Shitet, Toke, Paskuqan Tirane

Truall ose Toke Data: 11/10/2019 16:40

105,000 Euro

  • Shitet, Toke, Paskuqan
  • Shitet, Toke, Paskuqan
  • Shitet, Toke, Paskuqan

Sell, Land, Paskuqan

Land for sale in "Paskuqan", near the main road. The land has a total surface of 600 m2 and is located in a villa area. The property is provided with regular mortgage documentation.More contact us!


Pagesa 105,000 Euro
Siperfaqa 0.60 Dynym (Ose 600 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Paskuqan, Albania
Lexime 322

Shitet toke ne "Paskuqan",prane rruges kryesore. Toka ka siperfaqe totale 600 m2 dhe ndodhet ne zone vilash. Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me teper na kontaktoni!