Tirane, shes toke 1.000 m2 85.000 Euro (Sauk) Tirane

Truall ose Toke Data: 08/05/2020 10:31

85,000 Euro

  • Tirane, shes toke 1.000 m2 85.000 Euro (Sauk)
  • Tirane, shes toke 1.000 m2 85.000 Euro (Sauk)

Tirana, sell land 1.000 m 85.000 Euro (Sauk)

The land is positioned in the Sauk area in the year without going to Lapidarium, Ulysses. Land Information: Land Surface Area: 1000 m2 Documentation: With Hipotek. Dispose: Geographical preference can be multiple uses In this area we have a land area of cup to 5000 m2. To visit us please contact us!

Cel: +355 69 5610929


Pagesa 85,000 Euro
Siperfaqa 1.00 Dynym (Ose 1000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Sauk, Tirana, Albania
Lexime 4838

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Saukut te Vjeter, pa shkuar te Lapidari, te Ullishtet. Informacion mbi token: • Siperfaqja e tokes : 1000 m2 • Dokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: • Pozicion i favorshem gjeografik • Mundesi te shumta shfrytezimi • Ne kete zone disponojme dhe toka me siperfaqe te tjera deri ne 5000 m2. Per ta vizituar na kontaktoni!