aparat per petulla  183 njoftime

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

7,000 Leke Makina Bicikleta 10 SPEED

10 SPEED

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Biciklet per ju.phoenix.high-tech racer.'e shpejt ,e mbajtur dhe praktike.te interesuarit te na kontaktojne:0693467783...

7,000 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Biciklete Carrera T2000 MD 28

Biciklete Carrera T2000 MD 28

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet per arsyes mos perdorimi , bicikleta eshte funksionale ne gjendje te mire .cmimi i diskutueshem !...

250 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete Mountain bike

Shitet biçiklete Mountain bike

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçiklete mountain bike 26 portative ne gjendje te shkëlqyer Çmimi 100 euro nr tel 0673622233...

100 Euro

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shitet biciklete femerore model 26...

6,000 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta kerkoj biciklet te mir deri 250 mijlek

kerkoj biciklet te mir deri 250 mijlek

Vore | Tirane (16.01 Km nga qendra)

B Vetem ne whatsapp ju lutem 0699380136...

250 Euro

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Shiten 2 biçikleta

Shiten 2 biçikleta

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten 2 biçikleta, njera e madhe dhe tjera e vogël. me pjese shimano ne gjendje shume te mire. cmimi 150 euro nr tel 0692152070 ...

150 Euro

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta biciklet

biciklet

Qender | Fier

B Shitet biciklet 26 me frena me marrsha ngjyra pan e hapur per me shum na kontaktoni ne what sapp.flm...

10,000 Leke

Fier
7,000 Leke Makina Bicikleta Shes biçikletë

Shes biçikletë

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Biçikleta është në gjendje shumë të mirë, e përdorur jo shumë. ...

7,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta Shitet bicikleta 200 mije lek

Shitet bicikleta 200 mije lek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet bicikleta 200 mije lek ne super gjendje. e perdorur vetem nje muaj. e gatshme per cdo lloj prove. vetem sms pasi jam ne pune e su pergjigjem dot telefonatave....

20,000 Leke

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete SHIMANO MTB 29

Shitet biçiklete SHIMANO MTB 29

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Okazion biçiklete mtb 29 shimano alumini goma te reja amortizator discofrenat para- mbrapa Çmimi 150 euro nr.tel: 0696859459...

150 Euro

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Okazion biçiklete 28 alumini SHIMANO

Okazion biçiklete 28 alumini SHIMANO

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Okazion biçiklete mtb 29 shimano alumini goma te reja amortizator discofrenat para- mbrapa Çmimi 150 euro nr.tel: 0696859459...

150 Euro

Tirane
300 Euro Makina Bicikleta GT 29

GT 29

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Gt karakoram 29 3x9 ne gjendje perfekte.cmimi eshte i padiskutushem....

300 Euro

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete oshilon

Shitet biçiklete oshilon

Zone Periferike | Durres

B Shitet biçiklete oshilon Çmimi 150 euro nr.tel 0694413142...

150 Euro

Durres
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete kursi

Biciklete kursi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Oferte per ju "huffy 105 speed".bicikleta esht e perdorur por ne gjendje te mire.per me shume info na kontakoni ne 0693467783;0698555498...

7,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete sportive

Biciklete sportive

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shesim nje biciklete moutenbike 24-ce ngjyre te zeze .te interesuarit te na kontaktojne...

4,000 Leke

Tirane
42,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biçiklete MTB 29

Shitet biçiklete MTB 29

Qender | Fier

B Shitet biçiklete mtb 29 alumini pa asnjë gërvishtje madhësia large l discofrenat oil mineral tektro pjeset sram x4 8 libra x3 pjata 24 marshe rrota madhësi 29 kapertonat 29 amortizator i rrotes para suntour çmimi 42000 leke te reja nr.tel 0698950444...

42,000 Leke

Fier
1,300 Euro Makina Bicikleta Biçikleta Sportive

Biçikleta Sportive

Kamez/Paskuqan | Tirane (4.58 Km nga qendra)

B Shiten 2 biçikleta sportive. njera e re ndersa e dyta shume pak e perdorur Çmimet perkatesisht e para 800 euro ndersa e dyta 600 euro...

1,300 Euro

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklet

Shitet Biciklet

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.42 Km nga qendra)

B Eshte super biciklet ka 2 amortizator marka:bimix goma:26 eshte per rruge te keqija...

5,500 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Bicillete sportive

Bicillete sportive

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Biçiklet ne shitje 27-çe ,e perdorur**free spirit**,e lehte ne perdorim, e rehatshme.brenda çmimit perfshihen edhe disa aksesore ....

6,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitje online

Shitje online

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shesim nje biçiklete 28-ce te perdorur "free spirit"....

6,000 Leke

Tirane
8,900 Leke Makina Bicikleta shes biciklete Citybike 8.900 Leke

shes biciklete Citybike 8.900 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.32 Km nga qendra)

B Shes citybike biciklete sviceriane origjinale 28-teshe ,eshte ne gjendje shume te mire,ecen shume lehteshem,dhe fantastike per ne qytet.eshte me marshe,me goma te holla. shitet per mos perdorim. cmimi 8900 lek dhe mund te diskutohet pak. ...

8,900 Leke

Tirane
3,300 Leke Makina Bicikleta bmx

bmx

Uji i ftojte | Vlore

B E perdorur3dit bmx ...

3,300 Leke

Vlore
18,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Shitet biciklete e re 26 adidas e re 18000 leke 0688679186 watssup cont......

18,000 Leke

Tirane
9,500 Leke Makina Bicikleta Shes mountain bike 26'

Shes mountain bike 26'

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Shes bicikleten mountain bike 26' 3+6 marsha e pershtatshme per cdo lloj terreni. cmimi eshte teper i ulet ne krahasim me vleren e saj kjo per arsye mosperdorimi . ...

9,500 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitje biciklete e llojit Vista te interesuarit te na kontaktojne ne 0693678710

Shitje biciklete e llojit Vista te interesuarit te na kontaktojne ne 0

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Shesim nje biciklet kursi vista esquare bicikleta eshte e ardhur nga usa....

6,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas