Biciklet japoneze Tirane

Bicikleta Data: 13/09/2019 21:42

4,000 Leke

  • Biciklet japoneze


Pagesa 4,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa 6-Brryli
Lexime 161

Kap oferten e fundveres;
Biciklete japoneze;
Cmimi nuk keni per ta besuar;
Bicikleta esht e pajisur me dinamo ,mbulese zinxhiri dhe parafango