Truall 100m2 ne SHITJE, ne BLLOK Tirane

Truall ose Toke Data: 23/05/2020 14:53

150,000 Euro

  • Truall 100m2 ne SHITJE, ne BLLOK

Land 100m2 for Sale, in BLLOK

Land for sale in an elite area, in Bllok

This land has an area of 100m2 and has a building of 25.7m.

The construction stain that can be built is foreseen for 2+ one floor -1.
Both properties have ownership certificates.


Pagesa 150,000 Euro
Siperfaqa 0.10 Dynym (Ose 100 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi, Tirana, Albania
Lexime 373

Shitet Truall ne nje zone elitare , ne Bllok

Ky truall eshte me siperfaqe 100m2 dhe ka nje objekt 25.7m.

Njolla e ndertimit qe mund te ndertohet eshte parashikuar per 2+ nje kat -1.
Te dyja pasurite jane me certifikate pronesie.