bicikleta te perdorura ne shitje 

 Online 50 lexues | 1 njoftime ne pritje

17,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklet 26 pjes origjinale Alumin 8×3 marshe

Shitet Biciklet 26 pjes origjinale Alumin 8×3 marshe

Don Bosko | Tirane

B Shitet biciklet sportive italiane alumin pjes origjinale 26 inc 8×3 marshe gjendje shum e mire dhe e leht te interesuarit te kontaktojne 0685267350 ose 0676702930 ...

17,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Makina Bicikleta Shitet  B- gjermane

Shitet B- gjermane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shitet bicikleta 8 x 3 marrshe pjeset shimano trupi alumini gjendje te mir cmimi 150 mij lek info whatsapp ...

15,000 Leke

Tirane
135 Euro Makina Bicikleta /shitet ->nr 26!

/shitet ->nr 26!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shitet biciklet me 7 x 3 marrshe disk frena amortizator dopio disqe pjeset shimano gjendje e re cmimi ofert 160 mij lek 》 info whatsapp...

135 Euro

Tirane
14,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet biciklete nr 26ce me 7x3 marshe, diskofrena , amortizator dobio, pjese shimano etj. ne gjendje te pa perdorur me ngjyra te ndryshme. cmimi 14.000 leke te reja ...

14,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete totem nr 28 e ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mire. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
180 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 26 alumini cmimi 180 euro...

180 Euro

Shkoder
9,000 Leke Makina Bicikleta MTB EUROPIANE

MTB EUROPIANE

Don Bosko | Tirane

B Mtb europiane (made in germany) e kompletuar me zgare dhe paragango, marshe: full shimano na kontaktoni ne wats up ose viber:...

9,000 Leke

Tirane
50 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Brryli | Tirane

B Shitete biciklete ne gjendje si e re....

50 Euro

Tirane
22,000 Leke Makina Bicikleta Shes biçikletën në gjendje të mirë për arsye se kam blerë tjetër.

Shes biçikletën në gjendje të mirë për arsye se kam blerë tjet

Fresku/Linze | Tirane

B Shes biçikletën në gjendje të mirë për arsye se kam blerë tjetër dhe nuk më duhet. 220 mijë. ...

22,000 Leke

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete vilano originale nga zvicra cmimi 150 euro...

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim