Tirane, shes toke 1.000 m2 40.000 Euro (Farke) Tirane

Truall ose Toke Data: 29/03/2020 19:09

40,000 Euro

  • Tirane, shes toke 1.000 m2 40.000 Euro (Farke)
  • Tirane, shes toke 1.000 m2 40.000 Euro (Farke)

Tirana, sell land 1.000 m² 40.000 Euro (Farka)

The land is positioned in the Farka area. Land Information: • Land Surface: 1000 m2 • Documentation: With Mortgage. It has: • Favorable geographic position • Road edge • Electricity, internet and potable water adjacent to the land • Extensive use opportunities as it is land for construction. To contact us please contact us!

Cel: +355 69 5610929


Pagesa 40,000 Euro
Siperfaqa 1.00 Dynym (Ose 1000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Farke e Madhe, Albania
Lexime 3166

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Farkes. Informacion mbi token : • Siperfaqja e tokes : 1000 m2 • Dokumentacioni: Me Hipoteke. Disponon: • Pozicion i favorshem gjeografik • Buze rruge • Elektricitet, internet dhe uje te pijshem ngjitur me token • Mundesi te shumta shfrytezimi pasi eshte toke per ndertim. Per ta vizituar na kontaktoni!