Shitet, Toke, Liqeni I Thate, Tirane 360,000 Euro ID: PRI 168 Tirane

Truall ose Toke Data: 26/05/2020 18:17

360,000 Euro

  • Shitet, Toke, Liqeni I Thate, Tirane 360,000 Euro ID: PRI 168
  • Shitet, Toke, Liqeni I Thate, Tirane 360,000 Euro ID: PRI 168

For Sale, Land, Dry Lake, Tirana € 360,000 ID: PRI 168

The land is located in one of the most favorite areas of the city, and with a fantastic position to develop in the villa area. The appearance and space of the olive groves make it very preferable, let’s not forget the fresh air and tranquility that are key factors nowadays. Away from the noise and as close to the green as possible, only this property gives you the opportunity. The ideal place to invest and to develop it with a lot of taste and love, the space allows you to make the bacon and the pool that we would all like. Perfect suggestion for the right investment. The land has regular documentation. Contact us for more information.


Pagesa 360,000 Euro
Siperfaqa 2.80 Dynym (Ose 2800 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania
Lexime 385

Toka ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit ,dhe me pozicion fantastik per tu zhvilluar ne zone vilash. Pamja dhe hapsira e ullishteve e bejne shume te preferushme, mos harrojme ajrin e paster dhe qetesine qe jane faktor kyc ne ditet e sotme. Larg zhurmes dhe sa me afer jeshiles ta jep mundesin vetem kjo prone. Vendi ideal per te investuar dhe per ta zhvilluar me shume shije dhe dashuri,hapsira te lejon te besh bacen edhe pishinen qe te gjithe do e deshironim.Sugjerim perfekt per investimin e duhur. Toka disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion na kontaktoni.