bicikleta  206 njoftime

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,500 Leke Makina Bicikleta Bicikkete Blu

Bicikkete Blu

Don Bosko | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Biciklete blu e perdorur ,e mbajtur mjaft mire me kompanjol shimano na kontaktoni: 0693467783...

5,500 Leke

Tirane
4,000 Leke Makina Bicikleta Shitje

Shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shes nje biciklet moutenbike,esht ne gjendje te mire,me zgare mbrapa dhe me companjol....

4,000 Leke

Tirane
30 Euro Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.54 Km nga qendra)

B Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire ....

30 Euro

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Bicillete sportive

Bicillete sportive

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Biçiklet ne shitje 27-çe ,e perdorur**free spirit**,e lehte ne perdorim, e rehatshme.brenda çmimit perfshihen edhe disa aksesore ....

6,000 Leke

Tirane
130 Euro Makina Bicikleta bicikleta

bicikleta

| Tirane (2.24 Km nga qendra)

B Shes biciklet ne gjendje shum te mire p vf...

130 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete me marshe per moshen 6-14 vjec

Biciklete me marshe per moshen 6-14 vjec

| Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Marka taifun prodhim i vitit 2013....

8,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Makina Bicikleta Shes biciklete

Shes biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Biciklete gjermane, 28' , me kondrapedal dhe frene. shitet per arsye mos perdorimi...

9,000 Leke

Tirane
85 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Zone Periferike | Elbasan

B Shes bicikleten ...

85 Euro

Elbasan
100 Euro Makina Bicikleta Biciklete per vajza

Biciklete per vajza

Qender | Durres

B Me ngjyre te bardhe, bizele dhe lule te vogla. gjendje shume e mire. cmimi i diskutueshem. ...

100 Euro

Durres
5,000 Leke Makina Bicikleta City bike 28 ne lezhe ose tirane

City bike 28 ne lezhe ose tirane

Qender | Lezhe

B Shume e forte dhe komode. shitet per arsye mosperdorimi....

5,000 Leke

Lezhe
8,900 Leke Makina Bicikleta shes biciklete Citybike 8.900 Leke

shes biciklete Citybike 8.900 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.32 Km nga qendra)

B Shes citybike biciklete sviceriane origjinale 28-teshe ,eshte ne gjendje shume te mire,ecen shume lehteshem,dhe fantastike per ne qytet.eshte me marshe,me goma te holla. shitet per mos perdorim. cmimi 8900 lek dhe mund te diskutohet pak. ...

8,900 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shitet biciklete femerore model 26...

6,000 Leke

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Shitet biçikletë Leopard Portative Nr 20

Shitet biçikletë Leopard Portative Nr 20

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçikletë leopard portative nr 20 amortizator para dhe ne trup trup alumini e ardhur nga zvicra Çmimi 150 euro nr tel 0673622233...

150 Euro

Tirane
2,900 Leke Makina Bicikleta Biciklet Elektrike

Biciklet Elektrike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.06 Km nga qendra)

B Shes biciklet elektrike unisex traffic bike marka shimano . e sa po ardhur nga italia me bateri karikus me kosh para dhe pas me celes dhe kyc. shitet per 270 mij leke. ...

2,900 Leke

Tirane
80 Euro Makina Bicikleta shitet biciklete 26

shitet biciklete 26

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shitet biciklet 26 me te gjitha pjeset origjinale shimano bicikleta shitet per arsye mosperdorimi kush eshte i interesuar te kontaktoje ne numrin:0685933835...

80 Euro

Tirane
25,000 Leke Makina Bicikleta Okazion biciklet

Okazion biciklet

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shitet biciklete ne gjendje super okazion...

25,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Biciklet me marshe

Biciklet me marshe

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Oferte per ju ...shesim nje biçiklet ne gjendje shum te mire :Çmimi :nuk kemi per ta besuar.ju lusim te na kontaktoni: 0693467783....

5,500 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biçikletë MTB  27 Alumini

Shitet biçikletë MTB 27 Alumini

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçikletë mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja amortizator diskofren para-mbrapa Çmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Shesim nje biciklete  26-ce  moutenbike me palosje .Cmimi 8.000 lek.

Shesim nje biciklete 26-ce moutenbike me palosje .Cmimi 8.000 lek.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.51 Km nga qendra)

B Shesim nje biciklete 26-ce moutenbike me palosje .cmimi 8.000 lek....

8,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete BMX  . shitet per arsye mosperdorimi . cmimi i tij eshte 7000 leke .

Biciklete BMX . shitet per arsye mosperdorimi . cmimi i tij eshte 700

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.13 Km nga qendra)

B Biciklete bmx ne gjendje te mire pune . shitet per arsye mosperdorimi . bicikleta eshte ne ngjyre gri ...

7,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Makina Bicikleta Shitet bicikleta

Shitet bicikleta

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Shes bicikleten per arsye mos perdorimi. pjeset jane te gjitha shimano. masa 26. ka dinamo dhe fener para mbrapa. marsha 8+3. eshte prodhuar dhe blere ne gjermani e re. bicikleta eshte perdorur shume pak. cmimi 300 mij lek....

3,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklet

Shitet Biciklet

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.42 Km nga qendra)

B Eshte super biciklet ka 2 amortizator marka:bimix goma:26 eshte per rruge te keqija...

5,500 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete me amortizator

Biciklete me amortizator

Don Bosko | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Shesim nje biciklete 26 me amortizator para dhe ne mes,te dyja disqet jan alumini.nr.tel:0698555498:0693467783...

7,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete me amortizator

Biciklete me amortizator

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Biciklete mtb;me dy amortizator para dhe ne mes .karakterizohet nga nje start i mire. nr.tel:0693467783...

7,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biçikletë Bianchi

Shitet biçikletë Bianchi

Qender | Fier

B Shitet biçikletë bianchi alumini disqe fulcrum racing 7 me kushineta kapertona schwalbe lugano 700x23 grupi mekanik campagnolo Çmimi 45.000 leke te reja nr tel 0698950444...

45,000 Leke

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas