bi iklet 20 per femi 9 vje  

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

200 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete sharptail bulls 26

Shitet biciklete sharptail bulls 26

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire shume pak e perdorur. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi i padiskutueshem. ...

200 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete MTB

Shitet biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete Nr 26 Xl

Shitet Biciklete Nr 26 Xl

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete btw in nr 26 xl cmimi 250 euro...

250 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet Biçikletë MTB 27

Shitet Biçikletë MTB 27

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçikletë mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja amortizator diskofren para mbrapa Çmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Shesim biciklete femijesh

Shesim biciklete femijesh

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofrojme per shitje 2 bicikleta femijesh per moshen 4-8 vjec. ngjyrat e pershtatme per djem dhe vajza. bicikletat jane te perdorura dhe ne gjendje te mire. ...

7,000 Leke

Tirane
130 Euro Makina Bicikleta Biciklete.

Biciklete.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete cmimi 130 euro...

130 Euro

Tirane
5,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 5000 leke te reja...

5,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta 💥 Biçiklete ne Shitje 💥

💥 Biçiklete ne Shitje 💥

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Biciklete per perdorim ne kushte shtepie. tregon kohen, shpejtesine, distancen dhe kalorite.gjendja shume e mire....

100 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini,pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete Mountain bike

Shitet biçiklete Mountain bike

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçiklete mountain bike 26 portative ne gjendje te shkëlqyer Çmimi 100 euro nr tel 0673622233...

100 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Bixciklet MTB

Bixciklet MTB

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Kap o ferten e veres biciklet mtb 26-çe me amortizator para; ne gjendje te perkryer; +parafangao para dhe mbrapa ; me 6 marshe ...

8,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete.

Shitet Biciklete.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 8000 leke te reja...

8,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet MTB

Biciklet MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Biciklet mtb me 6- marshe ne super gjendje e ardhur nga gjermania :nr i rrotes 26-çe me kopertona pothuajse te rinj te interesuarit te na kontaktojn: 0693467783 ...

7,000 Leke

Tirane
149 Euro Makina Bicikleta Biciklete City Bike 26

Biciklete City Bike 26

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete city bike 26 e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire cmimi 149 euro...

149 Euro

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet biciklete ne gjendje shume te mire. 7x3 marshe,diskofrena para, pjese shimano cmimi 20.000 leke te reja...

20,000 Leke

Tirane
130 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 cmimi 130 euro...

130 Euro

Shkoder
5,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete.

Biciklete.

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete cmimi 5000 leke te reja...

5,000 Leke

Shkoder
5,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete cmimi 5000 leke te reja...

5,000 Leke

Shkoder
14,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete Nr 26

Biciklete Nr 26

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet biciklete nr 26ce me 7x3 marshe, diskofrena , amortizator dobio, pjese shimano etj. ne gjendje te pa perdorur me ngjyra te ndryshme. cmimi 14.000 leke te reja ...

14,000 Leke

Tirane
120 Euro Makina Bicikleta Super ofert

Super ofert

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Super ofert biçiklet 27mtb alumini pjes shimano goma te reja çmimi 120 euro. nr.0685650257...

120 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklet Nr 28

Biciklet Nr 28

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 cmimi 100 euro...

100 Euro

Shkoder
4,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete sportive

Biciklete sportive

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shesim nje biciklete moutenbike 24-ce ngjyre te zeze .te interesuarit te na kontaktojne...

4,000 Leke

Tirane
160 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 cmimi 160 euro...

160 Euro

Shkoder
100 Euro Makina Bicikleta Biciklet 26 me 4 marshe nr tel 0688590156

Biciklet 26 me 4 marshe nr tel 0688590156

Zone Periferike | Elbasan

B Shes biciklete 26 te perdorur me te gjitha pajisjet me amortizator te rinj para mbrapa me frena me susta para mbrapa e perdorur vetem ne rruge qyteti e sa po ardhur nga kosova me cmim te negociushem nr tel 0688590156 ...

100 Euro

Elbasan
5,500 Leke Makina Bicikleta Bicikleta me shumice

Bicikleta me shumice

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Biçikleta me shumice te madhesive te ndryshme; te perdorura dhe cilesore mos hezitoni te na tel;...

5,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim