Shitet 2000 m2 truall mbi Liqenin e Thate Tirane

Truall ose Toke Data: 18/01/2020 21:33 Post Id: 187359

500,000 Euro

  • Shitet 2000 m2 truall mbi Liqenin e Thate
  • Shitet 2000 m2 truall mbi Liqenin e Thate

Sell 2000 m2 of land above the Dry Lake

For sale 2000 m2 of land and land on the hill above Dry Lake on the left. It is in a position with wonderful views of Tirana. It is on the side of the asphalt road. There are regular documents. It is suitable for hotel or villa construction. Sold at 250 euros per m2.
For more info call us.


Pagesa 500,000 Euro
Siperfaqa 2.00 Dynym (Ose 2000 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Xhebrahimi, Albania
Lexime 143

Shitet 2000 m2 truall dhe toke ne kodren mbi Liqenin e Thate ne krahun e majte. Ndodhet ne nje pozicion me pamje te mrekullueshme te Tiranes. Eshte ne ane te rruges se asfaltuar. Ka dokumenta te rregullta. Eshte e pershtatshme per ndertim hoteli, apo vila. Shitet me 250 euro per m2.
Per me shume info na telefononi.