bicikleta 28 gjermane merrjep al 

 Online 2 lexues | 0 njoftime ne pritje

6,000 Leke Makina Bicikleta BIKE BACHINI

BIKE BACHINI

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B okazion !!!! biciklet e fort e mbajtur;e pershtatshme per pune ;me parafango te nikeluara ; me marshe qe nderrohen lehtesisht ;(made in italy) ju ftojm te na telefononi:...

6,000 Leke

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Biciklete w

Biciklete w

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini cmimi 150 euro...

150 Euro

Shkoder
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)

B Shitet biciklete...

6,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete cmimi 7000 leke te reja...

7,000 Leke

Tirane
8,500 Leke Makina Bicikleta CORSA NOVARA

CORSA NOVARA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Novara corsa (((((..... biciklet me goma te holla ;e leht ne ecje dhe teper praktike;kopertona dhe komardare akull te reja pjese:joy -tec(leva qe ul dhe ngre tubin e shales) nofulla ::-shimano....

8,500 Leke

Tirane
9,000 Leke Makina Bicikleta MARIN BIKE

MARIN BIKE

Don Bosko | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Super biciklet me marshe dhe kapertona akull te rinj; e shpejt;trup alumini +marshe shimano dhe zgare origjinale; bicikleta esht shum e shpejt me nje cmim mjaft te arsyeshem...

9,000 Leke

Tirane
200 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete sharptail bulls 26

Shitet biciklete sharptail bulls 26

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire shume pak e perdorur. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi i padiskutueshem. ...

200 Euro

Tirane
120 Euro Makina Bicikleta Biciklet e markes ideal

Biciklet e markes ideal

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ideal bike...

120 Euro

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Professional bike

Professional bike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Profesional bike vjen tani me nje çmim te arsyeshem ; dopio disk companjol dhe sistem frenimi shimano;na kontaktoni:...

7,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Makina Bicikleta Biçiklet 28-će

Biçiklet 28-će

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Biciklet 28-ce ;made in germany; e kompletuar me zgare dhe parafango; +mbules zinxhiri;marshe qe nderrohen lehtesisht; nr. tel::::...

6,500 Leke

Tirane
7,500 Leke Makina Bicikleta OUTDOOR -BIKE

OUTDOOR -BIKE

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Biciklet 26-ce trup mesatar,e paster e bukur dhe teper e shpejte;e pajisur me marshe me leve ;kopertona pothuajse te rinj;pjat shimano dhe shale akull te re; nr. telefoni::::;; ...

7,500 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete MTB

Shitet biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
14,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet biciklete nr 26ce me 7x3 marshe, diskofrena , amortizator dobio, pjese shimano etj. ne gjendje te pa perdorur me ngjyra te ndryshme. cmimi 14.000 leke te reja ...

14,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete e perthyeshme

Biciklete e perthyeshme

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.68 Km nga qendra)

B Shes biciklete te perthyeshme ne kushte shume te mira dhe shume pak e perodrur. shitet bashke me kycin prej hekuri...

10,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta OKAZION! Shitet biçiklete 26

OKAZION! Shitet biçiklete 26

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ne gjendje shume te mire 10/10. me te gjitha sherbimet e bera (goma te reja, amortizator i ri,marshe te reja, frena te reja bashke me nofullat.) bicikleta shitet per arsye mosperdorimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr. 0695569609....

8,000 Leke

Tirane
7,500 Leke Makina Bicikleta AKAPULCO BIKE

AKAPULCO BIKE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.97 Km nga qendra)

B Acapulco bike ; super bike ;super cilesi; super komode; me ngjyre te pacenuar ,e pershtatshme per cdo lloj tereni ;timon te manovrushem ,full shimano,shale e rehatshme ; nr. telefoni (((((:::...

7,500 Leke

Tirane
8,500 Leke Makina Bicikleta TECHNO BIKE

TECHNO BIKE

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Biciklet 26-ce me zgare dhe parafango; super e kompletuar, super cilesore; me marshe dhe pjes shimano ; na kontaktoni;...

8,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta 26-çe Mtb bTwin

26-çe Mtb bTwin

Brryli | Tirane

B Biciklet 26-mtb ::::-btwin super cilesore dhe super orgjinale; shale e rehatshme ,kompanjol shimano dhe frena te sigurta ; na kontaktoni: ...

10,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta MTB

MTB

Don Bosko | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Western bike; 26-mtb full shimano ; copertona akull te rinj ; pergjigjemi brenda dhe jasht tirane na telefononi:...

8,000 Leke

Tirane
300 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 29 alumini cmimi 300 euro...

300 Euro

Shkoder
210 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete 28 alumini e ardhur nga gjermania cmimi 210 euro...

210 Euro

Shkoder
7,000 Euro Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini cmimi 7000 leke te reja...

7,000 Euro

Shkoder
7,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Bicikleta 26

Shitet Bicikleta 26

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)

B Shitet bicikleta 26 7000 leke...

7,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Makina Bicikleta Soocter 49 cc 4t

Soocter 49 cc 4t

Brryli | Tirane

B Shitet motorri ne gjendje shum te mire , ekonomik dhe shum i fuqishem . motorri ne tiron audi bmw golf pollo opel seat tauran mercedes tfsi tfsi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8....

35,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet bicikleta

Shitet bicikleta

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Bicikleta ka trup alumini dhe eshte shume e lehte. eshte prodhuar ne zvicer dhe eshte shume cilesore. marrshet i nderron shpejt. hyn ne kategorine e bicikletave sportive. eshte e pajisur me amortizator perpara. disqet jane ngjyre gold dhe dizanji shume i bukur. shitet per arsye mosperdorimi per 80...

8,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim