndertimi prane doganes ne Vore Tirane

Truall ose Toke Data: 14/11/2019 16:48

800,000 Euro

[b] OKAZION [ b] 17300 plots for sale near Vore customs office

[b] OKAZION [ b] 17300 lots for sale near Vore customs. It is located by the main road Fushe Kruje - Vore, with total surface of 17300 m2, totally regular documentation and with possibility to build up to 20000m2 investment building. Sell FAST & OCCASION only for immigration reasons. Contact 00355699731292 for more information


Pagesa 800,000 Euro
Siperfaqa 17.30 Dynym (Ose 17300 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirane - Vore
Adresa Dogana e Tiranes, Vore e Vjeter, Albania
Lexime 97

ULET CMIMI I TOKES nga 800.000 ne —> OKAZION Shitet 17300 toke (truall) shume prane doganes ne Vore. Ndodhet buze rruges kryesore Fushe Kruje - Vore , me siperfaqe totale 17300 m2 , dokumentacion totalisht te rregullt dhe me mundesi per te ndertuar deri ne 20000m2 siperfaqe ndertimi per investime . Shitet SHPEJT&OKAZION vetem per arsye emigrimi . Cmimi nuk eshte me ai i paraqituri ne postim dhe do te diskutohet vetem me persona serioze qe kane plan investimi . Per me teper informacion kontaktoni