Toke,Yrshek Tirane

Truall ose Toke Data: 08/12/2019 23:11

165,000 Euro

  • Toke,Yrshek

Land, Yrshek

The land is positioned in the area of cYrshekk, beside the road. Along with the land is also included a villa with a 2 storey structure. Property Information: • 1250 m2 land • Surface of the villa: 310 m2 construction .Documentation: With Mortgage. Possibility of renting apartments • Accessible street by the main road • Yard with decorative trees. • The villa is fully furnished and invested. To contact us please contact us!

0695762931


Pagesa 165,000 Euro
Siperfaqa 1.50 Dynym (Ose 1500 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Yrshek, Albania
Lexime 1704

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Yrshekut,buze rruge.Se bashku me token eshte e perfshire edhe nje vile me strukture 2 kateshe . Informacion mbi pronen : •1250 m2 truall • Siperfaqja e viles: 310 m2 ndertim .Dokumentacioni: Me Hipoteke. Mundesi nderrimi me apartamente •Buze rruge dhe e aksesueshme nga rruga kryesore •Oborr i mbjelle me peme dekorative. •Vila eshte totalisht e mobiluar dhe e investuar. Per ta vizituar na kontaktoni!