bicikleta 

 Online 25 lexues | 0 njoftime ne pritje

7,000 Leke Bicikleta Shitet Biçikletë Portative

Shitet Biçikletë Portative

Brryli | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shitet biçikletë me palosje (portative), e përshtatshme për persona të lehtë, pasi nuk ka marrsha. Është shumë kollajshme për tu marrë në ambientet e punës apo shtëpisë pasi të paloset. biçikleta është shumë pak e përdorur. vjen me aksesorët ekstra si: zile, ndriçues të pë...

7,000 Leke

Tirane
250 Euro Bicikleta Shitet Cannondale 26

Shitet Cannondale 26

Don Bosko | Tirane

B Shitet cannondale 26, bicikleta eshte ne gjendje shume te mire. timoni carbon shitet per arsye mos perdorimi...

250 Euro

Tirane
190 Euro Bicikleta Biciklete -

Biciklete -

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini e ardhur nga italia cmimi 190 euro...

190 Euro

Shkoder
16,000 Leke Bicikleta Biciklete -

Biciklete -

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini nr 28 e ardhur nga gjermania cmimi 16.000 leke te reja...

16,000 Leke

Shkoder
160 Euro Bicikleta Biciklete-

Biciklete-

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini. e ardhur nga italia cmimi 160 euro...

160 Euro

Shkoder
170 Euro Bicikleta Biciklete alumini

Biciklete alumini

Qender | Shkoder

B Shitet bicikete nr 28 alumini e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire cmimi 170 euro ...

170 Euro

Shkoder
130 Euro Bicikleta Biciklete -

Biciklete -

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete 28 alumini e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire cmimi 130 euro...

130 Euro

Shkoder
180 Euro Bicikleta -Biciklete

-Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete e ardhur nga gjermani cmimi 180 euro...

180 Euro

Shkoder
110 Euro Bicikleta -Biciklete.

-Biciklete.

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini e ardhur nga gjermania cmimi 110 euro ...

110 Euro

Shkoder
120 Euro Bicikleta Biciklete alumini

Biciklete alumini

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini nr 28 cmimi 120 euro per me shume informacion, me kontaktoni! ...

120 Euro

Shkoder
20,000 Leke Bicikleta Biciklete alumini

Biciklete alumini

Qender | Durres

B Shes biciklete alumini. bicikleta eshte ne gjendje te mire mire shume pak e perdorur. e ardhur nga italia. me te gjitha pjeset origjinale....

20,000 Leke

Durres
130 Euro Bicikleta Biciklete -

Biciklete -

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete 28 alumini cmimi 130 euro ...

130 Euro

Shkoder
100 Euro Bicikleta Biciklete - 28

Biciklete - 28

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 cmimi 100 euro ...

100 Euro

Shkoder
150 Euro Bicikleta Biciklete 28 alumin shume pak e merdorur .

Biciklete 28 alumin shume pak e merdorur .

Currilat | Durres

B Biciklete 28 alumin shume pak e perdorur ....

150 Euro

Durres
200 Euro Bicikleta -Biciklete

-Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini bicikleta eshte e re cmimi 200 euro...

200 Euro

Shkoder
14,000 Leke Bicikleta Shitet biçiklete City Bike 28 Alumini, marke Gjermane.Meshkuj/Femra.

Shitet biçiklete City Bike 28 Alumini, marke Gjermane.Meshkuj/Femra.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.63 Km nga qendra)

B shitet biçiklete 28 alumini komplet, marke gjermane, ne gjendje shume te mire, meshkuj/femra, biçikleta eshte super e rehatshme. Çmimi i diskutueshem!...

14,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Bicikleta Shes biciklete

Shes biciklete

Qender | Durres

B Biciklete 28.tel 0686426967...

5,000 Leke

Durres
170 Euro Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini cmimi 170 euro...

170 Euro

Shkoder
100 Leke Bicikleta Bicikleta te perdorura 24,26,28

Bicikleta te perdorura 24,26,28

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Bicikleta te perdorura 24,26,28 per burra,gra dhe femij te ardhura nga gjermania ne gjendje te mire cmimi i diskutushem....

100 Leke

Tirane
10,000 Leke Bicikleta 28 BIKE

28 BIKE

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Okazion -biciklet 28-ce me super cmim .,nuk keni per ta besuar:: trup alumini shum e shpejt dhe e fort: pajisur me zgare dhe parafango...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim