Shitet truall ne rrugen kryesore Shkozet ! Durres

Truall ose Toke Data: 29/03/2020 19:09

230,000 Euro

  • Shitet truall ne rrugen kryesore Shkozet !

Land for sale in the main road Shkozet!

The land is 1052m2 with certificate of ownership. 200m2 are warehouse-type construction which is currently rented. The land is located on the main road with very good access to vehicles and is located near the rotunda of Shkozet.


Pagesa 230,000 Euro
Siperfaqa 1.10 Dynym (Ose 1100 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Shkozet, Albania
Lexime 85

Trualli eshte 1052m2 me certifikate pronesise. 200m2 jane ndertim ne forme magazine e cila aktualisht eshte e dhene me qera . Toka ndodhet buze rruges kryesore me akses mjaft te mire per mjetet dhe ndodhet prane prane rotondes se Shkozetit.