bicikleta bmx pr te shitur 

 Online 10 lexues | 1 njoftime ne pritje

4,000 Leke Bicikleta Bicikleta per femije 4 deri 7 vjec

Bicikleta per femije 4 deri 7 vjec

Vasil Shanto | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Shitet per mos perdorim bicikleta e perdorur shum pak, ne gjendje perfekte....

4,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Bicikleta Shitet biciklete 26

Shitet biciklete 26

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)

B Biciklete 26 ne gjendje te mire ...

7,000 Leke

Tirane
110 Euro Bicikleta Shitet MTB

Shitet MTB

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet biciklet 🚵‍♂️ gjermane nr 26. 7 x 3 marrshe, trupi full alumin pjeset shimano ne gjendje super te mir cmimi 130 mij lek info whatsapp ...

110 Euro

Tirane
100 Euro Bicikleta Shes biciklete ose e ndrroj

Shes biciklete ose e ndrroj

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Shes biciklete cdo gje funksionale pak i diskutueshem marrshe shimano origjinale cdo pjese qe ka e ka origjinale sic ka ardhur nga greqia shitet per arsye mos perdorimi...

100 Euro

Tirane
100 Leke Bicikleta Bicikleta te perdorura 24,26,28

Bicikleta te perdorura 24,26,28

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Bicikleta te perdorura 24,26,28 per burra,gra dhe femij te ardhura nga gjermania ne gjendje te mire cmimi i diskutushem....

100 Leke

Tirane
120,000 Leke Bicikleta Sccot BIKE

Sccot BIKE

Brryli | Tirane

B Super okazion sccot american >>me trup alumini; me nje Çmim fantastik ;te pabesueshem》》《《 ~pjes shimano 'ngjyre e pacenuar dhe kosh uji (brenda cmimit pershihen aksesore; me shum info wats up ose viber:: transporti falas...

120,000 Leke

Tirane
330 Euro Bicikleta Biciklete Cube 29

Biciklete Cube 29

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete cube 29 pjese shimano, amortizator me bllokim ne timon. cmimi 330 euro ...

330 Euro

Tirane
5,000 Leke Bicikleta Shes biciklete

Shes biciklete

Qender | Durres

B Biciklete 28.tel 0686426967...

5,000 Leke

Durres
9,000 Leke Bicikleta MTB 😱

MTB 😱

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Super bike super cilesi mtb-26-ce -eupopiane: marshe shimano ::: 7×3:::))))kosh uji:::((( parafango e mbrapme:: wats up ose viber:::...

9,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Bicikleta Biciklete Bulls sharptail 29'

Biciklete Bulls sharptail 29'

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Biciklete bulls sharptail 29 ', pjese shimano alivio 8s, frena alkol, amortizimi srsuntour me bllokim, aksesore styx, marshe 3x8 ...

43,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Bicikleta Bicikleta per femije 4 deri 7 vjec

Bicikleta per femije 4 deri 7 vjec

Vasil Shanto | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Shitet per mos perdorim bicikleta e perdorur shum pak, ne gjendje perfekte....

4,000 Leke

Tirane
100 Euro Bicikleta Biciklete

Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb nr 27 alumini, pjese shimano, amortizator, goma te reja, diskofrena para-mbrapa etj. cmimi 100 euro i padiskutueshem. per me shum informacion na kontaktoni ! ...

100 Euro

Tirane
12,000 Leke Bicikleta Biciklet gjermane

Biciklet gjermane

Brryli | Tirane

B Mountain bike ♧♧action♧♧♧ biciklet e sapoardhur nga gjermania; e shpejt, e fort dhe mjaft e mbajtur: te gjitha pjeset shimano; e pacenuar ne ngjyre:marshe 7×3 :jua sjellim aty ku ju ndodheni: wats up ose viber:...

12,000 Leke

Tirane
80 Euro Bicikleta Biciklet per pune

Biciklet per pune

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Ofert biciklet pune e ardhur nga gjermania; e pajisur me zgare dhe parafango: shum e fort dhe ne gjendje mjaft te mire; transporti falas: info wats up ose viber...

80 Euro

Tirane
10,000 Leke Bicikleta Wefa bike

Wefa bike

Don Bosko | Tirane

B Wefa bike biciklet ne gjendje te jashtezakonshme me zgar parafango dhe companjol e fort praktike dhe ne gjendje shum te mire pune jemi te disponueshem ne cdo moment na kontaktoni wats up ose viber...

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Bicikleta Biciklete per femije

Biciklete per femije

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete per femije nr 20 ne gjendje shume te mire e ardhur nga gjermania cmimi 5000 leke...

5,000 Leke

Shkoder
140 Leke Bicikleta Shitet Biciklet Orginale (meshkuj / Femra) Okazion

Shitet Biciklet Orginale (meshkuj / Femra) Okazion

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shitet biciklet (meshkuj/ femra ) okazion ne gjendje shume te mire + orginale cdo pjese....

140 Leke

Tirane
9,000 Leke Bicikleta Biciklet 24-ce

Biciklet 24-ce

Zone Periferike | Tirane

B Super ofert biciklet 24-ce ; e pershttshme per te gjitha moshat e pajisur me brire $$ e leht pupel me trup alumini: jua sjellim aty ku ju ndodheni ; transporti falas: per me shum info kontaktoni:...

9,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Bicikleta Biciklet PUNE PROFESIONALE

Biciklet PUNE PROFESIONALE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Biciklet pune profesionale: challenge bike:: e kompletuar me xgare dhe parafango 26-ce full shimano porosia ju vjen brenda dites """ jua sjellim aty ki ju ndodheni:;: me teper info wats up ose viber::...

10,000 Leke

Tirane
8,500 Leke Bicikleta California

California

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Oferte biciklet pune... cmimi:i arsyeshem lloji :mtb 26-ce california bike:...

8,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim