bicikleta me 4 rrota 

 Online 31 lexues | 1 njoftime ne pritje

20,000 Leke Makina Bicikleta Shitet gjendja e re

Shitet gjendja e re

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet biciklet e re amortizim para mbrapa disk frena 200 mij lek info whats app...

20,000 Leke

Tirane
120 Euro Makina Bicikleta Shiten bickleta te ndryshme

Shiten bickleta te ndryshme

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shiten bicikletat per m shum info e cmimeve na shkruani ne whatsapp...

120 Euro

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)

B Shitet biciklete...

6,000 Leke

Tirane
50 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Brryli | Tirane

B Shitete biciklete ne gjendje si e re....

50 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete totem nr 28 e ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mire. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
130,000 Leke Makina Bicikleta Biqiklet Panther

Biqiklet Panther

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biqikleta panther e ardhur nga gjermania,28 me marsha,teper e shpejt.qmimi 130 mij i diskutueshem...

130,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklet 26

Shitet biciklet 26

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ne gjendje t.mir 0676993767...

8,000 Leke

Tirane
7,500 Leke Makina Bicikleta LOWE bicycle

LOWE bicycle

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Lowe bicycle; biciklet e kompletuar e pajisur me zgare dhe parafango ; e lehte ne ecje dhe e pajisur me kambio; na shkruani ne wats up ose viber:...

7,500 Leke

Tirane
50 Euro Makina Bicikleta BMX

BMX

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Bmx goma 20" shitet ne gjendje shume te mire cmimi 50 mije leke...

50 Euro

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Shitet me frena alkol

Shitet me frena alkol

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shitet masa>26 me 9 x 3 marrshe frena alkol gjendje super cmimi 180 mij lek info whatsapp ...

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim