bicikleta per fmije 4 vjeq 

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

24,000 Leke Bicikleta SCOTT BIKE MTB

SCOTT BIKE MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete scott e re. pjese origjinale shimano ...

24,000 Leke

Tirane
85 Euro Bicikleta Shitet Bicikilet

Shitet Bicikilet

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet biciklet nr 24 ce 7 marrshe gjendje shum e mir cmimi 110 mij lek info whatsapp ...

85 Euro

Tirane
150 Euro Bicikleta Shitet City Bike

Shitet City Bike

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet biciklet 🚵‍♀️ gjermane   28-ce city bike  pothuajse e re shum pak e perdorur,    8 x 3 marrshe  dritat funksionale  para mbrapa me dinamo pjeset shimano ne   gjendje  shum te mir   cmimi 180 mij lek  info whatsapp...

150 Euro

Tirane
150 Euro Bicikleta Shitet Mtb 26

Shitet Mtb 26

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet 🚵‍♂️ biciklet 26ce, -prodhim gjermane 7 x 3 marrshe trupi full alumin pjeset shimano ne gjendje shum te mir cmimi 180 mij lek info whatsapp...

150 Euro

Tirane
13,000 Leke Bicikleta Mtb🖒

Mtb🖒

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Biciklet 26'e ardhur nga gjermania;e perdorur shum pak ,esht akull e re: shum e mbledhur me marshe shimanodhe cdo gje origjinale e kompletuar me parafango: wats up ose viber:::...

13,000 Leke

Tirane
120,000 Leke Bicikleta Sccot BIKE

Sccot BIKE

Brryli | Tirane

B Super okazion sccot american >>me trup alumini; me nje Çmim fantastik ;te pabesueshem》》《《 ~pjes shimano 'ngjyre e pacenuar dhe kosh uji (brenda cmimit pershihen aksesore; me shum info wats up ose viber:: transporti falas...

120,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Bicikleta Classic bike

Classic bike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Biciklet 26-ce me zgar dhe parafango ; gjendja shum e mire e pacenuar ne boje ; pjeset :shimano ::18 speed outdoor bicycle...

10,000 Leke

Tirane
9,500 Leke Bicikleta Shimano bice

Shimano bice

Don Bosko | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Shimano bicycle::::((((( 26-çe mtb amrtizator -para-dhe ne mes:: shale dhe timon i rehatshem info wats up ose viber....!!!!...

9,500 Leke

Tirane
95 Leke Bicikleta Bice sport

Bice sport

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Mtb 26-ce marshe shimano7×3; full suspension;wats up ose viber:(...

95 Leke

Tirane
160 Euro Bicikleta Shitet .

Shitet .

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet biciklet 🚵‍♀️ gjermane 🚴‍♂️ 28-ce - city bike, pothuajse e re shum pak e perdorur, 7 x 3 marrshe amortizim para + mbrapa ne tubi stolit. pjeset shimano ne gjendje shum te mir cmimi 190 mij lek info whatsapp...

160 Euro

Tirane
10,000 Leke Bicikleta Bicikleta MTB

Bicikleta MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Biciklet me ofertee sapo ardhur nga gjermania; marshe 7×3: kopertona dhe shale e re; +mbajtse uji info wats up ose viber:...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Bicikleta Mtb from Germany

Mtb from Germany

Don Bosko | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Super bice from germany::: marshe shimano 7×3: goma te reja+kosh uji:: garanci e perfshire ne cmim : info wats up ose viber::...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Bicikleta MTB 2 FROM ENGLAND---

MTB 2 FROM ENGLAND---

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Mtb (made in england): biciklet mtb 7×3: marshe:shimano::: paradango -para dhe mbrapa:: wats up ose viber:: jua sjellim aty ku ju ndodheni:::...

10,000 Leke

Tirane
9,500 Leke Bicikleta ALEX BICYCLE

ALEX BICYCLE

Don Bosko | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Ofert !!!!alex bicycle aeizona( made in u.s.a) mtb 26-ce marshe shimano 7×3: qaf egzagonale dhe shal e rehatshme: info wats up ose viber: ...

9,500 Leke

Tirane
7,500 Leke Bicikleta Biciklet 24-ce

Biciklet 24-ce

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.46 Km nga qendra)

B Biciklet 24-ce e kompletuar me zgare dhe parafango; marshe shimano 7×3: info wats up ose viber; na kontaktoni:...

7,500 Leke

Tirane
9,500 Leke Bicikleta MTB SHIMANO

MTB SHIMANO

Brryli | Tirane

B Mtb shimano 26-Çe.... ((((okazion marshe☆7×3... ((( goma te mbajtura dhe shale e re: info :wats up ose viber: transporti falas...

9,500 Leke

Tirane
160 Euro Bicikleta Biciklete me bateri

Biciklete me bateri

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 me bateri pa karikues cmimi 160 euro...

160 Euro

Shkoder
35,000 Leke Bicikleta Bicikleta te perdorura 24,26,28

Bicikleta te perdorura 24,26,28

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Bicikleta te perdorura 24,26,28 per burra,gra dhe femij te ardhura nga gjermania ne gjendje te mire cmimi 150 deri 350 mije leke i diskutushem....

35,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Bicikleta Biçikletë Mountain e perdurës në gjendje shumë të mirë

Biçikletë Mountain e perdurës në gjendje shumë të mirë

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Biçikletë mountain e perdurës në gjendje shumë të mirë për shitje në tiranë. zinxhiri përfshihet. thirrje: +355693461745 whatsapp: +919930096798 second hand mountain bike in very good condition for sell in tirana. locker included. calls: +355693461745 whatsapp: +919930096798 ...

9,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Bicikleta Biçikletë e dorës së dytë në gjendje shumë të mirë

Biçikletë e dorës së dytë në gjendje shumë të mirë

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Biçikletë e perdurës së dytë gjermane rixe oversport 200 në gjendje shumë të mirë për shitje në tiranë. zinxhiri përfshihet. thirrje: +355 69 346 1745 whatsapp: +919930096798 second-hand german rixe oversport 200 bike in very good condition for sell in tirana. 9000 lek. locker in...

9,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim