bicikleta ne sarande 

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

125 Euro Makina Bicikleta Shitet BICIKLETA

Shitet BICIKLETA

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Mountain bike gt ...

125 Euro

Tirane
15,000 Leke Makina Bicikleta Shes urgjent

Shes urgjent

Qender | Durres

B Shes motorr piago 49 motorri eshte ne gjendje te mire pune ...

15,000 Leke

Durres
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete.

Shitet Biciklete.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 8000 leke te reja...

8,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Makina Bicikleta Shitet per arsye mos perdorimi

Shitet per arsye mos perdorimi

Laprake | Tirane

B Me konktatoni ne wats ap ose viber ne gjendje shum tmire i sapoardhur nga italia cmimi 130 mije leke ...

13,000 Leke

Tirane
200 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete sharptail bulls 26

Shitet biciklete sharptail bulls 26

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire shume pak e perdorur. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi i padiskutueshem. ...

200 Euro

Tirane
5,000 Leke Makina Bicikleta Bixciklet me zgare

Bixciklet me zgare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B [img][/img]shesim nje biciklet pune me zgar dhe parafango bicikleta eshte me nr. rrote 26-ce na kontaktoni ne wats up ose viber...

5,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet me brire

Biciklet me brire

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Biciklet me brire 24-çe dhe amortizator e pershtatshme per moshat + 9vjec ; me marshe dhe me zile na kontaktoni ne wats up ose viber ose nr. e shkruajtur me posht ju falemnderit....

7,000 Leke

Tirane
220 Euro Makina Bicikleta Shitet Bicikleta

Shitet Bicikleta

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini nr 28 cmimi 220 euro...

220 Euro

Shkoder
300 Euro Makina Bicikleta Shitet ose nderohet

Shitet ose nderohet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet ose nderrohet me motorr cmimi 300 euro...

300 Euro

Tirane
200 Euro Makina Bicikleta Biciklete Nr.28

Biciklete Nr.28

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete nr 28 e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire cmimi 200 euro ...

200 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete MTB

Shitet biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Bciklet MTB

Bciklet MTB

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Biciklet 26-çe me parafango te kromuara ngjyre e kuqe;shimano 18 speed ; gjithashtu biçikleta esht e pjisur edhe me zgare ne gjendje mjaft te mire na kontaktoni ne wats up ose viber...

8,000 Leke

Tirane
230 Euro Makina Bicikleta Biciklete 26

Biciklete 26

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 26 cmimi 230 euro...

230 Euro

Shkoder
250 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete Nr 26 Xl

Shitet Biciklete Nr 26 Xl

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete btw in nr 26 xl cmimi 250 euro...

250 Euro

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Bicikleta me shumice

Bicikleta me shumice

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Biçikleta me shumice te madhesive te ndryshme; te perdorura dhe cilesore mos hezitoni te na tel;...

5,500 Leke

Tirane
99 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet biciklete ne gjendje shume te mire cmimi 99 euro...

99 Euro

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Biciklet me marshe

Biciklet me marshe

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Oferte per ju ...shesim nje biçiklet ne gjendje shum te mire :Çmimi :nuk kemi per ta besuar.ju lusim te na kontaktoni: 0693467783....

5,500 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet bicikleta

Shitet bicikleta

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet biciklete, modeli adidas, pak e perdorur, cmimi i diskutueshem...

100 Euro

Tirane
13,000 Leke Makina Bicikleta biciklete

biciklete

Zone Periferike | Durres

B Trup alumini e lehte eshte ne gjendje te mire amortizator para dhe mbrapa....

13,000 Leke

Durres
10,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete Nr 24

Shitet Biciklete Nr 24

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete nr 24 e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire cmimi 10.000 leke te reja...

10,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Bixciklet MTB

Bixciklet MTB

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Biciklete 26-çe ze 20:(mtb me 7-marshe; ne gjendje mjaft te mire shum pak e perdorur por mjaft e mbajtur,e pajisur gjithashtu edhe me brire ; nr . telefoni: ...

8,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Classic Bike

Classic Bike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Biciklet bardhe me super start; e shpejt, praktike me korniz alumini oferta esht e limituar na kontaktoni: 0693467783...

7,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Makina Bicikleta BICIKLETE GENESIS 26'

BICIKLETE GENESIS 26'

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Biciklete genesis 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapme me 7 marshe, goma e perparme me frena disk ...

18,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete 28

Biciklete 28

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete nr 28 pjese shimano cmimi 10.000 leke te reja ...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta Bixciklet MTB

Bixciklet MTB

Don Bosko | Tirane

B Biciklet e sapoardhur nga gjermania; me 7-marshe full suspension wheeler model i ri ; shala dhe gomat jan te çmontueshme;mund ta marresh edhe ne plazh ....

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim