shitet disce alumini per biciklete Tirane

Bicikleta Data: 23/07/2019 11:18

20 Euro

  • shitet disce alumini per biciklete
  • shitet disce alumini per biciklete


Pagesa 20 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Kamez, Albania
Lexime 504

shiten dy disce alumini njera prej tyre eshte e kompletuar me gomardare kaperton dhe sic shikohet ne foto ka te vendosur librin e marsheve shitet per shkak mosperdorimi