Bicycle 1000+ Bicikleta

 Online 2 lexues | 0 njoftime ne pritje

110 Euro Makina Bicikleta biciklet 26

biciklet 26 - Tirane

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Goma te reja disqe dopjodisk frena marshe te reja ne gjendjw tmir ...

110 Euro

Tirane
9,000 Leke Makina Bicikleta Shes biciklete

Shes biciklete - Tirane

21 Dhjetori, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Biciklete gjermane, 28' , me kondrapedal dhe frene. shitet per arsye mos perdorimi...

9,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete ne shitje

Biciklete ne shitje - Tirane

Rruga Budi, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Te gjitha pjeset e bicikletes jane te reja....

8,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta Okazion

Okazion - Tirane

Vizion Plus, Don Bosko | Tirane

B Shitet biciklete ne gjendje shume re mire 90 %e re e sapoardhur nga italia pedale alumini trrup inoxi cmimi 200 milek pak i diskutueshem nr cel wp 069798169...

20,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Makina Bicikleta shes biciklete

shes biciklete - Pogradec

Rruga Unaze Lagjja 5, Zone Periferike | Pogradec

B Ne gjendje te shkelqyer pune.......

5,000 Leke

Pogradec
250 Euro Makina Bicikleta SHES BICIKLETE

SHES BICIKLETE - Tirane

Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes biciklete...

250 Euro

Tirane
14,000 Leke Makina Bicikleta  Okazion Bicikleta Ideal 1cope

Okazion Bicikleta Ideal 1cope - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet 1 biciklet ideal mountainbike, e perdorura por ne gjendje shume te mire. trup 26. cmimi vetem 14 000 lek ...

14,000 Leke

Tirane
200 Dollar Makina Bicikleta Shitet bicikleta

Shitet bicikleta - Tirane

Rruga E Dibres, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shes biciklete matrix original...alumin ne gjendje perfekte per rruget e tiranes e let...goma te holla 28 shifeni ne foto cmimi 200$ nr tel 0698488535 ...

200 Dollar

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet galaxy

Biciklet galaxy - Tirane

Rruga Skenderbeu, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklet galaxy trance. ne gjendje shum te mire pune, shum pak e perdorur....

20,000 Leke

Tirane
300 Euro Makina Bicikleta Bicikleta 29

Bicikleta 29 - Tirane

Nena Tereze, Peja, Kodra e Diellit | Tirane

B Bicikleta rrota 29...

300 Euro

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete BMX  . shitet per arsye mosperdorimi . cmimi i tij eshte 7000 leke .

Biciklete BMX . shitet per arsye mosperdorimi . cmimi i tij eshte 700 - Tirane

Rruga Betim Muco, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Biciklete bmx ne gjendje te mire pune . shitet per arsye mosperdorimi . bicikleta eshte ne ngjyre gri ...

7,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta Okazion

Okazion - Tirane

Rruga E Kavajes Tek Mbikalimi I Ri Unazes Se Re, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes 2 bicikleta pothuajse te reja, cmimi:200 secila....

20,000 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Okazion biciklete nga Gjermania 250 euro

Okazion biciklete nga Gjermania 250 euro - Tirane

, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Okazion shitet biciklete gjermane per vajza. bicikleta bergmont ju ndihmon te shpetoni nga jeta e perditshme, qofte ne udhetimin tuaj te perditshem per ne pune apo ne nje turne te zgjeruar. bicikleta eshte dizajnuar ne menyre elegante prej alumini, me dizajn gjeometrik, duke optimizuar dinamiken dhe komoditetin dhe duke mundesuar nje pozicion te ulur te sportiv. konceptimi i kesaj biciklete te jep siguri dhe besueshmeri ne drejtimin e saj. trashesia e integruar, elegante dhe e holle e aluminit i jep bicikletes nje karakter mjaft strikt sportiv. cmimi 250 euro...

250 Euro

Tirane
2,500 Leke Makina Bicikleta Biciklete ne shitje

Biciklete ne shitje - Durres

Rruga Egnatia, Qender | Durres

B Shitet nje biciklete per femije e perdorur por ne gjendje te mire shitet 2500 lek per info kontaktoni 0694749688...

2,500 Leke

Durres
10,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete - Tirane

Rruga Odhise Grillo, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Biciklete sportive ngjyre e kuqe ne gjendje shume te mire. per me teper ju lutem kontaktoni ne nr e tel 0675265198....

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta Bicycle

Bicycle - Durres

Rruga Pavaresia, Durres, Albania, Qender | Durres

B Shitet bicikleta gjendje perfektte nr telefoni 0684725589...

10,000 Leke

Durres
8,000 Leke Makina Bicikleta Shesim nje biciklete  26-ce  moutenbike me palosje .Cmimi 8.000 lek.

Shesim nje biciklete 26-ce moutenbike me palosje .Cmimi 8.000 lek. - Tirane

Rruga 21, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shesim nje biciklete 26-ce moutenbike me palosje .cmimi 8.000 lek....

8,000 Leke

Tirane
42,000 Leke Makina Bicikleta  Nakamura catch 50 Intersport

Nakamura catch 50 Intersport - Tirane

Rrethrrotullimi I Saukut, Sauk | Tirane

B Shes nakamura catch 50 bike intersport (japonese), e pershtatshme per cdo lloj rruge ne qytet dhe neper male, me goma hibride dhe resistente per cdo lloj siperfaqe, disqe catch 50, aksi,kamanjol dhe cdo pjese orgjinale. biciklete shume e forte qe nuk vdes kurre.420 mije lek, i diskutueshem, kontakt: 069-3992142 ose whats upp. ...

42,000 Leke

Tirane
200 Euro Makina Bicikleta Shes per arsye mosperdorimi biciklete city 29

Shes per arsye mosperdorimi biciklete city 29 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes per arsye mosperdorimi biciklete city 29. cmimi i diskutueshem. per informacione kontaktoni ne whats up 0692136996

...

200 Euro

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta Shesim biciklete BMX

Shesim biciklete BMX - Tirane

Prane Spitalit Amerikan 3, Tjeter zone | Tirane

B Shesim biciklete ne gjendje shume te mire bmx, i ardhur nga amerika. kontakto ne nr tel: 0697332546. cmimi 10000 leke te reja i diskutueshem....

10,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete Ciklistesh

Biciklete Ciklistesh - Tirane

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shes biciklete ciklistesh ne gjendje te mire. vlera shitjes 17000lek i diskutueshem. cel 0692953323...

20,000 Leke

Tirane
130 Euro Makina Bicikleta SHIMANO Origjinale Mountainbike  26 inch Alumin,21 Speed3x7.

SHIMANO Origjinale Mountainbike 26 inch Alumin,21 Speed3x7. - Tirane

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ngjyra: gri metalizato okazion : shitet biciklet origjinale shimano 13kg alumin model 26 mountain 21 speed , 3x7 . bicikleta eshte ne gjendje pune. kontakt vetem ne facebook. linku i kontaktit msg . https://www.facebook.com/disar.dardi.9 ,mobile https://m.facebook.com/disar.dardi.9 ....

130 Euro

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta oBike

oBike - Tirane

Bulevardi Zogu I 1, Tirane, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Obike eshte sistemi i ndarjes se bicikletave pa stacionin e singaporit me operacione ne vende te ndryshme. bicikletat kane nje bllok bluetooth te integruar dhe prandaj mund te lihen kudo ne fund te nje udhetimi, jo vetem ne nje stacion dok. perdoruesit perdorin nje aplikacion smartphone per te gjetur dhe marre me qira bicikleta. ajo u nis ne singapor ne shkurt 2017 dhe qe atehere eshte shtrire ne 24 vende, duke perfshire tajvanin, korene, malajzine, australine, tajlanden, gjermanine, austrine, hollanden, belgjiken, italine, mbreterine e bashkuar, zvicren, francen dhe suedine....

250 Euro

Tirane
600 Euro Makina Bicikleta Specialized Comp 29 2017

Specialized Comp 29 2017 - Tirane

Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B C'do pjese origjinale te fabrikimimit. mund te kerkoni ne google specialized comp 29 per cdo parameter dhe pjese te saj. jan po ato qe ka nxjerr fabrika...

600 Euro

Tirane
400 Euro Makina Bicikleta Shitet MTB enduro 26

Shitet MTB enduro 26 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mountain bike , enduro 26" trup m. me diskofren me vaj mineral shimano. pjeset te gjitha origjinale shimano. kamanjol shimano deore xt. e perdorur , ne gjendje te mire. shitet ose nderrohet me nje biciklete tjeter mtb me trup l ose xl. arsyeja e shitjes ose nderrimit eshte vetem madhesia e bicikletes , me duhet nje me trup me te madh. ps: bicikleta nuk ka marke sepse ka qene e lyer kur e kam blere vete (nuk eshte e vjedhur , eshte lyer me deshire nga personi qe e kam blere me pare). ...

400 Euro

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet Gjermane

Biciklet Gjermane - Tirane

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ne gjendje shum te mire .e sapo ardhur nga gjermania.pak fare e perdorur me dinamo orgjinale per drite me marshe ...

20,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Makina Bicikleta Shitje

Shitje - Tirane

Rruga Sami Frasheri, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes nje biciklet moutenbike,esht ne gjendje te mire,me zgare mbrapa dhe me companjol....

4,000 Leke

Tirane
350 Euro Makina Bicikleta Biqiklete  KTM TOMBSTONES URBN SERIES

Biqiklete KTM TOMBSTONES URBN SERIES - Tirane

Sabri Preveza, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes biqikele ktm tombstones urbn series ne gjendje shum te mire , shum pak e perdurur...

350 Euro

Tirane
25,000 Leke Makina Bicikleta shes biciklet scott e sapo ardhur nga zvicera  25 mij lek te reja

shes biciklet scott e sapo ardhur nga zvicera 25 mij lek te reja - Tirane

21 Dhjetori , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Scott biciklet americane marca , shitet per mosperdorim , te interesuarit te kontaktojn ketu ...

25,000 Leke

Tirane
400,500 Euro Makina Bicikleta Shitet Velo KTM si e re !!!

Shitet Velo KTM si e re !!! - Tirane

Rruga E Durrsit, Laprake | Tirane

B Biciklet ktm made in austria...

400,500 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas