Classic Bike Tirane

Bicikleta Data: 11/09/2019 01:06

6,000 Leke

  • Classic Bike
  • Classic Bike
  • Classic Bike


Pagesa 6,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 2-21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Lexime 338

Shesim nje biciklet 26-ce per goca ne super gjendje,me zgare dhe parafango
Mos hezitoni te na telefononi: :bicikleta esht japoneze e shpejt e fort dhe me garanci