bicikleta te pa perdorura 

 Online 6 lexues | 3 njoftime ne pritje

15,000 Leke Makina Bicikleta Shes urgjent

Shes urgjent

Qender | Durres

B Shes motorr piago 49 motorri eshte ne gjendje te mire pune ...

15,000 Leke

Durres
35,000 Leke Makina Bicikleta Soocter 49 cc 4t

Soocter 49 cc 4t

Brryli | Tirane

B Shitet motorri ne gjendje shum te mire , ekonomik dhe shum i fuqishem . motorri ne tiron audi bmw golf pollo opel seat tauran mercedes tfsi tfsi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8....

35,000 Leke

Tirane
40 Euro Makina Bicikleta Biciklet perfekte Nga gjilani jam 049188742

Biciklet perfekte Nga gjilani jam 049188742

Laprake | Tirane

B Biciklet bmw ...

40 Euro

Tirane
4,500 Leke Makina Bicikleta Biciklet praktike

Biciklet praktike

Tjeter zone | Tirane

B Shesim nje biciklet praktike dhe te lehte per me teper...

4,500 Leke

Tirane
140 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 26 alumini cmimi 140 euro...

140 Euro

Shkoder
140 Euro Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini cmimi 140 euro...

140 Euro

Shkoder
270 Euro Makina Bicikleta -Biciklete

-Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini cmimi 270 euro...

270 Euro

Shkoder
10,000 Leke Makina Bicikleta Shes Biciklete

Shes Biciklete

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Biciklete mountain bike 26...

10,000 Leke

Tirane
160 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini cmimi 160 euro...

160 Euro

Shkoder
10,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet 26

Biciklet 26

Laprake | Tirane

B Biciklet 26 gjendje sh e mire shitet per arsye mos perdorimi...

10,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklete.

Biciklete.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini, pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa etj cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
9,500 Leke Makina Bicikleta Biciklete shum pake e perdorur

Biciklete shum pake e perdorur

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Biciklete e kuqe me diskofrene......

9,500 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet bicikleta

Shitet bicikleta

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Bicikleta ka trup alumini dhe eshte shume e lehte. eshte prodhuar ne zvicer dhe eshte shume cilesore. marrshet i nderron shpejt. hyn ne kategorine e bicikletave sportive. eshte e pajisur me amortizator perpara. disqet jane ngjyre gold dhe dizanji shume i bukur. shitet per arsye mosperdorimi per 80...

8,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete MTB

Shitet biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete per femije

Biciklete per femije

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 20 per femije cmimi 8000 leke te reja ...

8,000 Leke

Shkoder
50 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklet moton bice

Shitet biciklet moton bice

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet per arsye mos perdorimi. 7 marshe,disko fren para dhe mbrapa shum komode!! te gjitha pjesen shimano ...

50 Euro

Tirane
9,500 Leke Makina Bicikleta Biciklet DXL

Biciklet DXL

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Colorful bicycle to you green life biciklet 26 -ce me 7-marshe over sky lh200;allhydro e paperseritshme ;e pacenuar; me ferrota para dhe mbrapa dhe me amortizator ...

9,500 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini, sport. cmimi 250 euro...

250 Euro

Shkoder
8,600 Leke Makina Bicikleta Biciklete sportive

Biciklete sportive

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shesim nje biciklete moutenbike 26-ce ngjyre te kuqe.te interesuarit te na kontaktojne...

8,600 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete Mountain bike

Shitet biçiklete Mountain bike

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçiklete mountain bike 26 portative ne gjendje te shkëlqyer Çmimi 100 euro nr tel 0673622233...

100 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklete MTB

Biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini, pjese shimano, amortizator, goma te reja, diskofrena para-mbrapa! cmimi 100 euro per me shum informacion na kontaktoni! ...

100 Euro

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Zone Periferike | Tirane

B Shitet biciklete nr 26 cmimi 250 euro...

250 Euro

Tirane
370 Euro Makina Bicikleta -biciklete

-biciklete

Zone Periferike | Tirane

B Shitet biciklete nr 29 cmimi 370 euro...

370 Euro

Tirane
310 Euro Makina Bicikleta Biciklete Bianchi Jab 7700

Biciklete Bianchi Jab 7700

Zone Periferike | Tirane

B Shitet biciklete bianchi jab 7700 cmimi 310 euro...

310 Euro

Tirane
400 Euro Makina Bicikleta Biciklete MTB

Biciklete MTB

Zone Periferike | Tirane

B Shitet biciklete mtb 29 cmimi 400 euro...

400 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim