SHITET 8000m2 TOKE ARE ME CERTEFIKAT PRONESIE Lezhe

Truall ose Toke Data: 27/03/2020 13:14

192,000 Euro

 • SHITET 8000m2 TOKE ARE ME CERTEFIKAT PRONESIE
 • SHITET 8000m2 TOKE ARE ME CERTEFIKAT PRONESIE
 • SHITET 8000m2 TOKE ARE ME CERTEFIKAT PRONESIE
 • SHITET 8000m2 TOKE ARE ME CERTEFIKAT PRONESIE
 • SHITET 8000m2 TOKE ARE ME CERTEFIKAT PRONESIE
 • SHITET 8000m2 TOKE ARE ME CERTEFIKAT PRONESIE

SOLD 8000m2 LAND ARE WITH PROPERTY CERTIFICATES

THE EARTH IS PERFECT FOR EVERY TYPE
ACTIVITY OR BUSINESS ..
+ RESIDENCE + FARM + BUILDING PERMIT IN THAT AREA.
+ LIGHTS BEFORE: LIGHT TALE 2.3 KM FROM #BREGDETI_TALE
+ CAN MAKE A DETAIL OR OBJECTIVE IN TIRANA.
+ THE LAND IS GIVEN AND IN PLACE IN € OR WITH DIFFERENT PARTS SURFACE
Price 24 € per meter
I discuss it
INFO
NO 00355 694137022 VIBER + Wcap


Pagesa 192,000 Euro
Siperfaqa 8.00 Dynym (Ose 8000 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Lezhe - Zone Periferike
Adresa Rruga Sokol Olldashi Tale Lezhe
Lexime 59

TOKA ESHTE E PERSHTACME PER CDO LLOJ
AKTIVITETI APO BIZNESI..
+REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE.
+NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA #BREGDETI_TALE
+ MUND TE BEJ NDRRIM ME OBJ BANIMI APO BIZNESE NE TIRANE.
+ TOKA JEPET DHE ME KESTE NE Euro APO ME PJESE TE NDRYSHME SIPERFAQE
Cmimi 24Euro metri
I diskutueshem
INFO
NR VIBER+ Wcap