Bixciklet MTB Tirane

Bicikleta Data: 01/11/2019 18:10

10,000 Leke

  • Bixciklet MTB


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa 7-Don Bosko
Lexime 524

Biciklet e sapoardhur nga Gjermania;
Me 7-marshe FULL SUSPENSION
WHEELER model i ri ;
Shala dhe gomat jan te cmontueshme;mund ta marresh edhe ne plazh .