Okazion! Shitet Toke truall ne Rrugen Haxhi Bardhi tek Vilat Gjermane Tirane Tirane

Truall ose Toke Data: 29/03/2020 19:10

120,000 Euro

  • Okazion! Shitet Toke truall ne Rrugen Haxhi Bardhi tek Vilat Gjermane  Tirane

Bargain! Land for sale in Haxhi Bardhi Street at German Villas in Tirana

Bargain! Land for sale in Haxhi Bardhi Str. In German Villas in Tirana with 350 m2 of space. The land is located by the main road in an area of rapid urban development. contact our property no: 0682770111


Pagesa 120,000 Euro
Siperfaqa 0.30 Dynym (Ose 300 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Haxhi Bardhi, Tirana, Albania
Lexime 142

Okazion! Shitet Toke truall ne Rr.Haxhi Bardhi tek Vilat Gjermane Tirane me siperfaqe prej 350 m2. Toka ndodhet buze rruges kryesore ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.Zona eshte e urbanizuar dhe me te gjitha fasilitetet,per nje jete te qete larg smogut dhe zhurmes se qytetit.Trualli eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo vizite ne prone kontaktoni ne nr: