bicycle 

 Online 17 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini,pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete Mountain bike

Shitet biçiklete Mountain bike

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçiklete mountain bike 26 portative ne gjendje te shkëlqyer Çmimi 100 euro nr tel 0673622233...

100 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Bixciklet MTB

Bixciklet MTB

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Kap o ferten e veres biciklet mtb 26-çe me amortizator para; ne gjendje te perkryer; +parafangao para dhe mbrapa ; me 6 marshe ...

8,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Shesim biciklete femijesh

Shesim biciklete femijesh

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofrojme per shitje 2 bicikleta femijesh per moshen 4-8 vjec. ngjyrat e pershtatme per djem dhe vajza. bicikletat jane te perdorura dhe ne gjendje te mire. ...

7,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete.

Shitet Biciklete.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 8000 leke te reja...

8,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet MTB

Biciklet MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Biciklet mtb me 6- marshe ne super gjendje e ardhur nga gjermania :nr i rrotes 26-çe me kopertona pothuajse te rinj te interesuarit te na kontaktojn: 0693467783 ...

7,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete MTB

Shitet biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
149 Euro Makina Bicikleta Biciklete City Bike 26

Biciklete City Bike 26

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete city bike 26 e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire cmimi 149 euro...

149 Euro

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet biciklete ne gjendje shume te mire. 7x3 marshe,diskofrena para, pjese shimano cmimi 20.000 leke te reja...

20,000 Leke

Tirane
130 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 cmimi 130 euro...

130 Euro

Shkoder
5,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete.

Biciklete.

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete cmimi 5000 leke te reja...

5,000 Leke

Shkoder
5,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete cmimi 5000 leke te reja...

5,000 Leke

Shkoder
14,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete Nr 26

Biciklete Nr 26

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet biciklete nr 26ce me 7x3 marshe, diskofrena , amortizator dobio, pjese shimano etj. ne gjendje te pa perdorur me ngjyra te ndryshme. cmimi 14.000 leke te reja ...

14,000 Leke

Tirane
120 Euro Makina Bicikleta Super ofert

Super ofert

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Super ofert biçiklet 27mtb alumini pjes shimano goma te reja çmimi 120 euro. nr.0685650257...

120 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklet Nr 28

Biciklet Nr 28

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 cmimi 100 euro...

100 Euro

Shkoder
4,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete sportive

Biciklete sportive

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shesim nje biciklete moutenbike 24-ce ngjyre te zeze .te interesuarit te na kontaktojne...

4,000 Leke

Tirane
160 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 cmimi 160 euro...

160 Euro

Shkoder
100 Euro Makina Bicikleta Biciklet 26 me 4 marshe nr tel 0688590156

Biciklet 26 me 4 marshe nr tel 0688590156

Zone Periferike | Elbasan

B Shes biciklete 26 te perdorur me te gjitha pajisjet me amortizator te rinj para mbrapa me frena me susta para mbrapa e perdorur vetem ne rruge qyteti e sa po ardhur nga kosova me cmim te negociushem nr tel 0688590156 ...

100 Euro

Elbasan
5,500 Leke Makina Bicikleta Bicikleta me shumice

Bicikleta me shumice

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Biçikleta me shumice te madhesive te ndryshme; te perdorura dhe cilesore mos hezitoni te na tel;...

5,500 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)

B Shitet biciklete...

6,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta OKAZION! Shitet biçiklete 26

OKAZION! Shitet biçiklete 26

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ne gjendje shume te mire 10/10. me te gjitha sherbimet e bera (goma te reja, amortizator i ri,marshe te reja, frena te reja bashke me nofullat.) bicikleta shitet per arsye mosperdorimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr. 0695569609....

8,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet GW

Biciklet GW

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Biciklet me brire dhe amortizator. e pajisur me 6 - marshe: na kontakloni: 0693467783...

6,000 Leke

Tirane
80 Euro Makina Bicikleta shitet biciklete 26

shitet biciklete 26

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shitet biciklet 26 me te gjitha pjeset origjinale shimano bicikleta shitet per arsye mosperdorimi kush eshte i interesuar te kontaktoje ne numrin:0685933835...

80 Euro

Tirane
95 Euro Makina Bicikleta Biciklete ne shitje per arsye mos perdorimi ,urgjente

Biciklete ne shitje per arsye mos perdorimi ,urgjente

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Biciklete ne shitje per arsye mos perdorimi ,aksesore prsh drite para drite mbrapa kavo bicikleta esht me 7 marsha ...

95 Euro

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete SHIMANO MTB 29

Shitet biçiklete SHIMANO MTB 29

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Okazion biçiklete mtb 29 shimano alumini goma te reja amortizator discofrenat para- mbrapa Çmimi 150 euro nr.tel: 0696859459...

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim