SHITET TOKE ARE NE KODREN E ARAPAJVE! Durres

Truall ose Toke Data: 08/11/2019 15:33

50,000 Euro

  • SHITET TOKE ARE NE KODREN E ARAPAJVE!
  • SHITET TOKE ARE NE KODREN E ARAPAJVE!
  • SHITET TOKE ARE NE KODREN E ARAPAJVE!
  • SHITET TOKE ARE NE KODREN E ARAPAJVE!
  • SHITET TOKE ARE NE KODREN E ARAPAJVE!

SOLD LAND IN THE ARAPA CODE!

Land for sale are in the Arapaje hill.
The total surface of the land is 515 m2 and has regular square shape.
The property is planted with a variety of trees and also has a 4.5 m deep well.
There is also a small wooden studio.
The property has regular mortgage documentation.
For more information or an accompaniment to the property you are kindly requested to contact us.


Pagesa 50,000 Euro
Siperfaqa 0.50 Dynym (Ose 500 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Arapaj, Albania
Lexime 171

Shitet toke are ne kodren e Arapajve.
Siperfaqja totale e tokes eshte 515 m2 dhe ka forme te rregullt katrore.
Prona e shte e mbjelle me shumellojshemri pemesh, gjithashtu disponon dhe nje pus 4.5 m te thelle.
Ne te ndodhet dhe nje garsoniere e vogel prej druri.
Prona diponon dokumentacion te rregullt hipotekor,.
Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.