Shitet truall ne zonen e Ujit te Ftohte, Vlore Vlore

Truall ose Toke Data: 21/05/2020 12:48

360,000 Euro

  • Shitet truall ne zonen e Ujit te Ftohte, Vlore
  • Shitet truall ne zonen e Ujit te Ftohte, Vlore
  • Shitet truall ne zonen e Ujit te Ftohte, Vlore
  • Shitet truall ne zonen e Ujit te Ftohte, Vlore

Land for sale in Cold Water area, Vlora

Land for sale in Vlora coast, Cold Water area.

Area 1200 m2.

Located in the studied urban area and is equipped with certificates of ownership.
⤵️
Price: 300 euro m2 negotiable


Pagesa 360,000 Euro
Siperfaqa 1.20 Dynym (Ose 1200 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Vlore - Uji i ftojte
Adresa Rruga Uji i Ftohte, Vlore, Albania
Lexime 249

Shitet truall ne bregdetin e Vlores, zona e Ujit te Ftohte.

Siperfaqe 1200 m2.

Ndodhet ne zone te studiuar urbanistike dhe eshte e pajisur me certifikate pronesie.
⤵️
Cmimi: 300 euro/m2 i diskutueshem