Shitet, Toke, Vaqarr Tirane

Truall ose Toke Data: 14/10/2019 16:43

360,000 Euro

  • Shitet, Toke, Vaqarr

Sell, Land, Vaqarr

Land for sale in Vaqarr, near the main road. With total surface of 9000 m2 with certificate of ownership. The land is suitable for construction and for various business activities. Ideal investment option. Contact us for more!


Pagesa 360,000 Euro
Siperfaqa 9.00 Dynym (Ose 9000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Vaqarr, Albania
Lexime 310

Shitet toke ne Vaqarr, ne afersi te rruges kryesore. Me siperfaqe totale prej 9000 m2 me certifikate pronesie. Toka eshte e pershtatshme per ndertime dhe per aktivitete te ndryshme biznesi. Opsion ideal investimi. Per me teper na kontaktoni!