Shitet bicikleta Tirane

Bicikleta Data: 02/02/2020 19:45

8,000 Leke

  • Shitet bicikleta
  • Shitet bicikleta
  • Shitet bicikleta


Pagesa 8,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Paskuqan Rruga Ndoc Deda
Lexime 3944

Bicikleta ka trup alumini dhe eshte shume e lehte. Eshte prodhuar ne zvicer dhe eshte shume cilesore. Marrshet i nderron shpejt. Hyn ne kategorine e bicikletave sportive. Eshte e pajisur me amortizator perpara. Disqet jane ngjyre gold dhe dizanji shume i bukur.
Shitet per arsye mosperdorimi per 80mij lek te vjetra. Cmimi eshte i padiskutueshem.